BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #596985 przez ufolka
Moje dzieci śpią, a ja nie wiem czy kłaść się czy coś obejrzeć..


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ela oby ruszyło tej nocy :) mnie jak tak ciągnęło w dół to śluz z krwią się pojawił, potem skurcze i rodzić pojechałam.. :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #596990 przez aksa
ja się odmeldowuje, jeśli się jutro do południa nie odezwe to znaczy ze mnie juz zostawili na oddziale, wyslijcie mi eska jak któraś urodzi pleaseeeeee :kiss:

buziole

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597038 przez Depeche
ufolka napisał:

Moje dzieci śpią, a ja nie wiem czy kłaść się czy coś obejrzeć..


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ela oby ruszyło tej nocy :) mnie jak tak ciągnęło w dół to śluz z krwią się pojawił, potem skurcze i rodzić pojechałam.. :blink:


Nie cisnie mi nic na doł, a już chodzić nie mogłam. Nie wiem jaka pozycja, ale w kanale na pewno nie siedzi. We wtorek mam do szpitala, za tydzien, Bog raczy wiedziec co to dziecko wymysli do tego czasu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #597117 przez Waszka87
Przed świętami pewne wiekszosc urodzi!

Beata jak u Was?

Wiecie co ? Lekarz badał mnie ginekologicznie dość głęboko. Byłam przed chwila w WC i mam dużo sluzu podbarwionego krwią taka jasna i brunatna, uprzedzał ze pojawi się krwawienie ale nie wiedziałam ze aż tyle. Normalne to? Co robic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597123 przez andzia_zg
Waszka ja po przedostatniej wizycie u gina przed porodem tez dość mocno plamiłam przez 3 dni. Podobnie było po ostatniej wizycie tylko ze 4 godz po tej wizycie zaczęły mi się skurcze. A badanie na fotelu też mocno bolało.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #597129 przez Waszka87
Ja tam na dole czuje taki bol jak okres miałam i wszystko takie wrażliwe ale brzuch nie boli skurczów tych właściwych takich z brzucha nie mam, pewnie szyjka się skraca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597134 przez Panika992
Waszka szykuj sie. Ja tak mialam jak skracala mi sie szyjka. Po jakis 16 gdz urodzilam;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597142 przez ufolka
U mnie było sporo śluzu z krwią brunatną taką i za 7 godz Oliwka była z nami :) trzymam kciuki żeby się rozkręciło :)

Beata, Offca, Vernix co u was? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597144 przez kika1985
aksa napisał:

ja się odmeldowuje, jeśli się jutro do południa nie odezwe to znaczy ze mnie juz zostawili na oddziale, wyslijcie mi eska jak któraś urodzi pleaseeeeee :kiss:

buziole


aksa trzymam kciuki za ciebie!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597145 przez kika1985
Waszka87 napisał:

Przed świętami pewne wiekszosc urodzi!

Beata jak u Was?

Wiecie co ? Lekarz badał mnie ginekologicznie dość głęboko. Byłam przed chwila w WC i mam dużo sluzu podbarwionego krwią taka jasna i brunatna, uprzedzał ze pojawi się krwawienie ale nie wiedziałam ze aż tyle. Normalne to? Co robic


waszka nie rób nic, czekaj na rozwój akcji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597147 przez kika1985

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597155 przez ufolka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja się nie wyspałam nic a nic, mała się budziła w nocy często, a jak już zasnęła to Amelka postanowiła wstać, o 6 !!! chodzę jak zombie ;/ dziś robiłam przegląd parapetów i kwiatek mi się prawie zasuszył :angry: mam nadzieję że odżyje :dry: pozatym zaczynają kwitnąć, wiosna idzie !! dobra chociaż i na parapecie :blush: jeszcze żeby fiołki ruszyły.. ale podlałam dżdżownicami i zobaczymy :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597156 przez kika1985

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597170 przez Lenucha217
Mamuski dokarmiacie swoje dzieciaczki jesli tak to jakim mlekiem i ile je? Bo ja dalam w nocy bebiko i zjadl ponad 60 wydaje mi sie ze za duzo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597176 przez kika1985
Lenucha217 napisał:

Mamuski dokarmiacie swoje dzieciaczki jesli tak to jakim mlekiem i ile je? Bo ja dalam w nocy bebiko i zjadl ponad 60 wydaje mi sie ze za duzo


lena a nie wymiotował ? jeśli nic mu się nie stało i zasnął dobrze to chyba tyle potrzebował

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl