BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 5 miesiąc temu #482673 przez Agnieszka86
Katarzyna1702 to pewno od rozciągania skóry na brzuchu, różnie można to odczuwać, ja raczej nazwałabym moje swędzeniem, czasem bardzo mocnym. Może jesteś taka wrażliwa, że aż Cię to szczypie. Może wetrzyj oliwkę albo krem, którego używasz do brzuszka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482674 przez aksa
powróciłam do domu,pochodziłyśmy trochę po sklepach i padnięta jestem!rany przez to siedzenie w domu to jestem taka rozlazła

małżowi na mikołajki kupiłam wodę po goleniu taki drobiazg:) nachodzenie za butami nie mialam już siły :dry:
kupiłam sobie sukienkę/tunikę ale już się 'moczy',nie lubie zapachu ciuchów z takich kiermaszów, nakupiłam sobie jabłek pyyychotkowych:D

offca śliczny brzuszek i koszulka wymiata :lol: mam podobną :lol:

Agnieszka ślicznie wyglądasz:) i butki też fajowe:)

Depeche to chyba nie jest Twój dzień :dry: na szczęście już wieczór :silly:

AniaCzajka kurcze ale Cię męczy ta choroba :dry: bidulko zdrówka życzę :kiss: i super że z Franusiem wszystko ok:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482689 przez katarzyna1702
Dziewczynki tak tak to takie rozciąganie i pieczenie bardzo możliwe że Wiktorek powiększa sobie domek a i tak w sumie rośniemy w zawrotnym tempie teraz :ohmy: A i szaleje bez ustanku to może dlatego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482712 przez Depeche
Smaruj czesciej brzuszek, zeby nie bylo rozstepow.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482720 przez offca87
Katarzyna1702 Z tego, co słyszałam od znajomych w ciąży, skóra może nawet niemiłosiernie piec, swędzieć, moze to być bolesne uczucie naciągnięcia skóry, jeśli nie jest wystarczająco nawilżona, więc jak nie masz wysypki, czy innych objawów skórnych, myślę, że jest ok ;)


A co do mnie, to zaczynam KOMPLETNIE ŚWIROWAĆ!
W czwartek, czyli raptem 5 dni temu, miałam badanie ginekologiczne i usłyszalam, że szyjka macicy jest zamknięta. Ale.. przedwczoraj wydzieliłam - przepraszam Was za to określenie - gluta: przezroczysty, może lekko białawy, bardzo ciągnący, nie dało się go rozerwać, dość długi, taki może na 5cm. Wydaliłam go, jak poszłam sikać i poczułam wilgoć - i wtedy go po prostu wyjęłam. Miałam już tak wcześniej, kilka tygodni temu, ale nic się nie działo, więc nie panikowałam. A dziś znów wstałam z łóżka niedawno, bo leżę, dużo odpoczywam ze względu na bóle w plecach, nie przesilam się, nie dźwigam, nie mam regularnych skurczy, tylko wciąż skurczone, bolesne podbrzusze, i normalnie... znów pociekłam, tym razem dość obficie i na przezroczysto-biało, bez zapachu. Nie mam swędzenia, pieczenia, ani nic.


I NIE MAM POJĘCIA, o co chodzi.... słyszałam, że coś takiego przed porodem, jakiś czop śluzowy, ale na litość Bozi - jestem dopiero w 23 tygodniu :/ :0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482722 przez Agnieszka86
Coś nam się tutaj spokojnie zrobiło :unsure:
Idę się wykąpać chyba, potem zabieram Was do łóżka i jednym okiem forum, a drugim seriale :P

Zosia szaleje, że aż mnie zrywa! Albo jej kolacja posmakowała, albo przeciwnie i wyżywa się na matce :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482729 przez Depeche
Offca ja tez mam takie glutkowate uplawy, ale nie az w takich ilosciach... czop sluzowy to ponoc podchodzi krwia, ja nie wiem, bo ja mojego chyba nie wydalilam, albo dopiero w trakcie porodu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482741 przez AniaCzajka
andzia_zg napisał:

A ja właśnie jem wafla... mniam :-)

AniaCzajka dobrze, że z Franiem ok :-) Tylko Ty musisz w końcu wyzdrowieć. Tyle już Cię trzyma choroba... :(
A to obciążenie glukozą to chyba musisz zrobić jakos teraz, bo jestes już w 27tygodniu a to sie robi między 24-28 tygodniem...

Agnieszka ale ładnie Ci w tej bluzko-sweterko-tunice :lol: Gdzie taka kupiłas? :lol: no i chałupka już coraz wieksza :lol:

Offca a Ty masz też juz sporą wille i to z graffiti - Tweety strażnik brzusia :-) :lol:

Fajne macie te brzusie :lol: ja mam trochę mniejsze gniazdko dla Wojtusia.



tak tak wiem że muszę teraz zrobić:) położna mi powiedziała że najlepiej w tym tygodniu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482745 przez aksa
offca nie chce Cię straszyć ale moja koleżanka o której tu wspominałam 'wydaliła' z siebie coś podobne w jej opisie to było jak silikon,nie dało się go właśnie rozerwać, poszła do gina powiedziała mu o tym, zrobił jej usg dopochwowe i okazało się że właśnie szyjka jej się zaczęła otwierać a to był ten cały czop,tzn jego część, na twoim miejscu zadzwoniłabym jutro do gina i o tym powiedziała

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482746 przez mamcia2013
Ania super że z Franiem ok :) odpoczywaj Kobieto.

A ja się przespałam chwilę, jak wstałam to wszystko zaczęło mnie drażnić. Nawet obecność świrki mnie wkurwia! :ohmy: W ogóle ostatnio nie mam chęci na nic. Nie mam gdzie wyjść, wiecznie siedzę w domu (poza weekendami), jem śpię i tak w kółko. Jakiegoś niedotlenienia dostanę!! Do tego dochodzą wydatki jakby ich było mało :( w sobotę daję auto do mechanika i na dzień dobry pójdzie około 1000zł ! Fuck! A gdzie inne wydatki? NIedługo Mikołajki, zaraz święta... ehh za tydzień wizyta, też trza będzie zapłacić. Porażka... ale Wam namarudziłam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482751 przez Lafi
Gosia nie wiem zy to dobry pomysł z robieniem bombek, jak mysle o takich jak ty, smaruje sie klejem typu wikol, a teraz nie wskazane jest abys cos takiego wąchała.

Ania super ze z małym wszystko ok, ale przerbane ze dopada cie cały czas przeziębienie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482761 przez koticz
Cześć pipki!!!

Offca to raczej nic strasznego,ale nie jestem znawcą.Ja też coś takiego ze dwa razy miałam,taki...śpik ale nic się nie stało,to albo jakaś resztka spermy albo może ze zmęczenia,nie wiem nie dźwigałaś ostatnio albo chodziłaś dużo???


kika moi Bolek i Lolek tak nie mieli nigdy.A Twoja kotka jest wychodząca na dwór?Może ją ktoś uderzył?Albo jej się wrzodek robi,dobrze,że idziesz do weta pewnie dostaniecie jakiś antybiotyk,jeśli to wrzód to napewno ją boli biedną... :(

Ja dziś mega intensywnie spędziłam dzień.Byliśmy z moim na zakupach i pokupowaliśmy już dla bratanka i bratanic prezenty pod choinkę i dla naszej Małej trochę niezbędników.Wanienkę,butelkę aspirator do noska itp.Teraz ledwo siedzę taka już zmęczona jestem...

Koleżanka ma po nowym roku mi paczkę po swoim synku wysłać z Anglii(ubranka,laktator i nawet jakiś bujaczek)tak,że wydatki trochę zmaleją :)

Do usłyszenia jutro!Miłej nocy





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482777 przez katarzyna1702
Office ja często mam białe upławy ale nigdy takiego gluta jak się dużo nachodzę wtedy gacie mokre już bezbarwnym płynem. Ale taka wydzielina w ciąży to normalne im bliżej porodu tym więcej. Może dla spokoju zadzwoń do gina i po prostu powiedz co i jak.

Na dole brzucha i po bokach mam zapas skóry i tłuszczyku a piecze na górze posmarowałam się i jest dużo lepiej. Dzięki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482780 przez offca87
aksa napisał:

offca nie chce Cię straszyć ale moja koleżanka o której tu wspominałam 'wydaliła' z siebie coś podobne w jej opisie to było jak silikon,nie dało się go właśnie rozerwać, poszła do gina powiedziała mu o tym, zrobił jej usg dopochwowe i okazało się że właśnie szyjka jej się zaczęła otwierać a to był ten cały czop,tzn jego część, na twoim miejscu zadzwoniłabym jutro do gina i o tym powiedziała


No to właśnie dostalam zawału... :( 5 dni temu z moją szyjką było wszystko ok i to się tak nagle może wydarzyć?

Mieszkam w UK, tu nie ma lekarza prowadzącego - tutaj albo się prywatnie idzie i płaci chorą kasę, albo jedzie na izbę przyjęć dla ciężarnych w szpitalu. I tam właśnie byłam w czwartek, tam mnie zbadali i już dziwnie te baby na mnie patrzą, bo a to ból w podbrzuszu, a to ból pleców, a to to a to sramto. Plus czekanie kilka godzin i takie traktowanie po łebkach. Stres ogromny - każda wizyta tam. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482792 przez Agnieszka86
offca87 napisał:

Katarzyna1702 Z tego, co słyszałam od znajomych w ciąży, skóra może nawet niemiłosiernie piec, swędzieć, moze to być bolesne uczucie naciągnięcia skóry, jeśli nie jest wystarczająco nawilżona, więc jak nie masz wysypki, czy innych objawów skórnych, myślę, że jest ok ;)


A co do mnie, to zaczynam KOMPLETNIE ŚWIROWAĆ!
W czwartek, czyli raptem 5 dni temu, miałam badanie ginekologiczne i usłyszalam, że szyjka macicy jest zamknięta. Ale.. przedwczoraj wydzieliłam - przepraszam Was za to określenie - gluta: przezroczysty, może lekko białawy, bardzo ciągnący, nie dało się go rozerwać, dość długi, taki może na 5cm. Wydaliłam go, jak poszłam sikać i poczułam wilgoć - i wtedy go po prostu wyjęłam. Miałam już tak wcześniej, kilka tygodni temu, ale nic się nie działo, więc nie panikowałam. A dziś znów wstałam z łóżka niedawno, bo leżę, dużo odpoczywam ze względu na bóle w plecach, nie przesilam się, nie dźwigam, nie mam regularnych skurczy, tylko wciąż skurczone, bolesne podbrzusze, i normalnie... znów pociekłam, tym razem dość obficie i na przezroczysto-biało, bez zapachu. Nie mam swędzenia, pieczenia, ani nic.


I NIE MAM POJĘCIA, o co chodzi.... słyszałam, że coś takiego przed porodem, jakiś czop śluzowy, ale na litość Bozi - jestem dopiero w 23 tygodniu :/ :0


Znawcą nie jestem, też mam dużo śluzu. Jak miałam infekcję nie tak dawno, wypłynęło ze mnie własnie takie coś, to było takie plum... Jak minęła infekcja to już się to nie powtórzyło. Może zadzwoń do swojego lekarza i powiedz mu o tym, szkoda się denerwować, a tak będziesz wiedziała "na czym stoisz".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl