BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #584494 przez xxElaElaEeexx
Depeche napisał:

Kinga2424 napisał:

A my mieliśmy super poranek:) Wstałam coś koło 5. O 7:00 byliśmy już w laboratorium. I czekamy, czekamy (bo oczywiście nikt baby w ciąży bez kolejki to nie puści, trzeba swoje odczekać). Przed 8 weszłam do laboratorium i to zonk. Próbki do GBS nie przyjmą, badań mi nie zrobią. Człowiek płacić chce, ale kogo to odchodzi. I przez cały Rybnik musieliśmy jechać, do innego punktu pobrań. Tam znów czekać. W końcu weszłam, GBS przyjęli, krew pobrali. I powiedzieli, ze wyniki cukru to nawet mąż dziś może odebrać, ale GBS i jakieś badanie z cukrem na przeciągu 3 miesięcy może odebrać najwcześniej w środę. Więc myślę. No pięknie. Mnie wszystko boli po wczorajszym badaniu, psychicznie mnie nastawił na przyspieszony termin porodu, a ja nawet nie będę wiedzieć co mi na tym GBS wyszło... Mąż musiał brać urlop na żądanie przeze mnie.

Tak byłam zła na to wszystko, że poszłam się zdrzemnąć i dopiero teraz wstałam:)

A i za głupie trzy badania 70 złotych:)

P.S. A może powinnam to brać jako szczęśliwą monetę, że do moment jak nie będę mieć wszystkich badań, to Malutka posiedzi:)


jezeli rodzaca nie ma wyniku na GBS to ja traktuja jakby byla nosicielem i podaja antybiotyk, bynajmniej tak jets u mnie w szpitalu


U mnie również tak jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584497 przez xxElaElaEeexx
A ja oglądałam na dobre i na złe i zasnęłam.Obudziłam się przed chwilką głodna.Więc wcinam drugie śniadanie :lol: Muszę w końcu świnką posprzątać w klatce .Potem mąż zabiera mnie gdzieś na obiad.A później jedziemy w końcu po łóżeczko :silly: :blink:
Ale mam dziś leniaaaaaaaaaaa :side: :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584502 przez aksa
Natalia to może zostaniesz jeszcze marcówką ;) już bliżej niż dalej ale ta ostatnia prosta się ciąąąąągnie ;)

Ela smacznego! ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #584506 przez vernix
Witajcie Kobitki!

Wszystkiego najlepszego w Dniu Waszego święta:) Szybkich porodów, dla Tych, które są w dwupaku, a dla Mamusiek-mleka płynącego szerokim strumieniem i coraz większej miłości do i od Dzieciaczków!


Panika GRATULUJĘ NARODZIN ALEKSANDRA!!! NARESZCIE MOGŁAŚ NA NIEGO SPOJRZEĆ!!! GRATULUJĘ!

Ania Czajka dobrze, że jesteście już w domu, a Franuś to słodki Chłopaczek:) Śliczny!

Andzia fajnie, że była u Ciebie doradczyni laktacyjna i pomogła Ci prawidłowo przystawić Wojtusia do piersi.
Szkoda tylko, że w szpitalach olewają zazwyczaj tak ważną sprawę jak laktację, bo niby każda kobieta wie jak to się robi...Powiem Ci, że jeśli będę miała kłopoty z małym i cyckami, to też poproszę o pomoc.

Wiewiórka ucałowania z okazji pierwszego miesiąca dla Szymonka!ale szybko ten czas płynie!

Kika zdjęcia Małej są przeurocze, zwłaszcza ostatnie :silly: B)

Ufolka, Patrycja dziękuję za pamięć i sms:)

Ufolka
życzę Ci, aby Amelka szybko wyzdrowiała!

Beata wczoraj byłam już zwarta i gotowa: zarówno psychicznie i niemal fizycznie, aby dzisiaj lub w nocy zacząć rodzić, a tak jest lekkie "załamanie".

Jak widzicie, jestem w domu, w dwupaku. Pół nocy nie spałam, ponieważ bolał mnie brzuch-jak w najgorszym dniu okresu i "ciągnął" ku dołowi. Miałam kilka silniejszych skurczów, do tego doszła biegunka oraz chęć na wymioty.Wisiałam nad kiblem dobrych kilka minut..
Myślałam, że już nie pójdę na wizytę,a do szpitala, ale ok.6 wszystko się wyciszyło. Pojechaliśmy na 8. do gabinetu z nastawieniem, że będzie ktg i masaż szyjki (tak jak wcześniej gin zapowiadał).
KTG owszem było-skurcze 2x po 70%, a potem leciutkie...Mały był niespokojny, ale serduszko i tętno było ok. Już wiedziałam, że dzisiaj nie pojawię się na IP.
Gin badając mnie na fotelu pokręcił głową i stwierdził, że szyjka jeszcze trzyma i nie ma rozwarcia. Daje małemu czas do następnego piątku, jeśli sam nie wyjdzie, "bo w każdej chwili może rozpocząć się poród". A gdyby było inaczej, będzie cc.Masażu nie było, bo po co..


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Na szczęście już mi ten wisielczy humor przechodzi, sorry za długość posta, ale musiałam to z siebie wyrzucić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584522 przez Depeche
a ja probolwam uspic gadzine, nic z tego. Goraczka nadal. Dzis maz ma jechac z nia na pogotowie.

Natalia, mam corke z 5 kwietnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584530 przez Natalia1991
Ja mam mieć synka Bartusia ;) we wtorek ide do gina to może się dowiem czy bliżej mi do tego żeby zostać marcówką czy kwietniówką ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584539 przez vernix
Natalia1991 napisał:

Ja mam mieć synka Bartusia ;) we wtorek ide do gina to może się dowiem czy bliżej mi do tego żeby zostać marcówką czy kwietniówką ;)

[/i]

Witaj Natalio, fajnie, że jesteś:) daj nam znać we wtorek, w którą stronę Bartuś jest bliżej: czy w marcową, czy w kwietniową:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584541 przez Kinga2424
Depeche napisał:

a ja probolwam uspic gadzine, nic z tego. Goraczka nadal. Dzis maz ma jechac z nia na pogotowie.

Natalia, mam corke z 5 kwietnia.


Biedne Maleństwo!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584545 przez vernix
Depeche napisał:

a ja probolwam uspic gadzine, nic z tego. Goraczka nadal. Dzis maz ma jechac z nia na pogotowie.

Natalia, mam corke z 5 kwietnia.

[/i]

O kurcze, nic Córci nie pomaga? Oby tylko jej przeszło, napisz Depeche, gdy mąż wróci z małą jak się czuje i co powiedzieli na pogotowiu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584559 przez Natalia1991
Ja tam bym mogła przejść na marcówkę :) nawet jestem za ;) ale to już zostawie do wyboru Bartusiowi ;) Byle po 17 marca :laugh: potem już niech się dzieję wola nieba ;) :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584561 przez Depeche
ona z goraczka ma wiecej energii niz my tu wszystkie razem wziete, troche zbilam do 37,5 ale dalej nie zejdzie. Myslalam, zeby jej dac czopka, ale nie a sumienia... No nic, na razie polezala chwile i znowu truje doope.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584564 przez Depeche
Natalia1991 napisał:

Ja tam bym mogła przejść na marcówkę :) nawet jestem za ;) ale to już zostawie do wyboru Bartusiowi ;) Byle po 17 marca :laugh: potem już niech się dzieję wola nieba ;) :lol:

no tak, ciekawe tylko czy ta ustawa przejdzie, ale beda jaja jak jednak nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584587 przez kika1985

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584592 przez kika1985
vernix kurcze a dlaczego tego masażu nie zrobił jak obiecal , może wlaśnie wtedy rozwarcie by ruszyło, ci lekarze to dziady tylko kasę zdzierają z ludzi :evil:

depeche kurcze tak zle ze na pogotowie musisz jechac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584597 przez kika1985
Depeche napisał:

Natalia1991 napisał:

Ja tam bym mogła przejść na marcówkę :) nawet jestem za ;) ale to już zostawie do wyboru Bartusiowi ;) Byle po 17 marca :laugh: potem już niech się dzieję wola nieba ;) :lol:

no tak, ciekawe tylko czy ta ustawa przejdzie, ale beda jaja jak jednak nie


to jest w ogóle chore żeby tak cieżarne stresować, ja po nocach nie śpię bo mam termin akurat w ta magiczną datę :evil: i jak ta ustawa nie przejdzie to osobiście pojadę i będę pikietować pod Sejmem !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl