BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #597665 przez kika1985
Kinga2424 napisał:

Zgadnijcie jaki jest najgorszy kolor mebli???



wenge B)

wszystkie chyba mamy ten problem
ja mam salon w kolorze wenge MASAKRA!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #597673 przez kika1985
umyłam okna, uprałam ręcznie firanki z salonu, odkurzyłam i zmyłam mieszkanie , przesadziłam z mężem kwiatki i padam na pysk B)
jeszcze kurze starłam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #597674 przez Waszka87
Też mam wenge.

Dziewczyny ja juz nic nie rozumie. Jak chodzę to mnie boli pipka i brzuch twardy a jak się położę to nic nie boli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597675 przez kika1985
panika to ładnie ci waga spada :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597678 przez kika1985
Waszka87 napisał:

Też mam wenge.

Dziewczyny ja juz nic nie rozumie. Jak chodzę to mnie boli pipka i brzuch twardy a jak się polisę to nic nie boli


a co to polisę??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597680 przez Depeche
Ja jestem stara, ale zyciowo madra. Uwielbiam wenge, ale mam tylke te lawe , ktora wywale wlasnie ( nogima tylko wenge, non stop w kurzu). Mam jasne meble, kupowane na rozum, nie na podoba mi sie Wiec mam pewnie w ch. kurzu, ale chyba jakos nie widac. A moja kanapa chyba musi zostac zaopatrzona w narzute, plamy po charcach mojego dziecka nie zeszly. Ku. tyle kasy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597686 przez Waszka87
Kika POŁOŻĘ miało być

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597687 przez kika1985
Depeche napisał:

Ja jestem stara, ale zyciowo madra. Uwielbiam wenge, ale mam tylke te lawe , ktora wywale wlasnie ( nogima tylko wenge, non stop w kurzu). Mam jasne meble, kupowane na rozum, nie na podoba mi sie Wiec mam pewnie w ch. kurzu, ale chyba jakos nie widac. A moja kanapa chyba musi zostac zaopatrzona w narzute, plamy po charcach mojego dziecka nie zeszly. Ku. tyle kasy!


wypożycz w Komforcie odkurzacz do prania , chyba tylko dajesz kaucję i trzeba płyn kupić do prania, potem ci kasę oddają , przynajmniej tak kiedyś było :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597688 przez koticz
Cześć!!!Aleeee jestem niewyspana :( Jagoda wstawała chyba co 1-1.5h na jedzenie poczym zjadała 20-30ml i zasypiała jestem jak zombie.
Próbuję się zmusić,żeby iść zrobić obiad...

Ja mam laktator Tommee tippeehttp://www.google.pl/imgres?q=tommee+tippee+laktator&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1600&bih=731&tbm=isch&tbnid=tA9buxxwrSFf5M:&imgrefurl=http://www.ceneo.pl/10933739&docid=dM-SG9CKm5CszM&imgurl=http://image.ceneo.pl/data/products/10933739/i-tommee-tippee-reczny-laktator-5234148.jpg&w=500&h=500&ei=K6RJUYGOD4eKtAawooGwDg&zoom=1&ved=0CFEQhBwwAA&ved=1t:3588,r:0,s:0,i:81&iact=rc&dur=323&page=1&tbnh=172&tbnw=182&start=0&ndsp=19&tx=90&ty=141 i jestem zadowolona.ale rozglądam się już za elektrycznym bo mi się nie chce pąpować ręcznie





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597691 przez kika1985
Waszka87 napisał:

Kika POŁOŻĘ miało być

:lol:

no to skoro przechodzi jak poleżysz to jeszcze nie poród, no ale wszystko na dobrej drodze :P pomału się rozkręca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597711 przez Depeche
kika1985 napisał:

Waszka87 napisał:

Też mam wenge.

Dziewczyny ja juz nic nie rozumie. Jak chodzę to mnie boli pipka i brzuch twardy a jak się polisę to nic nie boli


a co to polisę??


no właśnie!?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597712 przez koticz
www.google.pl/imgres?q=edyta+g%C3%B3rnia...ndsp=25&tx=60&ty=101

Kika jeżeli tak może być to i do kozaków ujdzie :P





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597715 przez Depeche
kika1985 napisał:

Depeche napisał:

Ja jestem stara, ale zyciowo madra. Uwielbiam wenge, ale mam tylke te lawe , ktora wywale wlasnie ( nogima tylko wenge, non stop w kurzu). Mam jasne meble, kupowane na rozum, nie na podoba mi sie Wiec mam pewnie w ch. kurzu, ale chyba jakos nie widac. A moja kanapa chyba musi zostac zaopatrzona w narzute, plamy po charcach mojego dziecka nie zeszly. Ku. tyle kasy!


wypożycz w Komforcie odkurzacz do prania , chyba tylko dajesz kaucję i trzeba płyn kupić do prania, potem ci kasę oddają , przynajmniej tak kiedyś było :cheer:


mam specjalny plyn do tapicerki, kol. brat jest tapicerem, troche ruszylo, ale szału nie ma.. ale dzieki, nie wiedzialam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597717 przez Depeche
kika1985 napisał:

Waszka87 napisał:

Kika POŁOŻĘ miało być

:lol:

no to skoro przechodzi jak poleżysz to jeszcze nie poród, no ale wszystko na dobrej drodze :P pomału się rozkręca


niom, tez tak jeszcze wczoraj rano mialam, od wieczora brzuch wysoko mlody sie rozmyslil

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597722 przez Depeche
koticz napisał:

www.google.pl/imgres?q=edyta+g%C3%B3rnia...ndsp=25&tx=60&ty=101

Kika jeżeli tak może być to i do kozaków ujdzie :P


Kika ja mam podobne spodnie, takie szare z turkusowymi wstawkami, baaa mam tez do tego bluzeczke na ramiaczkach turkusik ( ale sorki chyba sie nie wbijesz) :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl