BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 9 miesiąc temu #395534 przez macka
Cześć mamuśki, obserwuje was jakiś czas i mam nadzieje ze niedługo do was dołącze, w tym miesiącu staraliśmy się namiętnie o dzidziusia i mam nadzieje że się udało, czekam teraz na @, powinnam dostać z moich wyliczeń jutro, dziś mam 28dc. Jak się nie pojawi, to będę testowała w sobotę : )Więc jak się uda to powinnam rodzić pod koniec marca razem z Wami: )
Gratuluje wam wszystkim waszych fasolek, niech rosną zdrowo. Wy się nie denerwujcie, na zapas nie martwcie się, pozytywne nastawienie jest jak najbardziej wskazane, pozdrowionka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #395538 przez kasia123m
Witaj Sylwka witaj Macka.zapraszamy.im nas wiecej tym bedzie milej. :laugh: :laugh:

Piszczcie jak tam u Was.ja powolutku sie rozchadzam.wczoraj juz wiecej chodzilam po mieszkaniu a dzis mam wielki plan wyjsc z dzieckiem przed blok.mamy tu takie laki,/park niedaleko.zmniejszam tez duphaston i jestem dobrej mysli.musi byc dobrze



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #395545 przez MoNiaaa
HEJ :) GRATULUJE WSZYSTKIM PRZYSZLYM MAMUSIA:*:*
PRZEZ CHWILE MYSLALAM ZE U WAS ZAGOSZCZE BO SPOZNIALA MI SIE @ A ZAWSZE MIALAM REGULARNIE ALE CZUJE ZE @ SIE ZACZYNA WIEC NICI Z DZIDZIUSIA :( A SZCZERZE MOWIAC PRZEZ TE KILKA DNI TAK SIE WKRECILAM ZE TERAZ JEST MI MEGA SMUTNO I CHCIALABYM MIEC FASOLKE!!! MAM JUZ PRAWIE 2 LETNIA CORECZKE Z FINANSAMI U NAS CIEZKO WIEC PEWNIE TA DECYZJA BEDZIE ODLOZONA W CZASIE :((((((( JUZ NAWET MOJEJ JULCE POWIEDZIALM ZE MOZE MAMA MA DZIDZIUSIA I TAK SIE CIESZYLA I CALY CZAS PODNOSILA MI BLUZKE I MOWILA DZIDZIA I CALOWALA BRZUCH :blush: ESH SZZKODA ALE WAM ZYCZE DUZO SILY I POWODZENIA KOCHANE :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #395671 przez KaSSSSiiaa
Witam wszystkie przyszłe mamusie:) Ja również termin mam na marzec :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #395681 przez sylwka727
Widzę że grono marcówek się powiększa :) to dobrze może forum będzie na bieżąco rozgrzane do czerwoności od postów ;)

Kasia oczywiście że będzie dobrze nie wolno Ci negatywnie myśleć :kiss:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #395793 przez patka1603
kasia123m napisał:

Witaj Sylwka witaj Macka.zapraszamy.im nas wiecej tym bedzie milej. :laugh: :laugh:

Piszczcie jak tam u Was.ja powolutku sie rozchadzam.wczoraj juz wiecej chodzilam po mieszkaniu a dzis mam wielki plan wyjsc z dzieckiem przed blok.mamy tu takie laki,/park niedaleko.zmniejszam tez duphaston i jestem dobrej mysli.musi byc dobrze


No widzisz mówiłam Tobie od początku że trzeba być dobrej myśli i wszystko się jakoś ułoży. Gratuluje wyników i trzymam mocno kciuki za dalsze, na pewno będzie dobrze,ponieważ wszystko na to wskazuje. Ja w poniedziałek tj. 16 idę na to spóźnione usg-pierwsze :/ i już nie mogę się doczekać, ostatnio mam bardzo wielką potrzebę zobaczenia mojego skarba ;) !!!!!
w ogóle jak tam samopoczucie, doskwiera ci coś, a jak sobie radzisz w tej sytuacji z synkiem hmm :unsure: ??? pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #395810 przez patka1603
sylwka727 napisał:

Hej mamuśki :)
Więc też chciałabym do was dołączyć bo od niedzieli testty są pozytywne bladziucha druga krecha ale jest :) dziś już była mocniejsza a oficjalnie za 2 dni potwierdzę wszystko po wizycie u gina :) . Ale mi w sumie nie trzeba potwierdzenia bo czuję się jak w pierwszej ciąży całodzienne mdłości , senność i wymioty. W pierwszą ciążę zaszłam rok temu w lipcu miałam dwóch chłopców niestety urodziłam w 25 tygodniu i chłopcy zmarli :( tu jest cała historia www.zapytajpolozna.pl/50-strata-ciazy/32...sliczne-aniolki.html
O tę ciążę staraliśmy się z mężem pół roku i wreszcie się udało jesteśmy tacy szczęśliwi a jednak pełni obaw.

Witaj moja droga ja tak samo jak ty też jestem pełna obaw, gdyż miałam troszkę podobną sytuacje- tzn też straciłam moje maleństwo, a mianowicie poroniłam w 8 TC dokładnie 10-11 czerwca 2011 i teraz się zamartwiam czy znowu nie dojdzie do takiej sytuacji bo mniej więcej teraz jestem właśnie w tym okresie ciąży więc bardzo się przejmuje każdą dolegliwością i tym czy dotrwamy razem z moim skarbem do szczęśliwego finiszu. Ale jak już pisałam wcześniej jestem pozytywnej myśli i głęboko wieżę w to że ta ciąża to "wynagrodzenie" wcześniejszej straty- i nie sądzę by Bóg drugi raz zadał nam taki cios.
Moja droga Bądź pozytywnej myśli, pozdrawiam gorąco!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #395813 przez patka1603
widzę że coraz fajnie się robi w tym naszym marcowym wątku, oby tak dalej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #395825 przez patka1603
Zdjęcia USG maluszków i brzuszki marcówek 2013
www.zapytajpolozna.pl/120-i-iii/395816-z...i-marcowek-2013.html
<<<ZAPRASZAM>>>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #395826 przez sylwka727
Patka no już coraz fajniej się tu robi a niedługo jak więcej ciężarówek dołączy to nie damy rady ogarnąć tylu stron :lol: . też mam nadzieję że tym razem Bóg będzie dal nas łaskawy i nie zada nam kolejnego ciosu. My z mężem pół roku o naszą dzidzię się staraliśmy i już świrowałam jak przychodziła @ to okropnie płakałam nie wyobrażam sobie że mogłabym się dłużej starać bo mym chyba zwariowała i mocno zaciskam kciuki za staraczki które mnie wspierały :kiss: mimo iż są tam dłużej niż ja



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #395922 przez madziaska
Gratulacje dziewczyny :) Fasolki rośnijcie zdrowo !!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396254 przez macka
Cześć dziewczyny, ja dziś mam termin spodziewanej @, mam nadzieje że się nie pojawi i że dołącze do Waszego grona. W razie czego to zrobie test w sobotę, tak sobie założyłam, ale nie wiem czy wytrzymam do soboty : )
Jak się czujecie mamuśki ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396313 przez sylwka727
Macka to trzymam kciuki żeby ta franca nie przyszła i za II :kiss:

Ja dziś miałam mieć prawdopodobnie wizytę w sumie to jest tak że idę z koleżanką która ma wizytę dziś i może wejdę po niej ale jeszcze nic nie wiadomo bo będę rozmawiała z jakąś znajomą położną która mi dobierze najlepszego lekarza do mojej sytuacji mam wziąć wszystkie papiery ze szpitala i zobaczymy kurcze a już miałam nadzieję że dziś zrobi mi usg i podglądnę moją fasolkę ale tak sobie myślę że i tak muszę iść po papiery do mojego byłego "rzeźnika" więc powiem żeby mi zrobił usg ale ciąży nie będę u niego prowadzić ciąży a dzwonie do niego jakieś pół godziny przed wizytą i mnie przyjmuje oczywiście jeśli jest. A tam w przychodni gdzie idziemy dziś z koleżanką to mówiła że jak nie dziś to za jakiś tydzień, 2 tygodnie jak myślicie czekać czy iść do tego cymbała?



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396334 przez Insomnia
Hej :) Przepraszam że się wtrącam :silly:
Sylwka ja bym się wstrzymała jeszcze z tym usg chociaż tydzień, bo może nic nie być widać i po co masz się zamartwiać... lepiej betę sobie zrób i sprawdź jak przyrasta :silly:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #396343 przez sylwka727
Inso jak zawsze na posterunku :kiss: też tak sobie myślę bo w pierwszej ciąży byłam pierwszy raz w 6 tygodniu i właśnie tylko małego kropeczka było widać i faktycznie może nie być jeszcze nic widać bo to 3-4 tydzień. Ale ale tak teraz mi się przypomniało że miałam jakąś torbiel na lewym jajniku i pasowałoby to sprawdzić...

A ty kochana jak się czujesz? Ale ten czas leci pamiętam jak dopiero co na staraczkach pisałaś o ciąży a tu już 12 tydzień ale ten czas leci... :)



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl