BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 6 miesiąc temu #463800 przez Beata 26
mamcia, tu masz mojego bloga (tam tez podaje linki do stron)

ourlittlelove-gdziemagiasiezaczyna.blogspot.nl/

a muzyka

www.muzykabobasa.pl -> ja sobie zamowilam: bobas na majowce, usypianki bobasa i mozart dla bobasa. na tej stronie plyty sa najtansze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #463855 przez Beata 26
laski ile zazwyczaj uderzen serducha na minute wasze maluchy maja? i jakie macie cisnienie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #463856 przez sylwka727
Depeche napisał:

patrycja85 napisał:

Lafi-chyba właśnie sobie zamówię:) dzięki za info, Agnieszka dzięki za link

włączcie tvn style-super niania. dobry agent dziś jest:)


Niezłą agentkę to ja mam w domu, cyt, powiedziane do ojca: " Nie lubie cie za to, chce nowego tatusia"


To i tak jeszcze znośnie żebyście słyszały jakie córka(5lat) moich znajomych ma hasła to byście się za głowę złapały z jednej strony się śmiać chce ale jakby to było moje dziecko to bym jej oduczała a nie przeklinała przy dziecku żeby nei łapało a oni strasznie przeklinają np. koleżanka ją ubrała mała podeszła do lusta i mówi "Wyglądam jak głupi ch.j" no ręce opadają albo kiedyś nie chciała ubierać sie to oni się ubrali drugą córkę(2 lata) też ubrali i mówią że wychodzą poczekali w kuchni ta ich znalazła i mówi "Ale z was skur...yny" jak jest zła to mówi do mamy "Głupa matko" jest dużo więcej takich przykładów

Vernix to ja już zaczynam zaciskać kciuki za jutrzejszą wizytę

Lusiaczek trzymam kciuki za wizytę

Sylwia też trzymam kciuki :blink:

chiczi również zaciskam :lol:

Mnie dziś mała niepokoi bo tylko ze 3 razy mnie symrnęła ale serduszko ładnie bije więc zjadłam Kinder bueno(ostatnio mam okropną słabość do niego :blink: :blush: ) na pobudzenie i właśnie zaczyna działać bo dostałam serię kopniaczków :lol:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #463862 przez andzia_zg
Beata ja mam przeważnie ciśnienie 130/70, 120/80 a jesli chodzi o iliść uderzeń serduszka maluszka to mi gina tylko przykłada Dopplera do brzucha i słuchamy serduszka,ale nigdy mi nie mówiła ile jest tych uderzeń na minute. Ja mam np tętno 70-100 (dziecko ma chyba 2 razy wiecej jak sie nie myle)

Sylwka narobilas mi smaka bo tez lubie Kinder Bueno :P Do tego w ciąży mega mnie ciągnie jeszcze do Kinder Pingui,Maxi Kinga albo pałaszuje 3Bity :P ( wlasnie nawet zjadłam 3Bita :silly: )





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #463864 przez lenusia7
Moje cisnienie 120/65 . sylwka szok z ta malutka , ponoc nie mozna takiemu dzecku zwracac uwagi bo jeszcze gorzej klnie a z czasem samo sie oduczy . Mojego brata maly tez pierwsze slowa to kawa i kuwa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #463878 przez sylwka727
Andzia ja właśnie ostatnio mam takie ciśnienie na Bueno ani przed ciążą a na początku ciąży nie miałam ochoty wcale na słodkie i mnie mdliło jak coś zjadłam :blink:

Lenusia no właśnie nie wolno zwracać uwagi a tym bardziej się śmiać mój brat np na sól mówił ch.j i nikt nie wie czemu hehe ale szybko się oduczył



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #463880 przez Beata 26
ja dziś właśnie 130/50 (a ostatnio 100/50) i 155 uderzeń serduszka, to sporo - chociaż dopóki nie przekracza 170, to niby nie jest zle.. brzuszek troche twardy ale już się martwię. położna kazała odpoczywać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #463881 przez lusiaczek82
moje ciśnienie zawsze utrzymuje się na 130/80 a tętno maluszka chyba 140 uderzeń na minute jeśli dobrze pamiętam
co do przeklinania dzieci to ja mam 6 latka który już wie które słowa to przekleństwo i wie dobrze że nie wolno mu ich mówić bo jest kara i niestety ale usłyszał je zapewne w domu jak miał chyba 3 latka to pierwsze jego brzydkie słowo to było zajebiście :laugh: masakra jak byliśmy na placu zabaw mały zjeżdża ze zjeżdżalni i na całą buzie krzyczy ale zajebiśśście reakcja ludzi nie do opisania ale pomimo tłumaczeń że tak nie wolno mówić i tak tak mówił do czasu aż poznał inne słowo..... :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #463887 przez sylwka727
Co do mojego ciśnienia to mam niskie waha mi się między 90-130/60-70 a dziś jak słuchałam dzidzi to liczyłam uderzenia serduszka i wyszło około 150



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #463904 przez vernix
Sylwka dzięki, że trzymasz kciuki :)

Gosia także dziękuję za życzenia udanej wizyty u rodziców.Rozmawiałam z trzyletnim chrześniakiem, który powiedział, że czeka na Heniusia, aby się z nim pobawić :laugh: (biedy nie może pojąć, że on siedzi w brzuchu, to dla niego zbyt fantastyczne pojęcie). Ale liczy się gest :woohoo:

Andzia Kobietko odpuść sobie sprzątanie do końca tej kuchni, do marca się wyrobisz ;) Odpocznij tutaj z nami:)

Beata zaglądam na Twojego bloga. Masz ciekawy styl pisania :) Lubię to!
A moje ciśnienie różnie się waha: od 113-130/75-90, a maluszka ostatnio (5 tygodni temu)- 144 uderzeń na min.
A co do "pierwszej mojej książeczki", tej czarno-białej, o której piszesz na blogu, to już ją kupiłam. W empiku jest za 20 zł. Ja jeszcze myślałam nad czarno-biało-czerwoną karuzelą złożoną z miśków. Te kolory widzą najwyraźniej noworodki.

Patrycja też mam takie nieskoordynowane ruchy rąk i nóg. Najgorsze jest to, że 1. listopada rozstawiałam świrce zastawę stołową i pobiłam jej filiżankę :cheer: Gdy jestem w kuchni to coś wyleję, spadnie mi, potłukę. Mam nadzieję, że to niedługo minie...a potem zaczną się hemoroidy :woohoo: A tfu!

Co do przeklinania, to miałam interesujące starcie z tematem :laugh: Brat wyżej wymienionego chrześniaka, gdy miał niecałe 2 lata też ostro przeklinał, najczęściej wybierał słowo kur.a. Poszłam z nim pewnej niedzieli do kościoła. Zdarzyło się tak, że udało mu się dostać prawie pod sam ołtarz, bo siedzieliśmy w najmniejszych ławkach dla dzieciaczków. I wiecie co krzyknął sepleniąc, gdy go zabierałam?? "Kujwa, zostaw mnie tutaj!" :silly: :lol: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #463908 przez AniaCzajka
Hej jestem szczęśliwa mamuśką:) z Franiem wszystko dobrze, lekarz powiedział że ładnie rośnie i się rozwija:) a co do bicia serduszka to miał dziś podczas badania 144 uderzenia na minutę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #463910 przez vernix
AniaCzajka super, ze u Frania wszystko jest ok, gratuluję!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #463913 przez aksa
podobno większość dzieci przechodzi ten etap brzydkich słów, mojej sąsiadki córka jak miała tak ok 5lat to chlopy z pod sklepu by się nie powstydzili takiej łaciny :dry: no ale jej przeszło;p

jaa ale mi smaka narobiłyście na czekoladowe coś..ehh mój m jak mi kupił wczoraj te rogaliki z nadzieniem to ja zjadłam jednego dziś chciałam do herbatki a tu zjedzone wszystko super :dry:

ale może lepiej dupa nie urośnie,ale aż mi smutno,że nic nie mam!! co za wewnętrzna walka we mnie się toczy!! :S :S

a jeśli chodzi o niezdarność to ja ostatnio jestem w tym mistrzem ciągle coś mi leci z rąk, potykam się o własne nogi, o nogi męża o nogi łóżka..powinnam dla własnego bezpieczeństwa z łóżka nie wstawać! chociaż dziś np zaplątałam się w kołdrę :S

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #463914 przez Unbreakable
Ja mam zwykle ciśnienie ok 110/70
A Malutka na prenatalnych miała 134 uderzenia, a tak generalnie to na normalnych wizytach mi nie badają tętna Maluszka :(

Ja jak było ciepło i były otwarte okna usłyszałam konwersację dwóch chłopców w wieku przedszkolnym "Ku.wa patrz jak ta dżdżownica zapie.dala" - oczywiście nieco zniekształcone ;) myślałam że padne.
A ostatnio podeszła do mnie córeczka kuzyna i mówi "Ciociu, zawsze byłaś ładna, dlaczego teraz jesteś gruba?" - jak wytłumaczyłam, ze w brzuszku jest dzidziuś padło pytanie "a jak tam wszedł?" i zostałam bez słów :D

AniaCzajka gratulujemy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #463915 przez aksa
Ania Czajka gratuluję!:) super,że wszystko u Was dobrze!:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl