BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #576787 przez offca87
mamcia, Gosia i baby ogólnie - nie łamac się. Kto ma mieć jaja jak nie my? Nasi faceci? Nosz lol i w mordę.


Ps. gdzieś na youtube widziałam ten filmik z Holendrami. Fikusnie ich wyginało.


Depeche - niektórzy myślą, że jak ktoś z rodziny, to można wszystko. Wejść na głowę itd. Do mnie ddzwoniła ciotka, której w życiu na oczy nie widziałam, dostała nr od brata mojej mamy. Pytała, czy mogę załatwić pracę w UK dla jej córci, ew. pomóc jej na starcie, przenocować i w ogóle ponianczyć. Tak w ramach rodzinnej zazyłości chyba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576790 przez wiewiorka
kurde nie jestem na bierzaco z czytaniem i nawet nie mam szansy nadrobic. skad wiecie ze andzia rodzi??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576799 przez aksa
ja dziś opóźniona wchodze na lajcie o12 na forum a tu takie rzeczy!!

Andzia trzymam mocno kciuki!!

Ania już pewnie ma Franka przy sobie!

sylwia1986 witaj witaj rozgość się u nas :)

mamcia skąd ten paskudny nastrój? przez bóle czy coś się stało?

jejq piszecie o takiej pięknej pogodzie! u mnie ciemno wieje i pada snieg z deszczem :dry:

Gosiu nie smutaj :kiss: wskakuj pod kocyk z czymś pysznym + jakaś lekka książka i może nastrój się poprawi!

ja byłam dziś po wózek z moimi rodzicami bo dumni dziadkowie postanowili zasponsorować :)
pojechaliśmy do Tako i wybrałam jednak baby heaven :) na razie jest w częściach m jak wróci z pracy to jak będzie miał siłę to poskłada:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576807 przez xxElaElaEeexx
Ale nudy i głowa mnie coś boli :dry:
O 14 jadę na miasto kartę ubezpieczenia zdrowotnego odebrać,potem z mężem na ziemniaczki pieczone i kupić wanienkę . :)

Ciekawe co tam z Andzią i AniaCzajką :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576808 przez aksa
wiewiorka andzia zostawiła wiadomość na forum "Dziewczyny zaczęło się. Skurcze zaczęły mi się o 00:30 od razu reguralne. Od 1,5 godz jestem w szpitalu. Bole sa masakryczne. Juz nie daje rady. Trzymajcie kciuki."

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576816 przez xxElaElaEeexx
aksa U mnie też beznadziejna pogoda :huh:
Super,że masz już wózek. :)


Moi rodzice też powiedzieli ,że nam za sponsorują ,ale najpierw chcemy iść do sąsiadki obejrzeć ,bo ma używany po córce.Powiedziała,że jak zniesie ze strychu to nam zadzwoni.
I już nie mogę się doczekać...A jak będzie zły to na necie zamówimy jakiś,bo w sklepie się nie opłaca ,bo o 200/300zł droższe :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576820 przez wiewiorka
aksa napisał:

wiewiorka andzia zostawiła wiadomość na forum "Dziewczyny zaczęło się. Skurcze zaczęły mi się o 00:30 od razu reguralne. Od 1,5 godz jestem w szpitalu. Bole sa masakryczne. Juz nie daje rady. Trzymajcie kciuki."



fajnie jest miec to juz za soba...ciekawe czy juz urodziła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576823 przez offca87
A ja dziś byłam na USG - wczoraj nie mogłam spać, czytałam o owinięciu pępowina, słabych ruchach i zaburzonych przepływach, o różnych powikłaniach, nawet o śmierci dziecka i w taką schizę wpadłam, że się ogarnąć nie mogę.

Wczoraj to ktg jakieś poszarpane, przsysięgam, nie wiem, czy jest ok, położna mnie wypuscila normalnie, mówiła, że te przerwy w sygnale to na skutek ruchow Małego, ktorych nie czulam akurat, a wydruku tętna nie było.

Dziś na USG niby wszystko ok, niektore parametry ma w dolnych granicach normy, niekt,óre ciut powyżej, więc nie wiem - dziecko to nie komputer, ma własne tempo rozwoju itd., waga 3200 (ponad 2 tyg temu było ok. 2700), główka prawie 10cm, przepływy dopplerem robione też w normie, choć jak widzialam te fale, to bym się zastanowila, czy to jest ok, bo jedne były wyraźne, mocne, a inne przerywane i takie zamazane, niskie.


Dziewczyny, ja już nie wiem, czy mam schizy, czy co... ale strasznie zaczynam się bać. Nie ufam lekarzom, nie umiem się pozbyć wrażenia, że tak na odczep się to badają. Już drugi raz usłyszałam, że mój syn wcale nie ma pępowiny wokół szyji (w angielskim szpitalu), a przynajmniej nie widać nic na usg. Polski lekarz wcześniej nie dosć, że zobaczyl, to jeszcze nawet na zdjęciu pokazal i się zastaawiam, kto ma rację - czy akurat tak wyszło wtedy, tak się ułożyło, czy mogę mieć nadzieję, że się malutki odkręcił? Zsariuję niedługo.


No i chyba ostatecznie będzie Antoś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576826 przez Zimucha
Już nakarmiłam i wybawiłam kota sąsiadki, ale potem mnie drapnął i powiedziałam mu, że idę do domu :laugh: .

Andziatrzymam kciuki! Zaraz znowu zrobię sobie dziurę w bluzce. A może już po wszystkim jest :).

Beatachlebki robię przeróżne, zależy jaką mąkę złapię, jakie mam ziarenka i na co mam ochotę.

Tu są stronki z których na początku korzystałam, ale teraz robię ze swoich przepisów. A chlebuś pyszny, pachnący i baaardzo długo świeży :). A jak w chałupie pachnie, mmmmm.
zakamarkimojejkuchni.blox.pl/2012/09/Chl...nasionami-lnu-i.html
www.chleb.info.pl/zakwas-porady-praktyczne/jak-zrobic-zakwas

Gosiaja pierwszy zakwas dostałam od koleżanki. Trochę się podszkoliłam w necie jak go dokarmiać, a z chlebkami to można wymyślać. Ja robię zawsze chleb na cały tydzień i 2 małe sobie mrożę, a jeden duży jemy (większość idzie na kanapki do pracy dla mojego dwumetrowego mężola - wielkie to i dużo je).
Popróbuj przepisy ze stronki wyżej, a później zaczniesz sama komponować.

Gosia, Mamcia2013 proszę nie ryczeć. Głowa do góry, brzuch do przodu :).

xxElaElaEeexxale ty masz kobito sny. Napisz książkę science fiction albo grozy :)na pewno kupię, lubie takie horrory medyczne :).

A ja mój pierwszy poród wspominam nieźle mimo wszystko. Rodziłam 3.5h, więc widzicie, to zależy.

Dobra idę malować ramkę na obraz i będę zaglądać, bom ciekawa co z Andzią :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576838 przez Depeche
offca87 napisał:

mamcia, Gosia i baby ogólnie - nie łamac się. Kto ma mieć jaja jak nie my? Nasi faceci? Nosz lol i w mordę.


Ps. gdzieś na youtube widziałam ten filmik z Holendrami. Fikusnie ich wyginało.


Depeche - niektórzy myślą, że jak ktoś z rodziny, to można wszystko. Wejść na głowę itd. Do mnie ddzwoniła ciotka, której w życiu na oczy nie widziałam, dostała nr od brata mojej mamy. Pytała, czy mogę załatwić pracę w UK dla jej córci, ew. pomóc jej na starcie, przenocować i w ogóle ponianczyć. Tak w ramach rodzinnej zazyłości chyba.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576839 przez Lafi
Aksa który macie kolor?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576840 przez sylwia1986
Wczorajsza rozmowa o imionach rozbawiła mnie do łez, szczególnie ta o Adrianie - że to imię szatana (mój M jest Adrian) - jako dziecko faktycznie aniołkiem nie był :lol: :evil:
W przedszkolu panie przypinały go szelkami do kaloryfera :lol: i teściowa (po Waszemu świrka :blink: :lol: ) ostrzegała, ze jak synek odziedziczy charakterek po tatusiu to już mi szczerze współczuje :lol: :side:

Offca nie martw się kochana, może faktycznie Antoś nie jest owinięty, tylko zdarzył mu się taki jednokrotny wybryk.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576842 przez Zimucha
Offca Antoś to piękne imię. Ja chciałam Antosia, ale moja najstarsza siostra mnie ubiegła. A mój mąż chciał Piotrusia (jak w tym filmie Kogel-Mogel, ten mały co ryczał i mówiła "będę sikła").
Ale na synka i tak mówimy narazie Denzel :), bo od początku strasznie rozrabiał w brzuchu i tak nam się skojarzyło

a ja nienawidzę takiej muzyki :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #576843 przez xxElaElaEeexx
offcaCieszę się,że na usg wszystko dobrze.Nie martw się tyle :kiss:

ZimuchaAle bym zjadła taki chlebek tylko robić mi się go nie chce :lol:
Mi również imię Piotruś bardzo się podoba :)


Ja właśnie zjadłam pół paczki zozoli i mała się wypina jak zwariowana :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576845 przez Depeche
Offca , nie wiem co ci napisac. Moze i troszke swirujesz, ale chyba lepiej swirowac niz cos przegapic.


Aksa, AniaCzajka pewnie malego widziala tylko przez chwile, bo po cc nie daja dziecka matce. Duzy to minus.

A Andzia chyba nadal , bidna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl