BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

10 lata 10 miesiąc temu #661075 przez aksa
Gosiu myślami będę z Wami a kciuki oczywiście zaciśnięte!!

jak wybyłam o 14 tak wróciłam o 20 :cheer: :lol: aleee było mi fajnie! połaziłam z kumpelą po sklepach,pogadałam pośmiałam się tak hmm beztrosko! co jakiś czas dzwoniłam do małża ale ładnie dawali sobie radę moje chłopaki kochane :lol:

u gina byłam z podwoziem ok dostałam tabsy - azalia - no zobaczymy jak się będą sprawdzać..


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #661107 przez Depeche
koticz napisał:

Kinga wyczytałam,zeby to robić rano,pieluszkę zapiąć luźno żeby nie uciskało i co chwilę zaglądać czy już...Woreczek nie powinien być przyklejony dłużej niż godzinę.Broszka musi być świeżo umyta najlepiej pod kranem i dokładnie osuszona.Piszą,żeby po odklejeniu posmarować kremem tym co się zwykle używa ale dość grubo.My mamy jutro kolejne podejście :dry: u chłopczyka łatwiej zdecydowanie a dziewczynki to zawsze mają pod górkę... :angry:


oj ja lapalam obojgu i lepiej mi poszlo u Laury niz u malego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #661114 przez Depeche
Gosia, kciukasy zacisniete.

Ja jutro do gina. Na razie nie chce tabsow, szkoda lykac jak raz na miesiac cos jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #661115 przez Agnieszka86
Gosia trzymamy za Was kciuki dzielne kobietki!! Daj nam znać jak po wizycie!

Kinga jak małej w szpitalu pobierali mocz, to zakładali nad ranem i miała z tym leżeć, aż do skutku. Ale i tak zesikała się poza woreczkiem i akurat w czasie ważenia zaczęła sikać to pielęgniarka nałapała tak "na żywo".

Aksa fajnie się tak czasem wyrwać, zobaczyć inny świat.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #661119 przez Depeche
Aga Ty diablico!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #661170 przez andzia_zg

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #661185 przez aksa
Aga ulalaa to mężulka zaskoczyłaś!! :lol:

co do tabsów to boje się że przytyje albo będę miała schizy - już kiedys tak miałam raz ppłacz raz śmiech nerwowość i w ogóle szkoda gadać..


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #661220 przez Agnieszka86
Andzia lactovaginal - globułki bez recepty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #661256 przez koticz

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


GOSIA trzymamy kciuki.Zosiu dasz radę!Bądź dzielna dla mamusi :kiss:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #661266 przez ufolka
Hej
U nas dziś znów szalony dzień, R. w pracy od 5 do 21 a ja sama z dwójką. Ale najlepsza akja byłą wieczorem jak kwiatki podlewałam z Amelką i z wózkiem z Oliwką, ja do wiadra z wodą, odwracam się a młoda cała zachlapana, wodę na siebie wylała bo dałam jej małe wiadereczko bo ma swój polewacz. Przebierałam ją 4 razy w ciągu pół godziny !! ciągle co się odwrócę bo mała marudziła to ona chciała nabrać wody i wlać do konewki a sama na siebie wylewała :P

Aksa u nas było o tyle dobrze, że ja wzięłam spacerówkę, rozłożyłam ją i mała spała w niej, potem dopiero zaczęła mi już marudzić bo za głośno było jej. Dobrze by było gdybyś miała jakiś pokoik czy coś gdzie mogłabyś z nią się schować, wyciszyć itd załóż konto na fb tam też dużo się dzieje na tajnej grupie :)

Kika mała obserwuje bo mryga jej i jest jasne, ale nie pozwalaj bo to bardzo szkodzi na wzrok, moja wgapia się albo w okno :P albo w światła led na suficie :P niemieckie disco polo? :side: :woohoo:
a moja świrka na chrzcinach wypaliła tekst że Oliwia ma 3 miesiące :ohmy: :silly: moja mama się wzburzyła aż :lol:

Lusiaczek moja też jeszcze nie chwyta. Tylko macha rękoma i nogami jak opętana do zabawek które jej wieszam na bujaczku hehe a dziś wyjęłam taką gwiazdkę Amelki, ona taka fajna o śpiewa i miła w dotyku, to wgapiała się w nią to miałam troszkę spokoju bo jeszcze odreagowuje te chrzciny

Gosia kciuki zaciśnięte, myślami będę z wami :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


dziewczyny ja pierwsze słyszę o tych woreczkach :cheer:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #661269 przez Kinga2424
andzia_zg napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mnie przy porodzie podczas podawania antybiotyku zarazili jakimiś pieroństwami. Położna środowiskowa była oburzona. Kazała mi pierwsze się dobrze podmyć żelem PLIVA FEM F. Potem spryskiwać octenisept (by odkazić), poczekać aż wyschnie i potem smarować clotrimazolum. Po tygodnie swędzenie, itp zniknęło. Radziłabym Ci spróbować (jeśli tylko będziesz chciała)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #661270 przez Kinga2424
koticz napisał:

Kinga wyczytałam,zeby to robić rano,pieluszkę zapiąć luźno żeby nie uciskało i co chwilę zaglądać czy już...Woreczek nie powinien być przyklejony dłużej niż godzinę.Broszka musi być świeżo umyta najlepiej pod kranem i dokładnie osuszona.Piszą,żeby po odklejeniu posmarować kremem tym co się zwykle używa ale dość grubo.My mamy jutro kolejne podejście :dry: u chłopczyka łatwiej zdecydowanie a dziewczynki to zawsze mają pod górkę... :angry:


Dziękuję bardzo. Spróbuje. Mam nadzieję, że mi się uda:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #661271 przez Kinga2424
Gosiu my również trzymamy za Was kciuki i czekamy na informacje.

Ale jestem zmęczona. Dziś byłam u mamy z Paulinką, mężem i teściową. A teraz robiła jeszcze rzeczy do szkoły. Ale jutro też jest dzień.

Życzę Wam słodkich snów:)

P.S. Ciekawe, która z nas jako pierwsza sobie wpadnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #661292 przez kika1985
Hej


Gosia kciuku mocno zaciśnięte



U nas nocka beznadzieja , mala puerwsza pobudkę zrobiła juz o 23 potem o 2, 3, 4:30 ,5 i 6:30 budziła mnie swoim stekaniem, wzdychaniem teraz jeszcze śpi a ja nie mogę juz


Koticz ja infekcje tylko w ciąży lapalam

Aga widzę ze niespodzianka się udała , a jak ci się podoba mieszkanie po remoncie? Czy nie zauważyłaś :D:D:D:D:D

Aksa bierz się do roboty , mi wczoraj wróciły chęci a maz zadowolony :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #661293 przez kika1985
Kinga masz na myśli ciążę? Ja na pewno nie !! Ale obstawiam ciebie :P


Dziś idziemy do księdza zobaczę co powie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl