BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 5 miesiąc temu #483085 przez kika1985
hej ranne ptaszki!!!

ja Dominika zostawiłam dziś u teścia bo ma mega migdały i mi kasłał w nocy, wiec dla spokoju będzie siedzial do końca tygodnia w domku

beata ja jestem w pracy od 15 minut i już jem:p kanapke z razowego chleba z pasztetem podlaski i pomidorem do tego serek wiejski, ostatnio to mi tylko podchodzi na śniadanie B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #483104 przez Depeche
Hello girls!

Alez mnie brzuch boli, wczoraj zrobilam placki ziemniaczane, w lozku zdazylo mi sie ... puscic baka. Jakis byl toksyczny, bo wietrzenie nie pomagalo. Nie moglam usnac, bo mi zewszad smierdzialo spalenizna z plackow. Ble. A dzis mam srake i mnie boli brzusio!!!! A tak sie chcialam podlizac mezowi, bo on uwielbia placki.

A to moje wczorajsze zakupy dla Kuby:


allegro.pl/next-ogrodniczki-jeansowe-pie...-68-i2815422495.html

pewnie beda gdzies na pol roku, bo Next ma taka dziwna rozmiarowke, ze sa jakby o rozmiar te rzeczy wieksze. Tak to wlasnie jest z pajacami , kaftanikami itp. Lepiej chyba kupic 62, z 56 dziecko bardzo szybko wyrasta. Moja mala miala tylko 51 cm jak sie urodzila, wszystko mialam kupione na 62,tesciowa mi dokupila troche ciuchow na 56 i mala zalozyla je raz, a moze dwa.

Fatalnie sie czuje, a musze jeszcze szarlotke upiec na dzisiejsza posiadoke i choc troche chalpe ogarnac!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #483121 przez kika1985
depeche ja mam raz do placków ziemniaczanych od poczatku ciąży, nasmażyłam sobie, zjadłam ze 4 i całą noc mnie brzuch bolał a placki śmierdziały w lodówce :cheer: aż w końcu oddałam je siostrze

do tej pory nie jem i chyba prędko nie tknę

sliczne ogrodniczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483122 przez patrycja85
hejka hej;)

dziewczyny a może powinnyście się czyms zmęczyć przed snem:)))
ja się codziennie kładę 23-24 i wstaję ok 7-8 wyspana. ale kładę się mega zmęczona po całym dniu. żebym tylko nie wypowiedziala tego w złą godzinę. a na lepsze spanie moze melisa przed pojściem do łóżka?

beata-licytujesz coś teraz na allegro? w dwóch aukcjach w których biorę udział jest B....6. pytam bo nie chcę żebyśmy same sobie podbijały cenę:) ja nie mam mega ciśnienia i jakby co mogę ustąpic:)

kika-jak spojrzalam dzis na twoje zdjecie to chce wakacji!!! najlepiej w chorwacji:)))

mam dziś dużo pracy, potem wizytę a potem kurs więc pewnie zajrzę dopiero wieczorem (chociaż pewnie i tak będę was czytać;)) także miłego dnia i nie smucimy się i nie marudzimy:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483126 przez kika1985

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483128 przez kika1985
patrycja ja też chcę wakacji!! mąż właśnie dzwonił że wpisał sobie urlop od 7 lipca :) tylko w przyszłym roku to pewnie morze albo mazury ale też bardzo lubię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483136 przez Beata 26
patrycja85 napisał:

hejka hej;)

dziewczyny a może powinnyście się czyms zmęczyć przed snem:)))
ja się codziennie kładę 23-24 i wstaję ok 7-8 wyspana. ale kładę się mega zmęczona po całym dniu. żebym tylko nie wypowiedziala tego w złą godzinę. a na lepsze spanie moze melisa przed pojściem do łóżka?

beata-licytujesz coś teraz na allegro? w dwóch aukcjach w których biorę udział jest B....6. pytam bo nie chcę żebyśmy same sobie podbijały cenę:) ja nie mam mega ciśnienia i jakby co mogę ustąpic:)

kika-jak spojrzalam dzis na twoje zdjecie to chce wakacji!!! najlepiej w chorwacji:)))

mam dziś dużo pracy, potem wizytę a potem kurs więc pewnie zajrzę dopiero wieczorem (chociaż pewnie i tak będę was czytać;)) także miłego dnia i nie smucimy się i nie marudzimy:)))


Pati - nie ja nic nie licytuję teraz. mój nick na allegro to Beatta_M

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483139 przez Beata 26
Kika - mega te spodnie są, a który kolor muchy wybrałaś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483155 przez kika1985
chciałam czarny ale mąż wybrał grafit , ale jest bardzo ciemny więc będzie spoko:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483164 przez Gosia27
Dzień dobry,ale tu ruch od rana :ohmy: ja się dopiero wygramoliła z łóżka.A tylko dlatego, że pod nami u sąsiadów była awantura :unsure:
Od ponad tygodnia mam w prawym kąciku ust zajad, i teraz coś czuję, że chyba oprycha znowu się robi :S
A ja dziś na obiad zrobię żurek i chyba z pare placków ziemniaczanych bo chodzą za mną od paru dni<mniam> myślę, że żadnych rewolucji brzusznych nie będzie :blink:

Dziewczyny ale licytujecie śliczne ciuchu dla dzieciaczków. Po prostu piękne.
Depeche te ogrodniczki dla małego są boskie.
Kikia wszystkie panny będą szalały za Dominikiem na weselu :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483167 przez aksa
hej dziołchy,
dołączam do klubu zombiaków :dry: poszłam spać jakoś po 23 obudziłam się 4.20 i po spaniu :dry: o co kaman????
a byłam zmęczona bo się nałaziłam po mieście itd

dziś gotuję zupkę,m sobie zażyczył swoją ulubioną jarzynówkę więc pierwszy raz od wielu dni zapachnie obiadem w domu ;p

i dziś wieczorem badanie prenatalne 3d,nie mogę się doczekać i oczywiście mam stresa czy z młodym wszystko będzie ok..

kika fajowe ciuszki :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483170 przez kika1985
aksa trzymam kciuki za wizytę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483173 przez Gosia27
Aksa z małym na pewno wszystko ok.Zdaj relację jak będziesz już ( o ile znajdziesz dziś wieczorem dla nas chwilę czasu :P )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483184 przez aksa
dzięki dziewczyny:)

ojj dzisiaj to już nie obiecuje bo małż dziś wraca :lol: wiecie :lol:

a tak się zastanawiałam właśnie czy można pić melisę??

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483195 przez lenusia7
Hej sliczne ogrodniczki . ja glupia wczoraj wybralam sie do warszawy zwiedzac mi sie zachcialo . brat jechal to wsadzilam dupe kilka h jazdy autem, 4 h czekania na niego , 3 chodzenia mialam dosc w drodze powrotnej plakalam juz nie moglam wysiedziec zalowalam jak nie wiem , wrocilam padnieta prosto do wanny i spac .. nigdy w zyciu juz sobie nie udziwnie dnia hah

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl