BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #598747 przez Gosia27
Dziewczyny ja sie tak strasznie boje...to jest nie do opisania. Dobrze że sama jestem to moge sobie poplakac...tak bardzo bym chciala malenka przytulic, ucałowac a nie moge....to takie trudne, przykre...gdybym tak mogla to wszystko przeskoczyc...ale się nie da

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598758 przez Waszka87
Gosia, ja nawet nie jestem w stanie, nie chce sobie wyobrażac co ty czujesz, to musi być okropne. Czasami placz pomaga, wszystko bedzie dobrze, mała jest silna jeszcze sie wyprzytulacie zobaczysz. Trzymaj sie kochana :*


nie myje jednak tych okien boje sie zimno jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598805 przez xxElaElaEeexx
Gosiu
Na pewno strasznie cierpisz,bo przecież dziecko jest największym skarbem dla matki.
Musicie przetrwać ten czas próby i będziesz ją mieć tylko dla siebie.

"Gdy będzie wam trud­no, gdy będziecie w życiu przeżywać ja­kieś niepo­wodze­nie, czy zawód, niech myśl wasza bieg­nie ku Chrys­tu­sowi, który was miłuje, który jest wier­nym to­warzyszem i który po­maga przet­rwać każdą trud­ność. " Jan Paweł II

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598812 przez lusiaczek82
cześć ja właśnie wróciłam od lekarza jak zwykle ktg bez żadnego skurczu wszystko pozamykane porodu ani widu ani słychu mam znowu przyjechać w poniedziałek i jak dalej nic to środa lub czwartek do szpitala jedno co mnie ucieszyło to wiadomość że w moim szpitalu nie stosuje się metody balonika bo nasłuchałam się o tym i panikowałam i tak jak myślałam że na święta wyląduje w szpitalu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598817 przez Depeche
lusiaczek82 napisał:

cześć ja właśnie wróciłam od lekarza jak zwykle ktg bez żadnego skurczu wszystko pozamykane porodu ani widu ani słychu mam znowu przyjechać w poniedziałek i jak dalej nic to środa lub czwartek do szpitala jedno co mnie ucieszyło to wiadomość że w moim szpitalu nie stosuje się metody balonika bo nasłuchałam się o tym i panikowałam i tak jak myślałam że na święta wyląduje w szpitalu :(


A jeden pieron oxy czy ten balonik, tyle tylko, ze oxy w zyle, a tamto w p.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #598820 przez Waszka87
Jeju jak mnie denerwuje moja świrka ta kobieta powinna chyba na Sybir wyjechac i nie mieć kontaktu z nami.
U mnie w szpitalu jest tak ze niema odwiedzin i pokazywania dziecka osobom z zewnatrz tzn nie może ktoś wejsc i wziasc malego, pokazuje sie tylko przez taka szybe a ze mna mozna sie spotkac tylko w takim pokoju odwiedzin, nie wchodzi sie na oddzial wogóle. Ona tego nie rozumie wogóle mysli ze jak da poloznej w lape to dostanie dziecko do rąk, na dodatek ubolewa ze jest przeziebiona i jak to ona odwiedzi wnuka wrrrr....
Dobrze że przynajmniej w sali jak juz bede po to mnie nachodzic nie bedzie bo tam tez niema odwiedzin, Ł powie ze jestem slaba i juz

Wiem ze to ich 1 wnuk no ale oni juz cwicza zajoba

Pewnie jeszcze na same świeta zwalą nam sie na głowe i beda caly czas przesiadywać. a teraz to nawet nie zapytaja jak sie czuje czy coś pomóc, tylko pretensje ze ich nie odwiedzamy a mi sie już nie chce do nich jeździć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598825 przez AniaCzajka
Waszka87 napisał:

Jeju jak mnie denerwuje moja świrka ta kobieta powinna chyba na Sybir wyjechac i nie mieć kontaktu z nami.
U mnie w szpitalu jest tak ze niema odwiedzin i pokazywania dziecka osobom z zewnatrz tzn nie może ktoś wejsc i wziasc malego, pokazuje sie tylko przez taka szybe a ze mna mozna sie spotkac tylko w takim pokoju odwiedzin, nie wchodzi sie na oddzial wogóle. Ona tego nie rozumie wogóle mysli ze jak da poloznej w lape to dostanie dziecko do rąk, na dodatek ubolewa ze jest przeziebiona i jak to ona odwiedzi wnuka wrrrr....
Dobrze że przynajmniej w sali jak juz bede po to mnie nachodzic nie bedzie bo tam tez niema odwiedzin, Ł powie ze jestem slaba i juz

Wiem ze to ich 1 wnuk no ale oni juz cwicza zajoba



ja swoją teściową to bym najchętniej udusiła gołymi rękami i nawet bym nie bała się więzienia za to, mam jej dość po prostu dość tego zrzędzenia że jest zmęczona tylko czym kurwa za przeproszeniem czym oglądaniem tv cały boży dzień, a jak ja sobie tv włączę przy prasowaniu jak mały spi to gdera że nie mam co robić chyba bo oglądam tv, ale już niedługo się przeprowadzamy już niedługo koniec z tą babą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598836 przez lusiaczek82
Depeche napisał:

lusiaczek82 napisał:

cześć ja właśnie wróciłam od lekarza jak zwykle ktg bez żadnego skurczu wszystko pozamykane porodu ani widu ani słychu mam znowu przyjechać w poniedziałek i jak dalej nic to środa lub czwartek do szpitala jedno co mnie ucieszyło to wiadomość że w moim szpitalu nie stosuje się metody balonika bo nasłuchałam się o tym i panikowałam i tak jak myślałam że na święta wyląduje w szpitalu :(


A jeden pieron oxy czy ten balonik, tyle tylko, ze oxy w zyle, a tamto w p.

u mnie taka różnica że oxy mogą mi podać ale w minimalnej dawce taka reguła postępowania przy kobietach które miały już cc za duża dawka oxy mogłaby mi rozwalić macice

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598841 przez Depeche
Gosia, nie wiem co czujesz, nie moge tego wiedziec, ale wspieram Cie jak tylko potrafie. Przytulisz Zosie, przeciez wiesz, ze inaczej sie nie da. Nie jest to latwe, nie jest to proste, nie jest to sprawiedliwe, ale tak sie zdazylo. Wazne, zeby mala z tego wyszla. Zeby to wszystko stalo sie juz tylko przeszloscia.

Ja wstawilam rosolek, bo mi sie chce (wczoraj maz mi calego kuraka kupil, bo chce sobie pomrozic zebym miala, jak nie bedzie kiedy i jak, ha , musialam go rozfiletowac, ja na pierwszy rz to chyba nawet dalam rade). Poszukam sobie przepisu jeszcze na kurczaka curry, bo piesi mi sie ostaly. Ruszyly sie skurcze, no lipne takie ( oj jakie lipne). ale czuje je dosyc wyraznie jak chodze, az troche mnie zgina. Ale mocno nie bola.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598845 przez xxElaElaEeexx
WaszkaU mnie w szpitalu niestety każdy może przyjść w odwiedziny tylko o wyznaczonych godzinach .Położna mówiła,że na jedno to plus ,bo jak np.matki długo muszą pozostać z dzieckiem w szpitalu to miło jak ktoś Cię odwiedza i przynajmniej się nie nudzisz.Gorzej jak urodzisz chcesz odpocząć a tu co chwilę pielgrzymki.
Ale położna mówiła,że na szczęście teraz szpital strasznie przestrzega,żeby nie ujawniać informacji o stanie zdrowia pacjentów-więc jeśli podam ,żeby o wszystkim wiedział mąż to żadna babka,ciotka itd. o niczym się nie dowie.
A kiedyś to byle kto z ulicy mógł wejść zapytać i od razu wszystkich informacji udzielali :huh: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598857 przez xxElaElaEeexx
Moja teściowa na szczęście dzwoni tylko do mnie wieczorem jak wie,że jestem po wizycie zapytać co mi lekarz powiedział i jak się czuje - tyle :P

DepecheNio faktycznie Twoja dzidzia ma trochę dat do wyboru- a może wybierze tą najlepszą ;) Narobiłaś mi smaków na rosół :silly:

Ja bym mogła rodzić w niedzielę,bo ja też się w niedzielę palmową urodziłam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598863 przez Depeche
lusiaczek82 napisał:

Depeche napisał:

lusiaczek82 napisał:

cześć ja właśnie wróciłam od lekarza jak zwykle ktg bez żadnego skurczu wszystko pozamykane porodu ani widu ani słychu mam znowu przyjechać w poniedziałek i jak dalej nic to środa lub czwartek do szpitala jedno co mnie ucieszyło to wiadomość że w moim szpitalu nie stosuje się metody balonika bo nasłuchałam się o tym i panikowałam i tak jak myślałam że na święta wyląduje w szpitalu :(


A jeden pieron oxy czy ten balonik, tyle tylko, ze oxy w zyle, a tamto w p.

u mnie taka różnica że oxy mogą mi podać ale w minimalnej dawce taka reguła postępowania przy kobietach które miały już cc za duża dawka oxy mogłaby mi rozwalić macice


a czyli jak to min. nie zadziala to ci musza cc zrobic,na co chyba liczysz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598877 przez Kinga2424
Ja mam urodziny w niedzielę, więc gdyby się Paulinka urodziła w niedzielę (24.03), to obchodziłybyśmy je pierwszy razem, byłaby najpiękniejszym urodzinowym prezentem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598880 przez Depeche
Kinga moze sie uda, moja kolezanka tak sobie syna urodzila.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598884 przez Waszka87
a mi przyszedł kocyk, jest cudny milutki mniam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl