BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #576932 przez Waszka87
Wg mnie lekarze boja się roszczeń i sadow w razie gdyby coś poszli nie tak. Na szkole rodzenia mówili ze teraz 70%porodów to cesarki. Niby u mnie w rejonie najwięcej jest. Bardzo chciałabym urodzić sn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576935 przez xxElaElaEeexx
Ja spadam na miasto :)
Odezwę się jak wrócę ;)

Kurdę ja też już chce urodzić :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576943 przez ania0503
mamcia2013 napisał:

o to szybko :)
a swoją drogą we wtorek razem obchodzimy urodziny :)


oo to fajnie, a Ty na kiedy masz termin? Może dzidzia też wybierze 5 marca ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576951 przez ania0503
NA 7 PORODÓW 6 CESAREK U WAS BYŁO?!?! Wow :o

U mnie przez to że nie było przez 9h rozwarcia (po odejściu wód) powiedzieli że "mam czas" urodzić do 12.00 jak nie to cesarka bo dzidzia dłużej nie da rady bez wód, nagle pojawiło się rozwarcie i o 11.15 urodziłam SN. Ale ogólnie rzecz biorąc, baaardzo chwalę sobie ekipę która mi się trafiła podczas porodu bo każda jedna położna i lekarz zakładali cesarkę naprawdę w ostateczności, chociaż po 10h sama miałam ochotę błagać o cesarkę ale nawet na to już nie miałam siły ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576960 przez vernix
Waszka masz rację.Kiedyś o tym wspominała Gosia, że lekarze boją się, że coś przeoczą, zaniedbają i robią cc, kiedy jest to już naprawdę konieczne.

Jednak, jeśli miałabym "wybór", to tez chciałabym urodzić sn.Zobaczę co Jaśniepan Heniulek za tydzień "wymodzi" :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576963 przez Panika992
Teraz tyle tych afer, ze lekarz za pizno zlecil cesarke, ze dziecku cos sie stali. Szpitale sie boja.
Ciekawe czja podolm rodzic sn,o ile mojemumalemu zachce sie wyjsc. 5 tyg temu wazyl 2700 to teraz przynajmniej 3500 bedzie, tak obstawiam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576966 przez Panika992
Dziewczyny sorry, ale jak pisze na tel to na prawde mam za grube chyba palce na ta klawiature dotykowa i glupoty mi wychodza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576970 przez mamcia2013
ania0503 napisał:

mamcia2013 napisał:

o to szybko :)
a swoją drogą we wtorek razem obchodzimy urodziny :)


oo to fajnie, a Ty na kiedy masz termin? Może dzidzia też wybierze 5 marca ;)


termin mam na 9 marzec i cichą nadzieje ze 5 bedzie już po wszystkim ;)

Panika 3500 to taka normalna waga, mój mały to będzie spory. tydzień temu ważył 3875. Gdzie to we mnie siedzi???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576980 przez Waszka87
Mój doktor miwi ze będę miała poród z uśmiechem na twarzy, mam szerokie biodra a młody ledwo do 3kg dobije. 2 tyg temu ważył 2kg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576982 przez mamcia2013
Waszka87 napisał:

Mój doktor miwi ze będę miała poród z uśmiechem na twarzy, mam szerokie biodra a młody ledwo do 3kg dobije. 2 tyg temu ważył 2kg


zazdroszczę bo mi gin powiedział że mam bardzo wąską miednicę a mały duży jest...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #576994 przez Depeche
a tam z ta miednica, moja koleznka wclae d. nie ma, suche to takie, a mala jednym partym urodzila.

Andzia, noooo GRATULUJE!

POszlam tylko do sklepu na dol, a tu takie rewelacje.

A ja tam mialam pierwszy sn, teraz pewnie cc ( chociaz jeszcze nic nie przesadzone), a trzeci sobie wybiore co fajniejsze ( zarrrtowalam, no way).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #577009 przez kika1985
naprawdę dużo tych cesarek

pewnie tylko ja będę rodzić naturalnie i 20 godzin do tego z oksytocyną ....ku...zawsze pod górkę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #577015 przez Depeche
kika1985 napisał:

naprawdę dużo tych cesarek

pewnie tylko ja będę rodzić naturalnie i 20 godzin do tego z oksytocyną ....ku...zawsze pod górkę :(


niekoniecznie, niekoniecznie, a mloda tez sie szykuje na takiego kolosa?

Wiesz co, ale ja z dwoja zlego to wolalabym sn, niz meczyc sie do pelnego rozwarcia i miec cc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #577016 przez Beata 26
ania0503 napisał:

NA 7 PORODÓW 6 CESAREK U WAS BYŁO?!?! Wow :o

U mnie przez to że nie było przez 9h rozwarcia (po odejściu wód) powiedzieli że "mam czas" urodzić do 12.00 jak nie to cesarka bo dzidzia dłużej nie da rady bez wód, nagle pojawiło się rozwarcie i o 11.15 urodziłam SN. Ale ogólnie rzecz biorąc, baaardzo chwalę sobie ekipę która mi się trafiła podczas porodu bo każda jedna położna i lekarz zakładali cesarkę naprawdę w ostateczności, chociaż po 10h sama miałam ochotę błagać o cesarkę ale nawet na to już nie miałam siły ;)


A wiesz Ania, ja mieszkam w Holandii, tutaj lekarze maja taka zasade, ze po odejsciu wod, jesli nie wystapia skurcze droga naturalna - to dopiero po 72 godzinach!!! Robia proby wywolania, cesarek unikaja. Nie ogarniam tego kraju i modle sie, by moj porod zaczal sie skurczami, a nie odejsciem wod...

Laski - czuje panike w swojej rodzinie, kazdego dnia wiecej telefonow i smsow, dostane niebawem szalu! Kazdy z cennymi radami nagle, o pytaniach nie wspomne.. Kiedy urodze i czy wszystko mam najczesciej sie powtarzaja.. Ale jak wszystko szykowalam to cisza byla;) przewrotni ludzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #577023 przez kika1985
Depeche napisał:

kika1985 napisał:

naprawdę dużo tych cesarek

pewnie tylko ja będę rodzić naturalnie i 20 godzin do tego z oksytocyną ....ku...zawsze pod górkę :(


niekoniecznie, niekoniecznie, a mloda tez sie szykuje na takiego kolosa?

Wiesz co, ale ja z dwoja zlego to wolalabym sn, niz meczyc sie do pelnego rozwarcia i miec cc


lekarz mówil że 4 moze ważyć, nie wiem dokładnie, bede 7 u niego to sie spytam ile waży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl