BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 7 miesiąc temu #433141 przez Beata 26
U nas problem z imieniem dla chłopca, zdradzę Wam, że córka miała być; Rozalia Jaśmina :* i byłam w 1000% pewna, że tak chcę ją nazwać.
A do chłopczyka tak nam ciężko... przejrzałam już chyba milion stron i nic. Trochę się tym martwię.. mamy kilka pomysłów, ale żaden z nich nie jest wystarczająco dobry.

A co do mojego wcześniejszego wpisu na temat picia- to uważam, że każda ciąża jest inna i każda jedna kobieta ma prawo podejść do tego jak tylko chce. Ja należę do tych (zbyt)ostrożnych, ale nie oceniam i nie przeszkadza mi, jeśli ktoś jest inny:)

Do marca - to jakiś rekord wpisów tu zdobędziemy :) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #433146 przez mamcia2013
Ja jak mam ochotę to kawy się napiję :) rzadko teraz piję ale to nie zaszkodzi.

Co do imion to my rozważamy nad Fabianem i Wiktorem. Zobaczymy co z tego będzie, a gdyby jednak była córcia to na 100% miałaby na imię Laura. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #433150 przez vernix
Beata ja też chciałam nazwać córeczkę Rozalia. To było imię, które miałam z mężem wybrane "od zawsze". Rozalka i koniec :)
A wychodzi na to, że będzie chłopczyk. Za tydzień podczas wizyty mam nadzieję, że maleństwo ładnie się ułoży i zobaczę z mężem piękne klejnoty :laugh: to wtedy chcemy, aby był Henio. Wiem, że niektórym nie podobają się "stare" imiona, ale mnie po prostu pasuje jak ulał :woohoo: Do tego było 5 królów niemieckich noszących takie nazwisko jakie przejęłam po mężu, więc imię będzie strzałem w 10.Nasz Henio S. królewicz :side: :S hahhaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #433152 przez aksa
koticz ja też jestem Joanna, wszysto fajnie ale zdrobnienia Joasia nigdy nie lubiłam i nie pozwalałam a ni nie pozwalam tak do siebie mówić, zawsze zazdrościłam koleżanką (w dziecinstwie oczywiście) że mają jedno imię np Marta a tu Joanna, Joasia Asia..ale teraz już lubie swoje imię ;)

oj dziewczyny jakieś przeziębienie mnie dopadło!! ;( tak to jest jak się siedzi w domu, pózniej byle wiaterek i gotowe;/ pije sok z malin i siedze pod kocem mam nadzieje że mi przejdzie szybko;/ temperatury jeszcze nie mam bo niecałe 37 heh ale już coś zaczyna się dziać buuuuu

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #433153 przez vernix
Macie rację, że to raczej dziwne, iż Misia nie ma karty ciąży. Jak piszecie: lekarz, czy położna ma obowiązek ją założyć przed 10 tc.
I nieważne, czy to wizyta prywatna czy państwowa. A z ważeniem i ciśnieniem, to różnie może być, jak gdzieś czytałam, to od pewnego czasu nie ma obowiązku na pewno ważenia kobiet ciężarnych, ale zastanawiające jest to dlaczego nie mierzą Misi ciśnienia? niech napisze dzisiaj wszystko po wizycie, bo trochę dziwne..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #433154 przez Beata 26
Vernix ;) fajnie brzmi Henio Królewicz :) ja też uwielbiam starodawne imiona - ale przy żadnym nie mam poczucia, że to "to". No nic, będziemy szukać inspiracji dalej.

Aksaa - uważaj na siebie, grzej się, grzej..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #433159 przez andzia_zg
Aksa grzej się. Po mnie Ciebie dopadło :dry:

Beata 26 trzymam kciuki, że w końcu wybierzecie jakieś fajne imię. Powodzenia w szukaniu :)

A jeśli chodzi o mleko, to wapń rzeczywiście jest potrzebny szczególnie w II trymestrze. Nie piję mleka w szklance, ale raz na 2-3 dni jem sobie musli z mlekiem. Lubię gorące mleko z musli :)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #433160 przez vernix
Aksa dawaj do wyrka zanim coś większego się wykluje. Herbata z miodem, dużą ilością cytryny i Twój mężczyzna do grzania. :laugh:

Nie daj się chorobie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #433167 przez vernix
Andzia jak tak humorek? Lepsiej :laugh: już??

Dobre jedzonko, pyszne-zrobiłam kilkanaście potraw z przepisów z tego kanału. Zawsze wyszło:



Fajnie, że od razu można zobaczyć, jak ktoś robi potrawę. Odpalam kompa w kuchni i robię wg przepisu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #433170 przez andzia_zg
vernix napisał:

Andzia jak tak humorek? Lepsiej :laugh: już??


Tak już lepiej. Trochę posiedziałam z Wami na forum i od razu mi sie poprawił humor. Co ja bym bez Was dziewczyny zrobiła. :kiss:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #433176 przez katarzyna1702
Dziewczyny ale się wyhasałam po dworku uff... ale miło było;) świeże powietrze i słoneczko aż przez moment zapomniałam o zmartwieniach ciążowych ;) A ja napisze Wam tak wszystkie imiona są ładne byleby nie kojarzyły Nam się z jakimiś nielubianymi osobami ;)
Aksa Koticz Poważnie nie lubicie jak się mówi Joasia i mi się tak kurcze podoba w dodatku pasuje do mojego twardego nazwiska ;) Asia ...Asiula...Asieńka Aśka ale ja tego sama nie lubię takich zgrubień imion Kaśka;) A poza tym wszystkie Asie jakie znam są mądre ułożone i w ogóle ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #433182 przez Beata 26
Vernix - ta sałatka brzmi smacznie;) z jędrnym ogórkiem hihi <głupawka>

Ja często korzystam ze strony

www.kwestiasmaku.com/


ale pewnie wszystkie znacie już tą (tę???) stronę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #433187 przez mamcia2013
Vernix Henio królewicz :D hehe jak to fajnie brzmi.

Becia ja tej stronki nie znam. Szczerze to ja od niedawna gotuję bo wcześniej nie bylo mobilizacji.

Faktycznie nasze forum uzależnia, ledwo wlazłam do chałupy z zakupów i od razu tu zaglądam :)

Andzia a my bez Ciebie co byśmy zrobiły ? Kto by nam tak nadawał i czas umilał? No i ten pamiętny i boski tekst : narąbał na mnie ptak :P haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #433189 przez vernix
Czasami nie ma jak jędrny ogórek na poprawę humoru ;) cokolwiek miałoby to znaczyć :silly:
hahha


A strony kwestii smaku nie znałam, dzięki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #433190 przez koticz
Aksa Koticz Poważnie nie lubicie jak się mówi Joasia i mi się tak kurcze podoba w dodatku pasuje do mojego twardego nazwiska ;) Asia ...Asiula...Asieńka Aśka ale ja tego sama nie lubię takich zgrubień imion Kaśka;) A poza tym wszystkie Asie jakie znam są mądre ułożone i w ogóle ;p[/quote]

Asia, Aśka,Asiek, Asiula, Asieńka jest spoko,byleby nigdy i pod żadnym pozorem nikt nie mówił do mnie Joasia, Joaśka brrrrrr :angry: Jak byłam smarkata koledzy,żeby zrobić mi na złość witali się ze mną YO!Asia (JołAsia) :woohoo:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl