BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #973270 przez Angela1
B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973272 przez Angela1
Dobrze że wiosna za oknem i robi się coraz cieplej
bo może mniej będziemy chorować

B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973276 przez Anitex 1977
Witam mamusie
Jestem mamą Julki z grudnia 2014. Przepraszam że pisze tutaj ale może byłaby któraś z Was zainteresowana zakupem pampersów 2 3-6kg Jumbo Pack 108szt. po 45zł paczka. Zostały mi spore zapasy a mała to już mały zapaśnik sumo i potrzebuje 3 Mój telefon 504-275-482 Anita

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973286 przez Mon.tresor

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973287 przez chasiami
Angela mi moja gin mówi że okres może się pojwwic jak karmienie chociaz jedno ma większą przerwę chociaz raz w ciągu dnia. Większą to mniej wiecej ok 6 godzin.
Śliczna jest i wszystkiefo najlepszego dla 2-miesięcznej solenizantki :)

No dobrze ze wiosna idzie bo ja mam ochote walczyć z tym moim fatum :) koniecże zlymi wiadomossciami. :)

Paulina dzisiaj mnie zaskoczyła :) zasnela o 20.00 i obudziła się o 3.30 dałam jej mleko i antybiotyk i spalysmy do 8.30 :) wyspalam sie i chce mi się żyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #973321 przez ela85
Kurde trudno bez was wytrzymać.
Asik, Angela śliczne wasze maluszki.
Chasiami trzymam kciuki za rezonans, będzie dobrze.
Montresor nie jesteś sama, ją też jeszcze bez okresowa.
Ciekawa jestem jak to u mnie będzie z przytulankami bo nadal czekam na męża, my to już ze 3mieśiące nic bo przed porodem nie mogliśmy, a jak już było zielone światło to trafiłam do szpitala i tam już byłam do porodu.
Dzisiaj byliśmy na szczepieniu, zdecydowaliśmy według kalendarza szczepień+pneumokoki. No i Olek się spłakał bo 3 wkucia, ale na następna chyba jednak poproszę o skojarzone bo to by były 4wkucia.Teraz na szczęście tylko śpi. Wczoraj byłam odnośnie lokalu na chrzciny, ustalić menu i dowiedziałam się, że sala na której my będziemy, będzie podzielona na 4 i będą na niej 4imprezy jednocześnie z tym że oddzielone parawanami i każda impreza będzie mieć swoich kelnerów. Trochę się wkurzyłam bo o tym nie wiedziałam jak zamawiałam sale. Trochę się boję cz jeden kelner da rade na 34osoby.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973336 przez Mon.tresor
Ela, byłam na takiej komuni, gdzie na sali było jednocześnie sześć przyjęć i na naszą grupę, około 40 osób, też jeden kelner był i dawał radę. Więc się nie przejmuj za bardzo, może akurat będzie fajnie tak jak u nas na komuni :)

Sprawdziłam ten plasterek o którym pisała chasiami: www.tanie-leczenie.pl/apteka-produkty/em...acy-sztuki-9923.html
Angela, śliczna twoja mała, zaciesz ma jak nie wiem :D Ma taki sam języczek jak Artur, nie straszyli was u lekarza że ma krótkie wędzidełko?
Z tym okresem, to to co pisze chasiami, to ja słyszałam że tak włąśnie jest, że jak jest choć jedna przerwa 6 godzinna, to może się pojawić okres, ale z drugiej strony słyszałam że mama karmiąca może dostać okres w każdej chwili ;)

Kasiah, następnym razem sięgnij po coś z paracetamolem, np. apap, to będziesz mogła dalej karmić. Czym się zajmujesz, że w pracy też skorzystasz? ;)

Martadiana, jak będziesz w PL na wakacjach nad morzem, w 3mieście, to zapraszam na kawkę :D

Dobra, muszę trochę ogarnąć i też zrobię "sesję zdjęciową" mojemu synkowi :D Na konkursowym kocyku :D No, o ile mój Mały Książę raczy się obudzić póki światło dobre... ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #973340 przez Angela1
sześciogodzinnych przerw nie mam w karmieniu...

nawet w nocy karmie o 23
potem 3 w nocy i 6 rano
a w dzień to co 5 minut lub 2-3 góra 4godziny
nic nie rozumiem

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Myślę że to nerwy i stres.... niestety :unsure:

MONTESTOR - tak jak piszesz ma krótkie węzadełko. Pomóc może częste karmienie, a jak nie to trzeba będzie nacinać :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973345 przez maja001
Montresor masz racje nie nalezy mu sie i czesto nie bedzie :)

Angela sliczna ta twoja kruszynka i wudze ze opaseczje jej zakladasz na glowke.Ja swojej tez powinnam bo uszka jej sie podwijaja ake bylo mi jej szkoda ze bedzie jej nuewygodnie jednak chyba zaczne zakladac.A co do okresu to gin mi powiedzial ze czasem sie tak zdarza ze kobieta karmiaca go ma ja tez karmie i dostalam okres a przy synku nie karmilam i okres po 6 mies od porodu dostalam czyli nie ma regoly

chiasami fajnie ze u eas juz troszke lepiej

ela oby synek dobze przeszedl szczepienue bez marudzenia i goraczki

Laurka wczoraj tez skonczyka dwa miesiace

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973349 przez maja001
dziewczyny mam jeszcze pytanie odnosnie chrzcin czy zaproszenia wysylacie poczta czy moze bierzecie maluszka i jedziecie z zaproszeniami?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973360 przez mama89muminka
Angela moj syn mial nacinane wiazadelko, mial 6miesiecy jak w ogole zaywazyki ze cos jest nie tak. A ja siebie sama obwinialam ze wykarmic dziecka nie moge, teraz zaczynam podejrzewac ten sam problem

Maja ja zaproszen nie wysylam, zadzwonilam tylko do osob zainteresowanych i tyle, poza tym ja nie wyprawiam chrzcin bo jak zrobilam u syna to takie cyrki sie dzialy, ze rodzina przez 2lata sklocona byla, teraz to wszystko takie sztuczne sie zrobilo, wiec koniec.

Ja w swieta planuje isc do ksiedza zapisac nas na lipiec bo tylko wtedy chrzesni mogaprzyjechac.

A co do okresu to ja dalej bez, ale obawiamsie kazdego dnia ze sie zacznie, tym bardziej ze coraz mniej karmie piersia.

Dziewczyny, gdzie w pl najtaniej kupic sukieneczke do chrztu? Szukam na olx zeby mama mogla nam kupic (bo u sa innei paskudne) ale sa samena zime, a ja chrzcze w lato. A moze ktoras zna kogos komu nie potrzebne i mozetanio odsprzedac na polroczna krolewne? Bylabym wdzieczna za jakiekolwiek rady.

U nas kreci sie biznes :p z mezem porobilismy przedwyprowadzkowe porzadki w ubraniach i sprzedajemy co nam nie trzeba, no i mam po mironie malutkie ubrania do sprzedania. Troche nam kaski wpada powolutku, bo cienko z kasa sie zrobilo teraz.

A tak poza tym to Pola ostatnio placze bardzo duzo, myslalam ze to przez kupe, bo kilka dni nie robila, ale dzisiaj sie pomeczyla i wyszlo kupsko, na chwile jej ulzylo i znow placz. Do tego je jak opetana, caly czas by przy butli byla. Moze to jakis skok rozwojowy, albo kolka, juz nie wiem o co kaman :dry:
Oho, o glodnym wilku mowa, wlasbie sie budzi, wiec zmykam do niej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973378 przez Angela1
maja ja tylko telefonicznie zapraszałam

co do opasek to tylko do zdjęcia zakładam. Na co-dzień jej nie męczę.
po dwóch chłopakach trudno mi przyzwyczaić się do sukieneczek i innych ozdóbek....


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #973396 przez kasiah06
chasiami jak na męża też skutkuje to już w 100% muszę ją mieć :P i bardzo prawidłowe optymistyczne podejście przejawiasz z takim podejściem to już musi się zacząć wreszcie układać :)

martadiana pomysł super z tym spotkaniem szkoda tylko że jesteśmy z tak różnych miejscowości w Polsce i nie tylko że pewnie nie da rady tego zrobić w realu :( a szkoda wielka :( :( no masz rację że kelis od długiego czasu milczy. wyobrażam sobie jak musiało być ci pusto w domu bez malutkiej ja jak mojego kudłacza zostawiłam u mamy na noc to było mi mega smutno w domu a co dopiero musi być bez dzieciątka ;) trzymaj się inie daj się chorobie żebyś na weekend była zdrowa jak rybka ;)

maja fajnie tak odreagować od codzienności i pogadać z koleżanką :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
my zaproszenia rozwoziliśmy z Bartoszkiem a poza miastowym gościom wysyłaliśmy pocztą

montresor mnie też młody rozczula jak zajada i wlepia we mnie te swoje oczka ;) słodkie zdjęcie i jeszcze słodszy Arturek :) u mnie na okres pomaga niestety tylko coś co zawiera ibuprofen i to w końskiej dawce :( nic innego nie uśmierzy tego dziadowskiego bólu :( a okresy mam takie że zdarzało mi się omdleć z bólu łudziłam się że po porodzie będzie lepiej ale nic z tego :( i jak udało ci się zrobić fotki Arturkowi? jak tak to pochwal się chociaż jedną :) a ja jestem nauczycielką w specjalnym ośrodku szkolno wychowawczym dlatego książka jak najbardziej się sprawdzi :)

angela ale śliczna ta twoja dwumiesięczna panienka :) do zacałowania po prostu :kiss:

ela biedny Oluś :( ale dobrze że macie to już za sobą :) podzieloną salą się nie martw ja też byłam na takim przyjęciu i było naprawdę fajnie :) a kelner jak ogarnięty to spokojnie sobie poradzi :)

mamomuminka poszukaj może jeszcze na allegro sukienki :) ja obstawiałabym skokrozwojowy u Poli przynajmniej tak zachowywał się mój Bartuś w czasie skoku + miał jeszcze totalną nietolerancję wszystkich i akceptował tylko mnie...na szczęście to mija ;)

maja,montresor
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


wkurzyłam się bo u mnie w aptece nie było tych plasterków i zamówili mina jutro a jutro to już dupa blada :( nie mam już jak podjechać do miasta (bo mąż na nocce) więc Bartoszek będzie musiał dać radę bez plasterka :( na szczęście jutro czeka go tylko jedno ukłucie ale plasterki i tak zakupię już na następne szczepienie :) oj gdybym mogła to wzięłabym ten jego ból na siebie zresztą jak każda z nas zapewne...

odnośnie okresu a karmienia to u mnie te sześć godzin przerwy akurat by pasowało bo w nocy karmię tylko piersią ale w dzień na przemian z mm więc mam akurat 6 godzinne przerwy

dobra zmykam prasować i trzymajcie jutro za nas kciuki na szczepieniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #973397 przez Mamuśka 2222
Montresor
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Maja
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ela ja jak nie mam czasu to poprostu nie pisze...ale nie pisze wam ze rezygnuje z forum bo tak jak napisalas wczesniej to nasze forum uzaleznia i nie dziwie sie ze nie wytrzymalas ;) choc rzadko ale odzywajmy sie co i jak u nas :)

Kelis...stokrotka dałybyście znać co u was???

Dziewczyny a jak myslicie z solarium mozna kozystac gdy sie karmi?bo w necie wyczytalam ze tak nie ma to wpływu na mleko matki tylko ogolnie jest szkodliwe na skóre no ale to wiem...zbliza sie wiosna a ja blada jak wiec poszlam na 5 min w sobote no malej nic nie jest chcialam zobaczyc jak to bedzie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973401 przez EwelinaS
Hej mamusie :cheer:
montresor ja tez bez okresu jeszcze ale jak bylam teraz u gina to mowil ze na 6 mn cos zostalo i moge miec mocny okres...zobaczymy oby nie! Dzis czytalam twojego bloga i dzis tez mi sie przydal maly mial jakis napad placzu wieczorem ale zanim postawilam diagnoze to sprawdzilam pieluszke czy go nic nie uwiera np metka, czy mu nie za cieplo i w sumie nie wiem mu bylo, :dry: kolka mam nadzieje ze nie bo uspokoil sie dosc szybko, mam nadzieje ze sie nie powtorzy taki placz. Chciałam się Ciebie zapytać czy będziesz spać z małym jak juz będziesz na swoim?? Teraz póki co śpisz z nim ale bez chłopaka, a potem?? Bedziesz uczyc małego spania w łóżeczku??
Ela ja tez bylam na takich chrzcinach i komunii gdzie sale byly podzielone i jeden kelner obslugiwal dana rodzinę i było Ok, nie przejmuj sie.
Maja ja zaproszenia dam osobiscie ale u nas to wszyscy w miare na miejscu do pradziadkow mam 20 km to sie z Mikolajem przejedziemy osobiscie :P
Angela sliczna malutka. To ty chyba pisalas ze uzywasz Alantan plus zielony kupiłam i buźka synka prawie juz gładziutka a miał aż szorstka także też polecam na te trądziki czy skazy.
mamuska ja tez planuje solarium bo blada jak sciana jestem troche poczytałam troche popytalam i wychodzi na to ze mozna tylko przed karmieniem a po opalanu umyc piersi.
kasiah powodzenia na szczepieniu, badzcie dzielni
Podziękowania: kasiah06

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl