BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 6 miesiąc temu #463997 przez kika1985
sylwka mi się Julita bardziej podoba od Julii tym bardziej Julia jest pierwsza w Polsce pod względem popularności

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #463998 przez Depeche
sylwka727 napisał:

Vernix hahaha mega tekst :ohmy:

Mam do was pytanie odnośnie imienia bo jak na razie zatrzymało się na Juli bo mąż nie chce o innych słyszeć jeszcze ewentualnie Julita wchodzi w gre a bardzo mi się podoba to imię ale moja koleżanka którą chce poprosić na chrzestną ma tak na imię więc moje pytanie brzmi czy to nie byłoby dziwne że matka chrzestna by miała tak na imie jak chrześnica :unsure:


Nie, to nie brzmi dziwnie, pomysl jeszcze nad Julianną. Jest naprawdę ładne, wg mnie. Zdrobnienie to też Julia, chyba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #463999 przez Depeche
Kochane w zeszlym roku Lena zdetronizowala Julię ;-) pod względem popularności.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #464001 przez andzia_zg
Sylwka jesli podoba Wam się takie imię to nie uważam żeby było głupio dać takie samo imię dziecku jak ma chrzestna. A poza tym chrzestna pewnie będzie mega dumna :lol:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #464002 przez vernix
Oddaję głos na Juliannę:) Nietypowe imię Depeche.

Znikam Dziewuszki na jakiś czas, miłego wieczorku Wam życzę:)jutro zdam relację z wizyty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #464005 przez Depeche
vernix napisał:

Oddaję głos na Juliannę:) Nietypowe imię Depeche.

Ja mam nosa do nietypowych ( Laura, Paula), chociaz chlopiec bedzie bardzo typowy - Kuba.

A najlepsze , ze niezle mi sie porypalo, dzis mialam miesc usg tralalaa, akurat w czwartek mam, dobrze, ze cos mnie tknelo i sprawdzilam. Julita mi sie jakos nie podoba, Julia zawsze mi sie podobalo ale jest mega popularne ( teraz tez je rozwazalam, bo ladnie gra z Laurą, ktorą już mam), a Julianna jest sliczne rowniez i zdrobnienie Julianka mnie rozwala. Niestey nie gra z Laurą, wiec u mnie Paula.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #464012 przez sylwka727
Depeche napisał:

Trzeba uwazac, wiem po sobie, bo nie potrafie trzymac jezyka za zebami, gdy prowadze i oto sa cyctaty"
" jedz baranie", " co sie ch. wleczesz", "spier. dziadu"
Szczescie w nieszczesciu, ze moja Mloda uzywa ich tylko w foteliku samochodowym, aczkolwiek zawsze jest mi glupio.


Hahaha dobre my jesteśmy bardzo kreatywne za kierownicą my z młodym mamy polewkę z 2 haseł mamy "spier.alaj farmazonie" i "jak jedziesz kiszonko" haha sama nie wie skąd jej się to wzięło :lol:
Oj Julianna u nas nie przejdzie mąż się nie zgodziłby wiem o tym a poza tym Julita mi się bardziej podoba bo nie jest takie popularne jak Julia a na inne mąż kręci nosem i się nie zgadza poza tym ta moja koleżanka Julita to taki czubek stuknięty wszędzie jej pełno i wszystkich rozbawia :lol: i może dlatego taki mi miło się kojarzy to imię poza tym znamy się od zerówki przez podstawówkę liceum i studia(no ja się wyłamałam na 2-gim roku) i nigdy się nie pokłóciłyśmy



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #464016 przez koticz
Moja bliska koleżanka ma na imie Julita i jest bardzo fajną dziewczyną.I też mi się nie wydaje żeby to źle wyglądało,że chrzestna ma to samo imię :silly:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #464052 przez Agnieszka86
Vernix trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę:)

AniaCzajka fajnie, że z Franiem wszystko ok, teraz czas kilku dni spokoju, a potem znowu nerwy, przynajmniej ja tak mam po każdej wizycie :huh:

Sylwka ja jednak za Julią jestem, chociaż jest to popularne teraz imię. A co do pytania o to samo imię co chrzestna, to ja nie widzę w tym nic niestosownego, a sama chrzestna będzie bardzo dumna :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #464074 przez lenusia7
sylwka ja dalam malemu dawid po jego tacie i nie przejmuje sie czy pasuje czy nie. daj takie jakie mowi serduszko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #464083 przez aksa
ale się objadłam dwa duże jabłka + banan, zajadałam brak czekolady ;p

m dopiero wraca z pracy..ale jak mu powiedziałam o sposobie z colą to już dzwonił,że jedzie i kupił colę mam się trochę napić bo on chce poczuć porządne kopniaki :P

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #464088 przez sylwka727
Dzięki za odpowiedź :kiss: i pomoc

coś mnie kręgosłup boli więc idę leżeć a poza tym zaczyna się Ja to mam szczęście lubie pośmiać z nich :lol:

Aha ma dziś być o tym żłobku w uwadze o 19.50



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #464105 przez andzia_zg
aksa napisał:

ale się objadłam dwa duże jabłka + banan, zajadałam brak czekolady ;p


Objadłaś się? to co ja mam powiedzieć skoro zjadłam jabłko i 6 kromek chleba z dżemem :S





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #464116 przez sylwia2
Witam. My juz po wizycie udało sie szybciej dostac do gin. Wiec u nas wszystko oki, juz nie ma odwrotu pisiorek jak sie patrzy, nic nie odpadło ale babcie miały nadzieje hehe. Mały waży 450g, ale ile ma cm to nie wiem, tylko mam ile ma głowka, udko,brzuszek.Pytałam gin czy powinnam czuc mocne ruchy mówil ze nie takie dekilatne tylko, czyli oki panika mineła. Moj synej nie raczej spokojny, grzecznie dał sie zbadać. wizyta kolejna 11 grudnia. nie dostałąm jeszcze skierowania na glukoze tylko morfolofia i przeciwciała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #464119 przez andzia_zg
Sylwia2 ale fajnie, że wszystko ok :-) Jak miło słyszeć dobre wieści :-) To masz teraz jakiś czas spokoju :-)
A pisiorek jak juz wyrósł to nie zginie hihi :blink: :silly:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl