BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 7 miesiąc temu #421631 przez kika1985
aaa i jeszcze miałam się was spytac

czy którąś z was boli kość ogonowa????? mnie boli tak od 2 tygodoni, w pracy jak siedzę przed kompem, w domu czasami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421644 przez mamcia2013
Hej Kobietki, widzę że znów jest nas więcej :) super.

Wczoraj byłam u gina, wszystko jest ok :) serduszko bije, kość nosowa widoczna, jeśli chodzi o ten kark to jest 1,3 czyli w normie :) zaczął się już 4 miesiąc.
I wiecie co, gin powiedział że coś dynda między nóżkami, że prawdopodobnie synek :) :)


a co do ciuszków, to ja też narazie zbieram od rodziny. łóżeczko też od znajomych dostałam, a wózek to przed porodem kupię :)

Kika mnie boli w okolicach lędźwi z prawej strony razem z biodrem, ale nie zawsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421649 przez aksa
mamcia gratulacje! synek super! a mieliście 'wymarzoną' płeć? czy raczej obojętne?

co do bóli mnie własnie troche biodro i półdupek;p pobolewa raz bardziej raz mniej a raz wcale i się zastanawiam od czego, ale bardziej stawiałam na to że je się musze byczyć całymi dniami na kanapie..ale jeśli to nie tylko mój problem to ciekawe co to może być

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #421654 przez kika1985
mamcia gratuluje synka:P


jutro bedę u gina to się go spytam o tą kość ogonową


odbieram też jutro wyniki krwi i moczu wiec dowiem sie też co z toksoplazmozą, czy przechodziłam już ja kiedyś czy nie , ale kuwety kota nie tykam juz w ogóle mąż i synek sprzątają po kici

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421664 przez macka
hej dziewczyny, ależ się rozpisałyście... Witam nowe mamusie. Gratuluje synków przyszłym mamusiom i aby zostali synkami do końca ciązy. Ja w pierwszej ciąży niby miałam mieć dziewczynkę, a w 37 tygodniu wyszło, że będzie jednak chłopczyk i urodził się Bartuś.
Teraz w głębi serca liczę na dziewczynkę, ale najważniejsze żeby było zdrowe maleństwo.

hoborr a z jakiego powodu będziesz miała cesarskie cięcie?

Dziś idę na badania prenatalne na 18, chyba mąż będzie mi towarzyszył i zobaczy pierwszy raz nasze maleństwo. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze. A dziewczyny powiedzcie badanie miałyście przez brzuszek czy dopochwowo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421677 przez kika1985
ja miałam 3 razy usg i za każdym razem dopochwowo, lekarz mnie nawet jeszcze nie zbadal tylko robił za kazdym razem usg, jutro mam nadzieję że mnie zbada, zleci cytologię, i mam nadzieję też ze będę widziała maluszka bo to 13 tydzień i kolejna wizyta to chyba za późno na badanie przezierności karku B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421690 przez aksa
maca ja u swojego gina do tej pory miałam badania dopochwowe, ale na badaniu prenatalnym to był mój 12t1d miałam pierwszy raz przez brzuch:) super uczucie bo wiesz dokładnie w którym miejscu siedzi maluszek:)

kika upomnij się o tą cytologie dziwne że jeszcze nie kazał ci robić, ja na drugiej 'ciązowej' wizycie miałam już robioną, a skoro jesteś już w 13tyg to na pewno będzie mierzyć przezierność itd:)

ja przed każdą wizytą mam stres! teraz może będzie już troche mniejszy jak mam za sobą te prenatalne

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421693 przez kika1985
aska z tego co pamiętam w pierwszej ciąży to pierwze usg miałam dopochwowe, a kolejne juz przez brzuch, więc jutrzejszego też się takiego spodziewam :P o cytologię się na pewno upomne bo wyniki ostatnie mam z przed roku lub więcej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421749 przez Lafi
mi w 12 tygodniu robił usg dowcipne, przy tym badania genetyczne, maleństwo miało wielkość 5,5 cm:) ale ślicznie było widać nóżki, rączki. moje badania krwi jak to lekarz określił wyszły jak u młodego ogiera. Napiszcie jakie macie witaminy? ja wcicam ladyveet czy jakoś tak:) Jaka płeć to niw wiadomo ale nic tam nie dyndało:)





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421822 przez Unbreakable
Ale się Dziewczyny rozpisały ;)

Nowe Mamusie serdecznie witam ;)
Synków gratuluję, mnie ostatnio lekarz przepowiadał dziewczynkę, ale nie biorę tego jeszcze zbyt serio, bo wiadomo, troszkę chyba za wcześnie.

Ja USG genetyczne miałam przez brzuch, a wszystkie inne dopochwowe. Przez brzuch średnio mi sie podobało bo było gorzej widać i straaaasznie naciskał lekarz na brzuch.

Martwi mnie tylko jedno. Do tej pory nie miałam cytologii, ostatni raz miałam z 8 miesięcy temu:/
A witamin nie biorę bo wyniki dobre i lekarz stwierdził, że nie ma takiej potrzeby. Wconam za to dużo szpinaku i innej zieleniny;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421828 przez andzia_zg
Unbreakable moja lekarka też stwierdziła, że skoro mam dobre wyniki to nie muszę łykac żadnych tabletek. Mówiła, że wolałaby żebym jadła owoce i warzywa a nie faszerowała sie sztucznie. Zobaczymy jakie teraz będę miała wyniki, ale to dopiero za miesiąc.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421837 przez madga
Witam Was dzisiaj mamuśki :)

Stronę wczesniej wspominałyście o spodniach, ja też już chodzę w ciążowych i właśnie w jednej parze mam gumeczkę z góziczkiem i dziurkami teraz sobie zwężam, a wraz z potrzebą będę poszerzała więc nietrzeba kombinować z paskami i szelkami :) a jedne faktycznie też mi się zsówają ,ale niemają gumeczki do regulacji :) polecam rozejrzeć się właśnie za takimi z gumką :)

Ostatnio kupiłam czapeczkę i rękawiczki, żeby dzidzia sie niepodrapała i parę bodów bo były takie śliczne, że nieumiałam sie oprzeć, ale pypeć zdarty i narazie też się wstrzymam :)
A co do wózków to 3 w 1 myślę, że są bardzo dobrym rozwiąaniem szczególnie jak dużo jeździ się autem i nietrzeba osobno fotelika targać, a osobno wózka:)

A jeżeli chodzi o badania to Wam zazdroszczę bo ja moje maleństwo widzialam w 6 tyg, a wzasadzie to raczej pęcherzyk :) a dopiero zobaczę za 2 tyg :( macie jakieś fotki ??? po poślijcie :) chętnie bym się z Wami nacieszyła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421856 przez sylwka727
Kika mnie czasami cały kręgosłup boli i kość ogonowa też. A 13 tydzień to wymarzony tc żeby zmierzyć przezierność bo potem będzie za późno bo do 13tc i chyba dc mierzy się bo potem za późno jest

Mamcia
gratulacje synka :kiss:

Co do witamin to ja też nie biorę i wyniki jak na razie też mam dobre zobaczymy jutro jak tam mocz boję się okropnie żeby nic złego nie wyszło nie wiem czemu mam takie obawy przed tą wizytą :dry: :(

Madga
tu są zdjęcia naszych maluszków www.zapytajpolozna.pl/120-i-iii/395816-z...wek-2013.html#411197 dziewczyny jak macie zdjęcia to dodajcie chwalcie się :lol:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421866 przez kika1985
ja witamin nie biorę jedynie kwas foliowy jeszcze łykam bo zostało mi kilka tabl. zobaczymy jakie bedą jutro wyniki i co lekarz zaleci, w poprzedniej ciąży miałam non stop anemie a po porodzie to w ogóle mega więc i tu też się tego boję

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421871 przez kika1985
dziewczyny nie mogę wstawić fotki na wątek ze zdjęciami, co robię nie tak??

dołącz obraz i nic mi nie pokazuje??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl