BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 7 miesiąc temu #421516 przez kika1985
ndzia ja też chodze wczesnie spać ale to mój nawyk juz sprzed ciąży:P zawsze chodziłam wczesnie spać:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421518 przez kika1985
Aska już znasz płec??? szybko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #421521 przez kika1985
hej dziewczyny

ja dziś mam zły dzień, od rana lewą noga chyba wstałam, dziecko mi płakalo juz w domu że nie chce iść do przedszkola , w przedszkolu nie bylo pani i spędziłam tam 20 minut szukając kogoś kto się zajmie moim dzieckiem, spóźniłam się do pracy przez to , muszę Dominika dizś wcześniej odebrać z przedszkola tak gdzies po obiedzie


jestem zmęczona, nie mieszczę sie w swoje ulubione ciuchy, i mam wszystkiego dość


jutro dię do ginekologa, mam nadzieję uslyszeć serduszko po raz pierwszy:) mam nadzieję że mąż będzie mógł sie wyrwać z pracy i razem zobaczymy naszą fasolkę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421546 przez Lafi
kika ja już z dwa tygodnie chodze w spotniach ciążówkach, ich manakment spadają szelki by się przydały:)

Kobitki macie humorki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421561 przez sylwka727
Aksa no właśnie na pierwszą wizytę w tej ciąży poszłam do mojego ex gina i powiedział że ta torbiel ma taką "konsystencję" że się nie wchłonie a tu co na ostatnio wizycie był już mniejszy o niecałe 0,5cm zobaczymy jutro jak się sprawy mają. Mam nadzieję że u Ciebie wszystko się dobrze skończy nie przemęczaj się i zobaczysz będzie dobrze musimy być silne i dawać przykład naszym dzieciaczkom żeby też były silne jak mamusia

Misia fajny ten śpiworek trochę kosztuje ja na razie próbuję na ciuchach coś wyszukać a na początek mam śliczne bawełniane i puchate kombinezoniki do spania więc dzidziuś będzie miał cieplutko :blink:

Lafi to pokaż nam twojego synka :blink: i cieszę się że wszystko jest teraz ok :kiss: Co do humorów to dziś rano miałam drugi wybuch a w sobotę był pierwszy w sobotę to nawet mnie denerwował pies że szczeka a nikt nie idzie :dry:

Kika to obie nie możemy się jutra doczekać ja też mam wizytę :blink:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421571 przez patrycja85
hej dziewczyny;)
a wiecie że robią spodnie ciążowe w rozmiarze 34?:) też byłam zdziwiona:) jestem bardzo szczupła i nie myślałam że znajdę takie szczupłe spodnie a jednak. kupiłam w sobotę w h&m:) poszło szybciej niż z normalnymi spodniami:) co prawda jeszcze prawie nic nie przytyłam ale normalne spodnie już mi trochę ściskały brzuch.

kupujecie już rzeczy dla dzieciaczków? ja chyba się wstrzymam-jakoś boję się zapeszyć? sama nie wiem właściwie:)

trzymam kciuki za dzisiejsze i jutrzejsze wizyty-dajcie znać;)

miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421583 przez andzia_zg
Lafi napisał:

ja już z dwa tygodnie chodze w spotniach ciążówkach, ich manakment spadają szelki by się przydały:)


Ja też już chodze w spodniach ciążowych, bo w żadne inne się nie mieszczę i też ubolewam nad tym, że się zsuwają :/ No i to ciągłe podciąganie ich ;/ najlepsze byłyby szelki hihi :silly: teraz myślę, by zamontować jakos pasek żeby trochę podtrzymywały je, ale żeby nie uciskały brzucha. musze coś pokombinować :)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421588 przez andzia_zg
patrycja85 napisał:

kupujecie już rzeczy dla dzieciaczków? ja chyba się wstrzymam-jakoś boję się zapeszyć? sama nie wiem właściwie:)


Ja się na razie wstrzymuję z kupnem ciuszków tak do listopada. Część rzeczy dostanę od siostry. musze przejrzeć co jest w tych kartonach i ile i dopiero będę dokupowała potrzebne rzeczy. tak samo wózek będę kupowała dopiero w listopadzie.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421597 przez Lafi
co to ubranek to nie kupuje, starsze co miałam to dałam, w pażdzierniku do innego skraba ida a potem ja dostane, każdy coś tam dokłada, coś się zużywa, ale paka na początek jest w obiegu:) tylko jak na razie tak się złożyło że same chłopaki były, jak teraz będe miała dziewczynke to będzie chodzić na niebiesko:)





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421612 przez kika1985
ja właśnie sobie kupiłam ostatnio jedną parę, a póki co chodzę do pracy w spódnicach i spodenkach, niestety w moje ukochane sukienki nie wchodzę przez mój ogromny biust :laugh: mam tylko takie 2 większe to jeszcze w nie się mieszczę:P ale to pewnie już nie długo:P

co do humorków to miewam i to straszne, niestety mąż na tym cierpi:P najgorzej jest rano jak się ubieram a raczej próbuję ubrać do pracy :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421613 przez kika1985
sylwka727 napisał:

Aksa no właśnie na pierwszą wizytę w tej ciąży poszłam do mojego ex gina i powiedział że ta torbiel ma taką "konsystencję" że się nie wchłonie a tu co na ostatnio wizycie był już mniejszy o niecałe 0,5cm zobaczymy jutro jak się sprawy mają. Mam nadzieję że u Ciebie wszystko się dobrze skończy nie przemęczaj się i zobaczysz będzie dobrze musimy być silne i dawać przykład naszym dzieciaczkom żeby też były silne jak mamusia

Misia fajny ten śpiworek trochę kosztuje ja na razie próbuję na ciuchach coś wyszukać a na początek mam śliczne bawełniane i puchate kombinezoniki do spania więc dzidziuś będzie miał cieplutko :blink:

Lafi to pokaż nam twojego synka :blink: i cieszę się że wszystko jest teraz ok :kiss: Co do humorów to dziś rano miałam drugi wybuch a w sobotę był pierwszy w sobotę to nawet mnie denerwował pies że szczeka a nikt nie idzie :dry:

Kika to obie nie możemy się jutra doczekać ja też mam wizytę :blink:



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421615 przez kika1985
patrycja85 napisał:

hej dziewczyny;)
a wiecie że robią spodnie ciążowe w rozmiarze 34?:) też byłam zdziwiona:) jestem bardzo szczupła i nie myślałam że znajdę takie szczupłe spodnie a jednak. kupiłam w sobotę w h&m:) poszło szybciej niż z normalnymi spodniami:) co prawda jeszcze prawie nic nie przytyłam ale normalne spodnie już mi trochę ściskały brzuch.

kupujecie już rzeczy dla dzieciaczków? ja chyba się wstrzymam-jakoś boję się zapeszyć? sama nie wiem właściwie:)

trzymam kciuki za dzisiejsze i jutrzejsze wizyty-dajcie znać;)

miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!




chyba robią je w każdym z rozmiarów :)

ja ciuszków nie kupuję bo płci nie znam :P jeśli będzie chłopiec to muszę kupić ciuszki tak do roczku potem mam całą wyprawkę po moim Dominiku do 7 lat:P a jeśli dziewczynka to mam tyle koleżanek z córeczkami że chyba nie będę dużo potrzebowała nowych :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421617 przez kika1985
dziewczyny jak wrzucacie fotki na forum??? bo chciałabym wrzucić fotkę z usg w 9 tygodniu ale nie wiem jak B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421626 przez aksa
cześć dziewczyny, ale tutaj ruch od rana ;P
sylwka no widzisz czyli wszystko idzie w dobrym kierunku 3mam mocno kciuki za Twoją wizytę, dziad torbiel niech znika a dzidziuś niech rośnie zdrowo!

trzeba myśleć pozytywnie bo dzieciaczek też już przecież czuje nastrój mamusi:)

ja jeszcze nie przytłam, tzn najpierw straciłam 1kg teraz wrócił, ale za to moje piersi!! dziewczyny one żyją własnym życiem nie ogarniam ich! małż jest zachwycony oczywiście hehe

ale spodnie ciążowe pewnie też będę kupować w h&m oglądałam na stronce i ceny nie jakieś zabójcze

ubranek nie kupuje jeszcze, rany ja nic nie mam wózków, łóżeczka fotelików ubranek nie mam nic ani nie dostane bo w rodzinie nie ma maluszków (przecieram szlaki leniuchom ;p) trochę oglądam na allegro ile co kosztuje i powiem szczerze że jestem lekko wystraszona, chyba najdroższy wózek.. i oczywiście nie znam się czy te 3 w 1 czy nie..więc jeśli powstanie dyskusja będę się wczytywać, to samo dotyczy łóżeczka czy kołyski...nie wiem nic! ale tu licze na was kobietki i na wasze rady:)

a co do płci to ja jeszcze tak w 100% się nie nakręcam, poczekam na potwierdzenie za jakiś czas:) co innego małż on już wie i koniec chwali się kolegom hehe

dziewczyny trzymam kciuki za wizyty!

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421629 przez kika1985
ja tą ciąże też na spokojnie przezywam, nie ma co za wcześnie kupować wózków, łóżeczek, ubranek, jest na to czas, póki co musimy o siebie dbać żebyśmy były wyspane, wypoczęte, spokojne:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl