BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 miesiąc temu #596598 przez ufolka
Aksa nie chcę takiego z cukierni, one dla mnie wszystkie chemią walą :angry:

Koticz ja jem potrawy z sosem pomidorowym, także jak od pomidora nie było nic to może i po sosie nie będzie :) a czyta się rzeczywiście dziwnie, jeszcze niedawno sama robiłam wszystko żeby w końcu ruszyło..

AniaCzajka u mnie Amelka też miała potówki, ona z lipca była i akurat takie upały były, Kika dobrze pisze, musisz lżej ubierać :) a na potówki dobra jest kąpiel z dodatkiem mąki ziemniaczanej :)

ja mam w sypialni 21 stopni, dla mnie zimno, ale nie wiem sama, nie za mało???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596599 przez kika1985

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596683 przez Waszka87
Jestemmm ;-)
Szczęśliwa mały pączek nadrobil i będzie planowo ważył 2800-2900. Takie fajne policzki ma. Szyjka zgladzona ale dluga, rozwarcie na palec, wszystko do porodu gotowe tylko na skurcze czekamy. Jak nie urodzę do środy to mam się zgłosić na oddział w środę o 7.30 ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596691 przez Depeche
a ja bylam u cinczyka na obiedzie, nie mam sily ani checi nic robic. Cos dziwnego sie ze mna dzieje, mam zmienne nastroje, napady leku, czuje sie jak wariatka. Teraz bede zmala ogladac uminki. A z ta Ela to mozliwe, ze poszla i na chalpach siedzi.
A brzuch sie stawia, czuje, ze cos jest na rzeczy. Za slabo. A z drugiej strony, jak teraz moze byc inaczej i sie nie kapne. Jejku, ze nie ma instrukcji dokladnych. Wpadne potem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596720 przez ufolka
Depeche ja też się bałam że nie będę wiedziała że to już "to", ale uwierz mi no qrde nie da się nie poznać

Waszka to masz jak ja miałam tylko moja była 1 kg większa, wskakuj na męża i pójdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596721 przez Waszka87
Pisałam do Eli czy rodzi i odpisała "Jeszcze nie , ale lekarz powiedzial ze lada dzien powinnam urodzic bo brzuch opadl mi doslownie na kolana szyjka miekka i mam mocne ale jeszcze nieregularne skurcze.A ten straszny bol przy pepku to mala tak strasznie noge mi wypycha "

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596743 przez kika1985
Waszka87 napisał:

Jestemmm ;-)
Szczęśliwa mały pączek nadrobil i będzie planowo ważył 2800-2900. Takie fajne policzki ma. Szyjka zgladzona ale dluga, rozwarcie na palec, wszystko do porodu gotowe tylko na skurcze czekamy. Jak nie urodzę do środy to mam się zgłosić na oddział w środę o 7.30 ;-)


do środy za tydzień???

super że mały przybrał

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596745 przez kika1985

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596752 przez dominiczzkka
lenucha - mojemu tez sie ciagle ulewa, w nocy nawet zwymiotowal raz normalnie, a raz nosem :/ poza tym je bardzo lapczywie i przez to sie krztusi, masakra jakas! tylko nas straszy ciagle! ale pytalam dzisiaj polozna o to wszystko i mowi ze to ok, normalne i mam sie nie martwic...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596753 przez Waszka87
Kika tak za tydzień, dobrze bo bym już na święta wyszla

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596768 przez lusiaczek82
Waszka87 napisał:

Jestemmm ;-)
Szczęśliwa mały pączek nadrobil i będzie planowo ważył 2800-2900. Takie fajne policzki ma. Szyjka zgladzona ale dluga, rozwarcie na palec, wszystko do porodu gotowe tylko na skurcze czekamy. Jak nie urodzę do środy to mam się zgłosić na oddział w środę o 7.30 ;-)

kurcze waszka to twój szkrab waży teraz niecałe 3 kg a mój w 34tygodniu ważył 3400 ja pierdziele do tej pory mógł dobić do 4kg przecież mnie rozssadzi to widać ja pójdę pierwsza na to wywoływanie bo albo w piątek albo w poniedziałek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596779 przez Waszka87
Będzie mi łatwiej rodzic ;-) może mnie nie natną

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596797 przez Panika992
Waszka lepiej zeby nacieli niz jakbys miala tam peknac. Podobno duzo ciezej wtedy zszyc i ciezej sie goi.

Dominiczka moja polozna jest doradca laktacyjnym. Moj tez sie krztusi i to ponoc od tego, ze jest duzo pokarmu i za szybko wyplywa. Sprobuj karmic w pozycji pol lezacej. Tak zeby dzidzia ssala "pod gorke".

Maly usnal wiec maluje paznokcie. W koncu matka musi jakos wygladac;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596801 przez Panika992
Waszka lepiej zeby nacieli niz jakbys miala tam peknac. Podobno duzo ciezej wtedy zszyc i ciezej sie goi.

Dominiczka moja polozna jest doradca laktacyjnym. Moj tez sie krztusi i to ponoc od tego, ze jest duzo pokarmu i za szybko wyplywa. Sprobuj karmic w pozycji pol lezacej. Tak zeby dzidzia ssala "pod gorke".

Maly usnal wiec maluje paznokcie. W koncu matka musi jakos wygladac;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #596811 przez koticz
Waszka niestety to nie od wagi zależy tylko od obwodu główki ;)
Ja na sali leżałam z mamą chłopczyka który urodził się 4100 i 60cm(moja Jagoda 2800 i 53cm) rodziłyśmy tyle samo czasu i obie zostałyśmy nacięte Jaga miała obw.główki 32cm jej symek 34cm...

moja córka bęzie mieć chyba przezemnie traume do końcażycia:( polozylam ja po kapieli do lezaczka (zawsze placze przy myciu wacikami uszu i oczu) i poszlam grzac butle i sprzatac po kapieli a ona plakala w tym lezaczku i potem wzielam ja na rece uspokoiła sie od razu i zasnela ale teraz poplakuje przez sen albo tak zasysa powietrze jak przy placzu,biedna mala

AniaCzajka te krwiaczki podskórne to naczyniaczki pewnie?Jagoda ma kilka takich plamek na nosku(w szpitalu piguły mówiły,że ma jagódki na nosie :) )

Mówiłam,że powsinoga biega po chałpach :woohoo:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl