BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 11 miesiąc temu #662693 przez kika1985
a mi się świnka maskotka podoba :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662695 przez K1C1A
dziewczyny ropieja oczka waszym szkrabom? bo mojemu od kilku dni ropieje nie tak bardzo ale ropieje i nie wiem czy do lekarza czy moze rumiankiem mu przemywac i poczekac jeszcze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662741 przez wiewiorka
słyszałam ze rumianek to najgorsze co mozna zrobic bo ponoc bardzo uczula.ja bym woda fizjologiczna przemyła.

U nas kleksów nie ma od kiedy na MM a jak był tylko na cycu to co wiekszy pierdek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662787 przez mamcia2013
hej

mój skarb zasmarkany :( dzisiaj do lekarza idziemy...
w sobote do ksiedza idziemy.
rynty z zusu jak nie bylo tak nie ma dalej...trzeci miesiac idzie!

Aksa Dorian tez ma wpisana grupe i ma po tatusiu.

Kicia tez slyszalam ze rumiankiem sie nie przemywa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662805 przez K1C1A
znalazlam na jakims forum ze jak nic nie pomaga to zeby swoim mlekiem przemyc ale najpierw przemyje mu woda fizjologiczna a jak nie przejdzie to dopiero mlekiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662818 przez Kinga2424
K1C1A napisał:

znalazlam na jakims forum ze jak nic nie pomaga to zeby swoim mlekiem przemyc ale najpierw przemyje mu woda fizjologiczna a jak nie przejdzie to dopiero mlekiem


Ja cały czas przemywałam rumiankiem. Nie miałyśmy żadnego uczulenia. Tylko codziennie zaparzałam świeży rumianek. Lekarka powiedziała, że rumianek nie ma aż tak dużej mocy by to przezwyciężyć i dostałam krople do oczek. Kazała mi pierwsze przemyć oczko rumiankiem, albo przegotowaną wodą od zewnętrznej do wewnętrznej (do noska) strony i potem mocniej przycisnąć i koło noska (bo ma kanaliki zatkane).

Powiedziała mi też, że jeśli to nie pomoże, to trzeba iść do okulisty, bo prawdopodobnie są kanaliki przytkane i będzie trzeba to poprzetykać. A ja się tego strasznie bałam. Nie chce by z moją Córeczką w tak młodym wieku już coś robili.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662842 przez aksa
hejka
moj ma problem z jednym oczkiem i to od urodzenia, w szpitalu dali jakas masc i przeszlo a pozniej wrocilo, pediatra dala krople troche pomoglo ale widze ze wraca..

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662849 przez andzia_zg
Dzień doberek :-)

Tyl skrobiecie na FB ze nie wyrabiam z czytaniem i się na maksa gubię :P Już nie wiem czy wszystko przeczytałam czy nie :P trajkotki :P

U nas jak zwykle nocka spokojna :-) Dziś popołduniu sprzątanie, a jutro przyjeżdżaja moi rodzice więc ani jutro ani w niedziele na bank nie pojawie sie na FB. Pewnie dopiero w poniedzialek jak pojada moi rodzice.

W niedziele chrzciny i mam nadzieje, ze Wojtek da rade w kościele a ja ze dam rade to wszystko ogarnąć w domu.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662863 przez K1C1A
przegotowana woda myje mu od urodzenia wieczorem i rano jak mu bedzie sie mazalo to oczko do poniedzialku to pojde do lekarza. dziekuje dziewczyny za rady :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #662910 przez natka1985
Dzień doberek :)

andzia ja też już nie ogarniam hehe pewnie nawet nie nadrobię wszystkiego

k1c1a mi też położna mówiła, żeby kropelki z soli morskiej wpuszczać jak będzie taki problem

aksa u nas też jeszcze nic, ale na pewno nie przeze mnie, chyba facet mi się zepsuł hihi

Przez dwa dni czułam się tragicznie z powodu zaparć Zosi, no masakra jakaś, dziś rano to samo, ciśnie biedna, ciśnie, aż popłakuje sobie, wysłąłam W po bebilon comfort, bo stwierdziłam, że może jednak hipp jej nie odpowiada i co ?? mleko kupione, jeszcze nie otwarte, a w pampku piękna żółta kupa. No to taniec radości odstawiłam, ale znowu nie wiem CO ROBIĆ ??? Zmieniać czy nie ??? Eh, niech te problemy brzuszkowe się już skończą...


Teraz Zocha śpi przy suszarce, a ja pędzę ogarnąć bałagan w mieszkaniu.

Możecie mi podesłać link do suszarki z yt ??? Dzięki

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #662912 przez lusiaczek82
mój synek też miał problem z oczkiem i tylko wodą przegotowaną mu przemywałam 2 razy dziennie i wszystko ładnie się zagoiło a mam pyatnie czy wasze dzieci mają albo miały wybroczyny poporodowe bo mój ma na karku takie czerwone plamki i położna mi powiedziała że to poporodowe ale nie wiem kiedy ile takie coś może się utrzymywać i skąd to się wzięło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #662919 przez K1C1A
LasKI jak usypiacie dzieciaczki? bo moj to przewaznie przy piersi zasypia ale jak nie jest glodny to marudzi strasznie ale sam nie zasnie musze go tulic i kolysac na rekach teraz jeszcze nie jest ciezki ale niedlugo takiego klocuszka na rekach trzymac juz nie bedzie latwe, smoczka nie chce usta zaciska pieluszki to przytulania tez nie :( od tygodnia jak tylko wyjdziemy z domu na spacer po 200m jest straszny ryk az sie zanosi a jak dam mu cyca to zasypia i mozna spacerowac 2 h dla mnie masakra bo musze cycka wystawiac publicznie :blush: B) o tyle dobrze ze nikt mnie nie zna w tej miescinie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #662923 przez andzia_zg
lusiaczek moja chrzesnica miala takie cos na czółku i z tyłu głowy. Po ponad roku z czułka zeszło a z tyłu głowy ma do tej pory a ma juz 6 lat. Na szczescie to pod włosami i nie widać.

Wojtek z kolei ma na brzuszku znamię. I wiecie co? W zalezności od pogody jest to mniej lub bardziej czerwone... :cheer:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #662927 przez andzia_zg
K1C1A napisał:

LasKI jak usypiacie dzieciaczki? bo moj to przewaznie przy piersi zasypia ale jak nie jest glodny to marudzi strasznie ale sam nie zasnie musze go tulic i kolysac na rekach teraz jeszcze nie jest ciezki ale niedlugo takiego klocuszka na rekach trzymac juz nie bedzie latwe, smoczka nie chce usta zaciska pieluszki to przytulania tez nie :( od tygodnia jak tylko wyjdziemy z domu na spacer po 200m jest straszny ryk az sie zanosi a jak dam mu cyca to zasypia i mozna spacerowac 2 h dla mnie masakra bo musze cycka wystawiac publicznie :blush: B) o tyle dobrze ze nikt mnie nie zna w tej miescinie


Oj to faktycznie masz problem z tym zasypianiem. Moj na szczęscie na spacerze chwila moment i w wózku spi a w domu w dzien zasypia na macie i nie musze go usypiac, wieczorem zasypia sam w swoim lozeczku





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #662933 przez natka1985
K1C1A napisał:

LasKI jak usypiacie dzieciaczki? bo moj to przewaznie przy piersi zasypia ale jak nie jest glodny to marudzi strasznie ale sam nie zasnie musze go tulic i kolysac na rekach teraz jeszcze nie jest ciezki ale niedlugo takiego klocuszka na rekach trzymac juz nie bedzie latwe, smoczka nie chce usta zaciska pieluszki to przytulania tez nie :( od tygodnia jak tylko wyjdziemy z domu na spacer po 200m jest straszny ryk az sie zanosi a jak dam mu cyca to zasypia i mozna spacerowac 2 h dla mnie masakra bo musze cycka wystawiac publicznie :blush: B) o tyle dobrze ze nikt mnie nie zna w tej miescinie


K1C1A Zosia też na rękach w ciągu dnia zasypia, albo przy suszarce jak teraz :laugh: i też mnie to martwi...
wieczorem po kąpieli i jedzonku odkładam ją do łóżeczka i sama zasypia, uwielbiam ten moment dnia :)
a na spacerze miałam podobnie jak było gorąco, mogła być tylko w body na krótki rękaw, a i tak ryczała i do do domu trzeba było wracać, dopiero jak się chłodniej zrobiło, to śpi na dworze bez problemu, wczoraj chyba ze tzry godz. spała
tylko, że ja karmię mm, więc nie wiem jakby to było gdybym dawała cyca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl