BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 5 miesiąc temu #482799 przez offca87

Może zadzwoń do swojego lekarza i powiedz mu o tym, szkoda się denerwować, a tak będziesz wiedziała "na czym stoisz".


Wlaśnie kombinuję, myślę, co zrobić, bo jak już mówiłam, tutaj nie ma komfortu takiego, że kobieta ma własnego lekarza. Nikt tutaj konkretny ciąży nie prowadzi. A infekcji raczej nie mam, bo bym coś ponadto czuła - świąd, swędzenie, pieczenie, upławy.. plus - 5 dni temu robili mi w tym szpitalu wymaz z pochwy takim patczykiem jak do ucha, badanie moczu i nie informowali mnie, zeby coś było nie tak, żadnych leków na infekcję nei dostalam. :(:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482810 przez mamcia2013
Offca to faktycznie przerąbana tam jest opieka nad ciężarnymi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #482820 przez aksa
offca kurcze nie chciałam cie straszyć;/ a może zadzwonisz do jakiegoś lekarza tu w PL? nakreślisz mu sytuację i jeśli on uzna że trzeba iść do lekarza to pójdziesz?

tak jak pisałam koleżanka opisała tego 'gluta'ze był konsystencji sylikonu i miało to jakieś 7cm,było takie nie rozciągliwe raczej i nie dało się tego przerwać, przepraszam za opis ale miałaś może coś innego..

ja np mam białe upławy czasem dużo czasem wcale i takie coś jest normalne..takie jak śluz bezpłodny tylko w większej ilości

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482831 przez Agnieszka86
Obserwuj się, jeśli coś takiego się znowu zdarzy, albo zaniepokoi Cię coś innego, bóle itp to jedź do szpitala. W ciąży śluzu jest więcej i różnie to u każdej jest, może taka Twoja uroda i tak będzie z Ciebie wypływać już do końca. Czop śluzowy jest chyba podbarwiony krwią, a skoro Ty masz bezwonną, bezbarwną wydzielinę to chyba nie ma co panikować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482882 przez kika1985
koticz kotka siedzi w domu i raczej nikt jej nie uderzył czytałam coś w necie o zapaleniu mieszkow włosowych może to to jutro się upewnię


offca kurcze nie wiem co to może być ale jeśli 5 dni temu byłaś u lekarza i wszystko
było ok to chyba nic groźnego bo by ci już coś 5 dni temu powiedzieli w szpitalu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482897 przez Depeche
A dzis mnie poddusza, nie moge zlapac glebszego oddechu, jak mnie to wnerrrrwia.

Dobrej nocy Dziewuszki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482903 przez Beata 26
W ksiazce "w oczekiwaniu na dziecko" pisza: czop sluzowy- przejrzysty, kulisty, galaretkowaty korek, umiejscowiony w szyjce macicy i pelniacy przez cala ciaze funkcje naturalnej bariery - niekoedy wypada podczas procesu rozwierania sie i skracania szyjki.. To tez sygnal przygotowywania sie ciala do produ ( co moze nastapic rownie dobrze za kilka tygodni)...."

Jestes pewna, ze to czop sluzowy? Moze z nadmiaru wydzieliy zrobil Ci sie taki glut, wybacz wyrazenie. Dzis juz nie panikuj, na pewno nie jest to nic co misisz szybko zbadac. Ja na Twoim miejscu zadzwonilabym do lekarza polskiego, jak wyzwj radzono. A poza ty. Wybralabym sie jeszcze do teg szpitala dzie bylas 5 dni temu, nie martw sie tym, ze jestes tam czesto, to oznacza tylko i wylacznie, ze dbasz o siebie. Usmiechnij sie do pielegniarek, zazartuj, a na pewno nie beda Cie traktowaly jako natreta. W kazdyn razie sprawdz to, bo wiesz, to ze. 5 d i temu szyjka byla zakknieta, nie znaczy ze dzis albo jutro nie moze sie otworzyc (ps slyszalam ze czasem kobiety tak maja i wszystko jest ok). Rozumie w jakiej jestes sytuacji, bo ja sama tu walcze z wiatrakami!! Nie moge isc do ginekologa, bo nic mi nie jest ( nie wiadomo tez co by mi mialo byc bym mogla isc) i nie bylam ani razu tu w coazy dopochwowo badana, nic nie wiem o swojej szyjce i doporowadza mnie to szalu!
Trzymaj sie tam dzielnie, bez paniki i stresu dzialaj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482920 przez aksa
offca jeśli nie masz od kogo wziąć nr bezpośrednio do ginekologa to mogę podesłać Ci na priv nr do mojego gina, ściemnisz mu że wcześniej byłaś jego pacjentką a teraz jesteś za granicą i jest taka a taka sytuacja, gość jest raczej ok więc powinien Ci coś doradzić,i tak jak pisze Beata na spokojnie ale działaj

dobranoc dziewczyny spokojnej nocy

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #482922 przez andzia_zg
offca spróbuj może rzeczywiście zadzwonic jutro do jakiegos lekarza w Polsce. Bo skoro mówisz, że tam nie ma typowego lekarza prowadzącego to rzeczywiście niefajna opieka medyczna.
Ja nie miałam czegoś takiego. Owszem upławy mam obfite, białe lub bezbarwne, ostatnio nawet gin sprawdzała je i mówiła, że wszystko ok, ale z takim glutowatym sie nie spotkałam.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482925 przez mamcia2013
To ja i Doriankowy domek dzisiaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482927 przez mamcia2013
To ja i Doriankowy domek dzisiaj :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482929 przez andzia_zg
Jaki ładny brzusio :lol: a jakie masz długie pazurki :lol:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482931 przez mamcia2013
Andzia pazurki się hoduje się ma :D wyżelowane są ale moje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482932 przez Agnieszka86
mamcia2013 no Dorianek ma gdzie mieszkać;) Paznokietki naturalne :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #482937 przez mamcia2013
Agnieszka86 napisał:

mamcia2013 no Dorianek ma gdzie mieszkać;) Paznokietki naturalne :unsure:


Tak naturalne i własnoręcznie wyżelowane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl