Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

Diagnostyka dla Twojej ciąży na Śląsku!

7 lata 10 miesiąc temu #600113 przez Imageline
Przyszła Mamo ze Śląska! Oczekujesz na dziecko lub dopiero planujesz ciążę? Zapraszamy Cię na ciekawe otwarte i bezpłatne spotkanie, które odbędzie się:

25 marca 2013 roku,
w Katowicach,
w Hotelu Qubus,
przy ul. Uniwersyteckiej 13, początek o godz. 18
Uznani eksperci z dziedziny ginekologii i diagnostyki laboratoryjnej oraz komórek macierzystych będą dzielić się rzetelną wiedzą z uczestniczkami spotkania. Przekonywać będą, jak ważne zarówno dla lekarza jak i dla spokoju i bezpieczeństwa matki i dziecka w czasie ciąży jest zaplanowanie i wykonanie niezbędnych badań.
W spotkaniu udział wezmą:
● Lek. Med. Aleksandra Muskała-Bylica, Specjalista ginekolog-położnik, pracuje na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej oraz w Klinice Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej GYNCENTRUM w Katowicach.
● Mgr Danuta Kozłowska, farmaceutka, Specjalista II-go stopnia analityki klinicznej, Kierownik Centralnego Laboratorium DIAGNOSTYKI w Krakowie.
● Prof. dr hab. Marcin Majka, naukowiec, Specjalista w dziedzinie Komórek Macierzystych. Przewodniczący Rady Naukowej Banku Komórek Macierzystych DIAGNOSTYKA.

Organizatorzy zadbali o maksymalnie atrakcyjny program, w którym znajdą się praktyczne porady specjalistów ze Szkoły Rodzenia Śląskiego Instytutu Matki i Noworodka oraz pokaz wiązania chust do noszenia niemowląt. Dla każdej Pani przewidziano miły upominek, między innymi zestawy kosmetyków firmy Flos-Lek.

więcej szczegółów na stronie: Bezpieczna ciąża

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

 • Koszulka Regularna mama

  Regularna mama

 • Koszulka Brioko baby

  Brioko Baby

 • Dzienniczek ciąży

  Dzienniczek ciąży

 • Dzienniczek żywienia dziecka

  Dzienniczek żywienia

 • Dzienniczek żywienia maluszka

  Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2021 ZapytajPolozna.pl