BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #597977 przez Kinga2424
kika1985 napisał:

Kinga2424 napisał:

A u mnie jest już 19 stopni. Lato prawie:)



gdzie ty mieszkasz Kinga? daj trochę słońca


Ja mieszkam na śląsku, a dokładniej w Rybniku. Za oknem mam piękny widok kominów z Elektrowni. Ale niestety, co do temperatury, to i u mnie zaczyna spadać. Przed chwilką byłam zobaczyć. Pokazuje już tylko 13 stopni. Ale jakoś wieje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597978 przez Panika992
Depeche właśnie w tym problem, że mam za dużo pokarmu. Mój mały je max 20min. A jak puści cyca to leje się niesamowicie. Muszę go karmić na pół leżąco, bo inaczej się dławi strasznie i nie chce jeść;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597979 przez Kinga2424
kika1985 napisał:

Kinga2424 napisał:

Dziewczyny, czy któraś z Was zna się na spawalnictwie, a dokładniej na napawaniu???


a co to ? B)


A wkurzam się. Mąż miał mi pomóc w pisaniu pracy. I na tym się skończyło, że ja przez to że siedzę w domu pisze za siebie i za niego. Z dziedziny na której się tyle znam, co koza na szczekaniu. Szkoda godać. Jego mi poszła w miarę gładko. Ale mój temat choć miał być prostszy jest o dużo gorszy. Przyczyny powstawania niezgodności spawalniczych w procesie napawania. No szlag by to trafił :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597982 przez kika1985
Kinga2424 napisał:

kika1985 napisał:

Kinga2424 napisał:

Dziewczyny, czy któraś z Was zna się na spawalnictwie, a dokładniej na napawaniu???


a co to ? B)


A wkurzam się. Mąż miał mi pomóc w pisaniu pracy. I na tym się skończyło, że ja przez to że siedzę w domu pisze za siebie i za niego. Z dziedziny na której się tyle znam, co koza na szczekaniu. Szkoda godać. Jego mi poszła w miarę gładko. Ale mój temat choć miał być prostszy jest o dużo gorszy. Przyczyny powstawania niezgodności spawalniczych w procesie napawania. No szlag by to trafił :dry:


to niestety nie pomogę bo znam się tak samo jak ty :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597983 przez Kinga2424
kika1985 napisał:

Kinga2424 napisał:

kika1985 napisał:

Kinga2424 napisał:

Dziewczyny, czy któraś z Was zna się na spawalnictwie, a dokładniej na napawaniu???


a co to ? B)


A wkurzam się. Mąż miał mi pomóc w pisaniu pracy. I na tym się skończyło, że ja przez to że siedzę w domu pisze za siebie i za niego. Z dziedziny na której się tyle znam, co koza na szczekaniu. Szkoda godać. Jego mi poszła w miarę gładko. Ale mój temat choć miał być prostszy jest o dużo gorszy. Przyczyny powstawania niezgodności spawalniczych w procesie napawania. No szlag by to trafił :dry:


to niestety nie pomogę bo znam się tak samo jak ty :P

Ale dziękuję za chęci...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598004 przez Depeche
buahahahah ja sie wcale nie znam, brata mam spawacza z zawodu, ale w zyciu w nim nie pracowal, wiec nie polece.
Kinga bylam raz na szkoleniu w Rybniku, dokladnieRybnik Stodoly, zabladzilam i nie moglam tam trafic hahahaha, a tam wcale zasiegu nie bylo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598009 przez Kinga2424
Depeche napisał:

buahahahah ja sie wcale nie znam, brata mam spawacza z zawodu, ale w zyciu w nim nie pracowal, wiec nie polece.
Kinga bylam raz na szkoleniu w Rybniku, dokladnieRybnik Stodoly, zabladzilam i nie moglam tam trafic hahahaha, a tam wcale zasiegu nie bylo.


Rzeczywiście kawała drogi między Kielcami a Rybnikiem.
Tam gdzie byłaś to jest jakieś 5 minut autem od mojego domu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598012 przez Kinga2424
Idę się na chwilkę położyć:) Może humor mi się choć troszkę polepszy:):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598041 przez katarzyna1702
Hej Mamuśki ;)

Nieustannie tu zaglądam i z zapartym tchem kibicuję i oczekuję rozwiązań Naszych weteranek forumkowych Ela Waszka Kika Depeche Kinga ;) Kobietki trzymam kciuki :laugh:
u Nas bez zmian Wiktorek to Istny Aniołek je i śpi po 3godziny więc jestem wyspana ogarnięta i mega szczęśliwa aby Mu się nie odmieniło ;) Wczoraj byłam na ściągnięciu szwów bolało jak diabli trauma lekka na dotyk w piz...pozostało no ale jakoś poszło dziś mieliśmy wizytę położnej rach cicha obejrzała Małego pogadała o szczepionkach i tyle. Nie będzie się narzucać jakbym czegoś potrzebowała mam dzwonić i tyle.
Jedyne co mnie wkurza w tym pięknym mamuśkowym stanie to moja Świra znalazł się kobieta złota rada. Przychodzi do Nas raz dziennie a i tak zdarzy wkurzyć od początku tylko słyszę "On na pewno się nie najada na pewno jest głodny, zimno Mu bo rączki ma chłodne itp." No nie wiele brakuje abym powiedziała Weź kobieto się zamknij!!! No ale tak po za tym to normalna z niej babka po prostu nie zastanowi się i chlapie ozorem :P

Tadam naprawiłam wagę i się w końcu zważyłam 12kg w dół :lol: :ohmy: super jeszcze drugie tyle ale tu nie pójdzie tak łatwo ale damy radę ;)

Buziaki Kochane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598044 przez katarzyna1702
Cześć Cioteczki ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598047 przez katarzyna1702
:kiss: Oczyska moje Najukochańsze :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #598059 przez kika1985
katarzyna Wiktorek cudny:P gratuluję spadku wagi a teściowa no jak każda najmądrzejsza chce być :P


a aksa chyba w szpitalu rodzi bo mówiła że jak sie nie odezwie do poludnia to zostawia ją na oddziale, zaraz do niej napiszę

ja się zdrzemnęłam i obudził mnie telefon od siostrzenicy z pytaniem czy nie rodzę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598072 przez kika1985

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598084 przez xxElaElaEeexx
KatarzynaAle z Wiktora mały przystojniak! W ogóle jakie dzieciaczki są słodziutkie!
I gratuluje ,że tak waga Ci szybko spada :)



To trzymamy kciuki za aksę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598088 przez kika1985
Ela a ty jak? nie rodzisz?

ja jutro idę do gina , ciekawe co mi powie B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl