BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 tygodni temu #577044 przez Lenucha217
Andzia gratuluje :*** Buziole dla Cb i malutkeigo wowwwwwwwww to ja wypiekam biszkopty a tu takie rzeczy :))))) Mnie tak boli dzis podbrzusze oszalec idzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #577051 przez Panika992
A ja jak teraz leze sobie na boczku to czuje jakby mlody tam wody puszczal przez lejek, i rozpycha sie do tego w pipie;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #577053 przez ania0503
mamcia2013 napisał:

Waszka87 napisał:

Mój doktor miwi ze będę miała poród z uśmiechem na twarzy, mam szerokie biodra a młody ledwo do 3kg dobije. 2 tyg temu ważył 2kg


zazdroszczę bo mi gin powiedział że mam bardzo wąską miednicę a mały duży jest...


mamcia to mamy kolejną 'wspólnotę'. Jak już leżałam na porodóce to położna przyniosła nawet jakiś dziwny przyżąd do mierzenia miednicy i powiedziała że nie dość że rozwarcia nie ma to na dodatek miednica bardzo wąska i że to kolejny krok do cc, a jednak się udało sn.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #577056 przez wiewiorka
vernix napisał:

Offca rozumiem Cię, że się boisz i sprawdzasz co tam słychać u Małego.Nie dziwię się, bo miałaś niezłe "przeboje" ze ang.służbą zdrowia. Cieszę się, że na USG było ok.

Gosia uśmiechnij się Słoneczko, nie smuć się, będzie WSZYSTKO dobrze!

AniaCzajka pewnie już tuli Frania:)

Pisałam do Patrycji-jeśli mogę napisać to co wiem, że pomału dochodzi do siebie i jest ok:)

Ciekawe jak tam się ma Andzia?? czy dalej walczy, czy może Mały już jest na świecie?:)

A swoja drogą-pięknie wyczaiłyście, że urodzi 1 marca:) Beata, gratuluję przeczucia:)

Wróciłam z KTG. Skurcze od 40 do 70%, częstsze niż tydzień temu, ale nic się raczej nie zanosi, aby ruszyło się w ten weekend. Kolejne KTG mam w poniedziałek.
8 marca wizytę z masażem szyjki (po którym będę krwawiła), następnie wyślą mnie na dłuższy spacer, po którym mam wrócić na kolejne badanie. Jeśli rozwarcie będzie ładne, to wsiadam do samochodu i ruszamy prosto na porodówkę, jeśli nieco mniejsze to do domu. Niby mam urodzić 8 lub 9 marca na 100% ZOBACZYMY ;)



nie wiem co gorsze, skurcze porodowe czy masaż szyjki podczas porodu....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #577068 przez ania0503
Beata 26 napisał:

ania0503 napisał:

NA 7 PORODÓW 6 CESAREK U WAS BYŁO?!?! Wow :o

U mnie przez to że nie było przez 9h rozwarcia (po odejściu wód) powiedzieli że "mam czas" urodzić do 12.00 jak nie to cesarka bo dzidzia dłużej nie da rady bez wód, nagle pojawiło się rozwarcie i o 11.15 urodziłam SN. Ale ogólnie rzecz biorąc, baaardzo chwalę sobie ekipę która mi się trafiła podczas porodu bo każda jedna położna i lekarz zakładali cesarkę naprawdę w ostateczności, chociaż po 10h sama miałam ochotę błagać o cesarkę ale nawet na to już nie miałam siły ;)


A wiesz Ania, ja mieszkam w Holandii, tutaj lekarze maja taka zasade, ze po odejsciu wod, jesli nie wystapia skurcze droga naturalna - to dopiero po 72 godzinach!!! Robia proby wywolania, cesarek unikaja. Nie ogarniam tego kraju i modle sie, by moj porod zaczal sie skurczami, a nie odejsciem wod...


72h???? tego jeszcze nie słyszałam :D myślałam że ten czas który mi dali to już taka ostatnia ostateczność. No to trzymam kciuki żeby najpierw pojawiły Ci się skurcze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #577153 przez Depeche
wiewiorka napisał:

vernix napisał:

Offca rozumiem Cię, że się boisz i sprawdzasz co tam słychać u Małego.Nie dziwię się, bo miałaś niezłe "przeboje" ze ang.służbą zdrowia. Cieszę się, że na USG było ok.

Gosia uśmiechnij się Słoneczko, nie smuć się, będzie WSZYSTKO dobrze!

AniaCzajka pewnie już tuli Frania:)

Pisałam do Patrycji-jeśli mogę napisać to co wiem, że pomału dochodzi do siebie i jest ok:)

Ciekawe jak tam się ma Andzia?? czy dalej walczy, czy może Mały już jest na świecie?:)

A swoja drogą-pięknie wyczaiłyście, że urodzi 1 marca:) Beata, gratuluję przeczucia:)

Wróciłam z KTG. Skurcze od 40 do 70%, częstsze niż tydzień temu, ale nic się raczej nie zanosi, aby ruszyło się w ten weekend. Kolejne KTG mam w poniedziałek.
8 marca wizytę z masażem szyjki (po którym będę krwawiła), następnie wyślą mnie na dłuższy spacer, po którym mam wrócić na kolejne badanie. Jeśli rozwarcie będzie ładne, to wsiadam do samochodu i ruszamy prosto na porodówkę, jeśli nieco mniejsze to do domu. Niby mam urodzić 8 lub 9 marca na 100% ZOBACZYMY ;)



nie wiem co gorsze, skurcze porodowe czy masaż szyjki podczas porodu....


masaz jest niezapomniany, chyba naprawde zaczne sie cieszyc z kolejnej blizny... jak sobie przypomne.... ( kur.. moglam sie bardziej gibac to bym mojej reke zlamala)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #577156 przez Depeche
Eee co ta Lenucha na FB wypisuje, ze sie zaczyna!?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #577161 przez Lenucha217
jestem kochana jestem jeszcze ale od jakis 2h mam takie bole ze szok nie wiem czy to skurcze czy co maly sie rusza strasznie ... a ja jak zwykle sama nie wiem czy dzwonic po karetke czy jeszcze czekac ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #577163 przez ufolka
Wiadomość od AniCzajki :

"Dziś o godzinie 12 poprzez cesarskie cięcie urodził się nasz Franuś. W chwili urodzenia ważył 4200 g i mierzył 56 cm"


Gratulacje kolejnej mamusi :)


wiadomość Andzia mi przesłała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #577164 przez Panika992
Regularne masz bole? Spokojnie wez kapiel;) jak nie przejdzie to pakuj sie do szpitala;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #577167 przez Lenucha217
Tak co jakis czas ... Jezu Panika to jest teraz ze mnie ... zrobie jak mowisz kochana .. bd informowac na bierzaco :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #577168 przez Panika992
AniaCzajka gratulacje!! Franek duzy chlopak!! Super!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #577171 przez ufolka
no to jeszcze Agnieszka napisała :

"Mała ma straszne gazy i ja płaczę razem z nią ;( jak badania Zosi wyjdą dobrze to jutro wychodzimy.Ja już czuję się dobrze :)"

dziewczyny mam też zdjęcie Franka Ani ale potem może jakoś spróbuję wkleić bo z mojego tel ciężko z tym ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #577175 przez ufolka
Lenucha217 napisał:

Tak co jakis czas ... Jezu Panika to jest teraz ze mnie ... zrobie jak mowisz kochana .. bd informowac na bierzaco :*



nie bój nic, spakuj wszystko i powolutku szykuj się, co ile masz te bóle??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #577176 przez wiewiorka
ufolka napisał:

Wiadomość od AniCzajki :

"Dziś o godzinie 12 poprzez cesarskie cięcie urodził się nasz Franuś. W chwili urodzenia ważył 4200 g i mierzył 56 cm"


Gratulacje kolejnej mamusi :)


wiadomość Andzia mi przesłała :)



Gratuluje!! sporawy:)Szymonek 2800 wazy a ma 3 tygodnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl