BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #584098 przez ufolka
Beata 26 napisał:

Ufolka - mam wrazenie, ze dotarlam do skrajnego punktu - nie mam wplywu tak naprawde na nic, moj stan psychiczny objely sobie hormony - a ja z ciezkim od tego jak kamien sercem musialam tak prozaiczna rzecz zaakceptowac, nota bene kazda z nas. To kiedy Julian sie urodzi tez nie jest ode mnie zalezne, ok - byleby zdrowy. A mino wszystko - uklucie, ze kontrola nad zyciem i zyciem z zycia znowu poza mna. Fizycznie - po tylu tygodniach, po tylu kilogramach; no coz, nie jestem platkiem rozy. Do tej pory chyba syzyfowa walke toczylam - chcac to wszystko jakos zakamuflowac, ale dotarlo do resztek mojego mozgu - ze jedyna nauka , to pogodzic sie z tym co jest. Z tym, ze musze czekac i ze to nie ja mowie "juz", z tym, ze juz nigdy nie bedzie jak dawniej i ze nowe niesie ze soba piekno - owszem, ale w imie zatraconych niektorych przyszlych planow. Dziecko, to najpiekniejsze co moze czlowieka, kobiete spotkac - miedzy innymi wlasnie dlatego, ze poszerzamy granice swojego istnienia. Tak wiec wpadlam w dziure mysliwa i nie pisalam wiele, ale juz do wielu tygodni jest tak, ze "zawsze" czytam forum, jestem z Wami, calym sercem, nawet majac ciche dni. Zmieni to tylko, jak sie domyslasz - uwaga! - dziecko ;). Dzien dobry poza tym, 3:43 i robi sie zimno, wiosna tez niesmiale poczynila kroki.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Wszystkiego Naj Kobietki :* łatwych porodów i spokojnych i niechorowitych dzieciaczków :)


Depeche moja Amelka też chora, gile do brody wiszą, ale u nas to chyba zęby ;/


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584099 przez AniaCzajka
Hej dziewczyny, weszłam po długiej nieobecności, wczoraj wyszliśmy z szpitala, moj tygodniowy prawie pobyt na ginekologi potem cesarskie cięcie nagłe bo ciśnienie trochę wariowało a usg wykazywało bardzo dużą wagę małego i lekarz zdecydował że będziemy ciąć, po cięciu czułam się w miarę dobrze potem było gorzej jak zaczeły puszczać środki przeciw bólowe ale było ok. Niestety pobyt się nam w szpitalu przedłużył bo mały dostał żółtaczki;/ i musiał się naświetlać, ale koniec końców wczoraj zostaliśmy wypisani z szpitala:) mam problem z karmieniem piersią i muszę małego dokarmiać sztucznym mlekiem ale mam nadzieje ze moja laktacja powróci na właściwe tory i mały będzie się najadał moim cycem.

Dziękuje dziewczyny za wszystkie sms i wiadomości na faceboku:)

A to moje szczęscie Francio 56cm i 4020g
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584104 przez ufolka
jaki słodziak !!!! Ania fajnie że już jesteś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584105 przez Gosia27
AniaCzajka rewelacyjnie że już jesteście w domu. Franek słodki. Niech zdrowo rośnie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584108 przez Gosia27
Dominia sorry że dopiero teraz odp na Twój post,a le forum tak mulił wczoraj że przerzuciłyśmy sie na fb.
Tzn dziś już wyjeżdżam z Jeleniej. jadę do mamy. mieszka 70 km od Kat. A do szpitala idę 11.03

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584110 przez ufolka
Gosia ale u mamy normalnie będziesz miała neta co? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584115 przez Gosia27
I u mamy i w szpitalu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584118 przez wiewiorka
AniaCzajka napisał:

Hej dziewczyny, weszłam po długiej nieobecności, wczoraj wyszliśmy z szpitala, moj tygodniowy prawie pobyt na ginekologi potem cesarskie cięcie nagłe bo ciśnienie trochę wariowało a usg wykazywało bardzo dużą wagę małego i lekarz zdecydował że będziemy ciąć, po cięciu czułam się w miarę dobrze potem było gorzej jak zaczeły puszczać środki przeciw bólowe ale było ok. Niestety pobyt się nam w szpitalu przedłużył bo mały dostał żółtaczki;/ i musiał się naświetlać, ale koniec końców wczoraj zostaliśmy wypisani z szpitala:) mam problem z karmieniem piersią i muszę małego dokarmiać sztucznym mlekiem ale mam nadzieje ze moja laktacja powróci na właściwe tory i mały będzie się najadał moim cycem.

Dziękuje dziewczyny za wszystkie sms i wiadomości na faceboku:)

A to moje szczęscie Francio 56cm i 4020g


Nie no , dobry ziom:)Irokezika ma:) Gratuluje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584119 przez ufolka
no ja myślę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584121 przez xxElaElaEeexx
ufolka napisał:

sms od Paniki :

"O 2.17 urodził się Olek. 3630g, 55 cm. Poród sn. Pozdrowienia dla wszystkich mamusiek." !!!!!

SERDECZNE GRATULACJE !!!!!!BUZIAKI DLA WAS :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584123 przez xxElaElaEeexx
AniaCzajka Franuś cudowny!!!!Buziaki dla Was :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584124 przez wiewiorka
dziś Szymonek kończy miesiąc:)

GRATULUJE Panika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584128 przez xxElaElaEeexx
Witajcie dziewczyny,
my nadal 2w1,jemy śniadanko :)


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET :lol: :lol: :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584129 przez wiewiorka
i GRATULACJE dla wszystkich Mam, którym nie pogratulowałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584134 przez ufolka
oooo gratki dla Szymiego !!!


dzisiaj same gratulacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl