BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 5 miesiąc temu #463597 przez Gosia27
Wiecie co dziewczyny, mnie to chyba jelitówka łapie :dry: żołądek mi skręca, w jelitach przelewa i co chwila na toaletę :dry: i faktycznie nie mam apetytu, na siłę wciskam jedzenie...na obiad robię zupę dyniową, żeby za bardzo nie było ciężko na żołądku.

Vernix udanego pobytu u rodziców.
Kika krwawiące dziąsła spowodowane są tym, że w ciąży następuje ich rozpulchnienie.

3mam kciuki za wizyty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #463599 przez Depeche
Dla mam , które czekają na chłopców, takie cudeńko ( chociaż drogie):
allegro.pl/next-kombinezon-bezowy-mis-cu...-62-i2756556188.html

Mamcia, a żebyś wiedziała jaka ulga.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #463605 przez koticz
Ja mam wizytę w poniedziałek dopiero,czyli na końcu jestem:(
Kika mnie codziennie leci krew z nosa,z każdej dziurki po conajmniej 2razy wczraj np leciała po 3 z czego ostatnim razem z obu naraz :(
Mówiłam mojej gin o tym i ona powiedziała,żebym brała rutinoscorbin 2tablety na noc dla wzmocnienia,ale nie biore bo nie chcę młodej faszerować bardziej niż to konieczne,a te krwotoki jakoś wytrzymam,jeszcze tylko 4mies....

Mamcia ja mam dziś zalewajke to i jutro bede miec z glowy,ciekawe czy sie mąż chwyci jak nie to chyba tydzien bede jadla te zupe :silly:

depeche takie misiowe kombinezoniki sa w H&M za 80pln widziałam ostatnio jak byłam i na allegro idzie używke kupić jeszcze taniej





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #463606 przez Depeche
Gosia, no na jelitówkę to wódka najlepsza, ale w naszym przypadku raczej chyba niewskazana. OO coca cola jest taka dobra, przy rozwolnieniu i na żołądek. Może Ci pomoże.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #463609 przez Gosia27
Mam orzechówkę domowej roboty od ŚWIRKI i chyba łyżeczkę sobie wezmę, a colę już popijam, ale i tak nadal mi jakoś nieswojo. Brzuch mnie boli... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #463611 przez xxElaElaEeexx
Cześć dziewczyny

Ja wczoraj zasnęłam dopiero o 1.A spałam jak zwykle do 10.30 :laugh: W nocy 2 razy wstawałam psa wypuścić siku :) U mnie też pogoda do bani.Spać się chce.

Nie dała mi ta wczorajsza wizyta spokoju i przed chwilą dzwoniłam do koleżanki z którą chodziłam do liceum ,bo jej mama jest położną w medicusie czyli tam gdzie chodzę do gin.I jej mama poradziła mi żebym przepisała się do dr Żelawskiego ,bo on jest ordynatorem w szpitalu w którym będę rodzić .I jest stary ,ale fajny.I tak zrobię :laugh: Zresztą byłam u niego parę razy przed ciążą i był spoko więc raz kozie śmierć mogę iść :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #463613 przez mamcia2013
Koticz na końcu to ja chyba jestem bo wizytę mam 13 we wtorek :) jeszcze tydzień.
a na obiad znalazłam jakieś schabowe w zamrażarce :D

Depeche słodki ten kombinezon.

Gosia biedactwo, współczuję. Ale poradzisz sobie z tą jelitówką :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #463632 przez kika1985
ja dziś na obiad robię kugla i juz jestem głodna ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #463637 przez aksa
hej hej ho)
sylwia2 trzymam kciuki za wizytę:)

Gosia współczuję ja miałam raz jelitówkę taką masakryczną i jak sobie przypomnę to tak mi Cie szkoda:(

u mnie dziś na obiad pierogi ruskie:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #463639 przez aksa
kika kugla?a co to? :blush:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #463648 przez patrycja85
śliczny ten kombinezon:)
ja wczoraj weszłam na stronę zary. śliczne są ciuszki dla niemowląt. drogie ale w sumie niedługo wyprzedaże to można coś fajnego upolować.

powodzenia na wizytach:) trzymam kciuki:)
ja dziś albo jutro będę dzwonić żeby umówić się na usg 3d;))))

a wiecie co? wczoraj jakoś tak nie mogłam chwycić różnych przedmiotów-złożyłam to na niewyspanie, przeuczenie i stres, ale wieczorem przeglądałam książkę ciążową i właśnie teraz coś nam się dzieje ze stawami i możemy mieć problemy z chwytaniem, bólem stawów i potykaniem się o własne nogi:) czyli u mnie książkowo:) zajrzałam też na dalsze rozdziały i te objawy ciąży coraz lepsze-puchnięcie nóg, hemoroidy itd... ale damy radę nie?:) w sumie nie mamy wyjścia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #463663 przez lenusia7
co to kugla?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #463668 przez mamcia2013
patrycja85 napisał:

śliczny ten kombinezon:)
ja wczoraj weszłam na stronę zary. śliczne są ciuszki dla niemowląt. drogie ale w sumie niedługo wyprzedaże to można coś fajnego upolować.

powodzenia na wizytach:) trzymam kciuki:)
ja dziś albo jutro będę dzwonić żeby umówić się na usg 3d;))))

a wiecie co? wczoraj jakoś tak nie mogłam chwycić różnych przedmiotów-złożyłam to na niewyspanie, przeuczenie i stres, ale wieczorem przeglądałam książkę ciążową i właśnie teraz coś nam się dzieje ze stawami i możemy mieć problemy z chwytaniem, bólem stawów i potykaniem się o własne nogi:) czyli u mnie książkowo:) zajrzałam też na dalsze rozdziały i te objawy ciąży coraz lepsze-puchnięcie nóg, hemoroidy itd... ale damy radę nie?:) w sumie nie mamy wyjścia:)


A ja się zastanawiałam co mi się dzisiaj rano działo że nawet nie miałam siły wciskać sprzęgła w aucie jak wiozłam Tomka mojego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #463670 przez mamcia2013
Kika no właśnie, co to kugla?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #463687 przez Depeche
Gosia27 napisał:

Mam orzechówkę domowej roboty od ŚWIRKI i chyba łyżeczkę sobie wezmę, a colę już popijam, ale i tak nadal mi jakoś nieswojo. Brzuch mnie boli... :dry:


Tylko nospy na brzuch nie bierz, bo rozkurczowo zadziala i dopiero bedzie sraka. Apap mozesz sobie zapodać KOBIETO, wspolczuje, raz mialam, ale wtedy to sie czlowiek chociaz pozadnie moggl lecniczo spirytusem potraktowac.

Kika co to jest ta kugla?????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl