BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 3 miesiąc temu #965031 przez Anabelle
To ja mam jakiś kochany szpital ;)
Przecież to w ich interesie, żeby piłki nie myć, łóżka nie szorować z krwi itd
Na piłkę sami mi dali podkład. Na patologi ciąży razem z pościelą był podkład. Podczas porodu same sobie podkładały, a jak przewiezli mnie na salę, położna pomogła mi sie położyć to też podkład czekał.
W magazynie obok położnych był pokoik to cały zawalony kartonami z podkładami i podpaskami poporodowymi.

Prawda jest taka, że szpitale to mają, tylko im wygodniej kazac rodzącej, żeby sobie kupiła, bo mają mniejszy koszt.
Wy tu sie przejmujecie, rozmawiacie, przygotowujecie do porodu, a mnóstwo kobiet chodzi do gina na nfz, a jak zaczyna rodzic to po prostu jadą do szitala bez podkładów, podpasek itd ;) nas tu tylko garstka, w szkołach rodzenia średnio kilkanaście par a w szpitalach codziennie tabuny rodzących :)

Jak miałam praktyki w 2 szpitalach to naprawdę - ludzie nie przychodzą z pełnym wyposażeniem, dlatego ja mam mega olewkę, bo wiem, że w szpitalu wszystko mają. Biore symbolicznie, po 1-2 sztuk, żeby w razie czego mieć komfort psychiczny, że mam. Tyle - dlatego o tym pisałam.

Torbe spakowałam ze 2 tygodnie temu. Czeka sobie.
KTG już mam robione co 2 tyg, końcem lutego co tydzien. Brzuch nisko, macica sie stawia.

Laktator kupowałam przed porodem, przydal mi sie juz w szpitalu. Teraz mam problem, bo nie moge jednej czesci od niego znaleźć. Nie mam pomysłu gdzie jest. Uzywałam laktatora 3 msc.

Nie pamietam co jeszcze pisałyście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965034 przez MlecznaMama
ja pamiętam że jak już byłam na porodówce to kazali mężowi lecieć do sali po kolejny podkład. Dużo zależy od szpitala to prawda ale jak w wymaganiach jest napisane żeby mieć 8 podkładów to lepiej mieć bo lepiej nosić niż się prosić
Anabella a jakie w końcu imie? JAś czy Leoś?
wow a jak szyjka u Ciebie? coś będzie wcześniej myślisz?
pozdrawiam Was kochane!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965036 przez *Beata*
Rozpisalyscie się dzisiaj dziewczyny ;) Nie wchodzilam od rana na forum bo nie miałam kiedy, a tutaj tyle stron doszło;-) Ja juz się spakowalam w niedziele i odrazu jakoś spokojniejsza jestem... Niby termin na 15 marzec, ale nigdy nie wiadomo co kolejny dzień przyniesie... Też mam spakowane podkłady na łóżko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965081 przez Karolincia
Hej :)

Anabelle - To jak brzuszek Ci opada, to juz niedlugo synuś będzie na świecie :)

MlecznaMama - Dokladnie zgadzam się w 100% z Tobą !!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965100 przez kristi*
Ja zapakowałam do torby to co na pewno muszę mieć, reszta trafia do torby dodatkowej - jakby trzeba było coś dowieść, no i rzeczy dla małego na wyjście są już gotowe razem z fotelikiem - to też wozić nie będę.
Dzisiaj zrobiłam sobie dzień wolny, bo mam sporo do nadrobienia: prasowanie, sprzątanie, gotowanie... A wczoraj wieczorem to mnie bóle pleców złapały znowu, za dużo chodzę ostatnio.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965106 przez Karolincia
Kristi - Odpoczywaj więcej....Mnie w poniedzialek złapał ból krocza straszny, nachodzilam sie za dużo i od wtorku mniej chodzę - więcej odpoczywam i lepiej sie czuje :)
No prosze jaka zorganizowana jestes :) :) Wszystko naszykowane super!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #965117 przez Kalinka90
Ja też zakpiłam 5 szt w razie czego mąż dokupi.
Kristi ja pamiętam jazdę z laktatorem ręcznym w toalecie na uczelni. jak weszłam odciągnąć bo juz miałam obolałe piersi, skamieniałe raczej, to masakra lało się we wszystkie strony, a osoby czekające w kolejce często nie widziały że ktoś wchodził i mówiły , że tamta toaleta jest zepsuta i nie da się otworzyć.
Zastanawiam się czy łóżeczko musi być typowo obok łóżka jak wszyscy radzą, czy może stać 3-4 m dalej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965125 przez monia89
Hej ja znowu nie wyspana i znowu krwotok z nosa....
ja polecam elektryczne odciągacze :-)
Co do podkładów u mnie w szpitalu dawali trzeba mieć podpaski bo oni daja tylko 2 poporodzie.
I mam problem co na 50 tacie można kupić???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965126 przez kristi*
Kalinka90 Moja siostra miała nadmiar pokarmu, i musiała trochę odciągać, bo aż wyła z bólu. Jak była w szpitalu to mama jej ręczny w aptece kupiła - mówiła że to najgorsza rzecz jaką widziała, i po wyjściu ze szpitala biegiem po elektryczny. Więc się nawet nie zastanawiałam i od razu elektryczny kupiłam :P

U nas łóżeczko stoi na przeciwko naszego łóżka, bo akurat tak nam wolne miejsce wypadło,

Mam kompletnego lenia dzisiaj, jeszcze w piżamce z herbatką siedzę :P , dzisiaj ma też ZUS kase wypłacić, zaraz biorę się za prasowanie.

hmmm.... kiedy szykujecie łóżeczka??? kiedy zakładacie pościel?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965127 przez Karolincia
Kalinka - To nieźle....:P :P Ja od razu kupuje elektryczny :) ;)

Kristi - Biedna Twoja Siostra była :P Właśnie również kupuję elektryczny, ale to dopiero w kwietniu ;) Heh...ja tak samo jeszcze w pidżamce, a muszę się zaraz zbierać i jechać do dziekanatu złożyć podanie o urlop dziekański ;)

Monia - Bidula...:( Mi w poniedzialek się lała krew z nosa,ale przeszło ;)
A czym Twoj tata się interesuje??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965130 przez monia89
Ma hopla motoryzacyjnego uwielbia czyścić swoje auta no i sport ogląda ale nic konkretnego...
zegarek ma nawigacje portfeli teczek teczuszek w wisiorkach branzoletach nie chodzi... i mam kuźwa problem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965132 przez Karolincia
Monia - Zamówcie tort na urodziny w kształcie motoru :) :) A co do prezentu to mysle... :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965157 przez *Beata*
Monia hmm tak to jest z prezentami... trudno powiedzieć, ja jak kupuję to staram się podpytać mamę co mógłby chcieć... :)
Dzisiaj umówiłam się już na wizytę piątkową do lekarza i mam na godz. 9.15, więc nie będę musiała długo czekać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965159 przez malina219
Hej Mamuski :)
Ja już odebralam wyniki krwi i moczu. Ogólne wyniki dobre, stan zapalny w organizmie jest przez ta infekcje gornych drog oddechowych ale biore antybiotyk wiec bedzie okej :). Bad Hormonalne w kierunku tarczycy - najprawdopodobniej mam niedoczynność tarczycy. Mialam robione te badania we wrzesniu i wyniki byly super, nic nie odbiegalo od normy i nie wskazywalo na jakiekolwiek problemy z tarczyca.Muszę odwiedzić endokrynologa jak najszybciej. Zobaczymy co powie.

Za dwa dni wozek będzie już w domku :woohoo:
Już prawie jestem spakowana w razie W, tylko dla Małej torby jeszcze nie spakowalam, bo muszę zadzwonić do szpitala czy mam mieć dla niej ciuszki. Na internecie czytałam, że jak mają w szpitalu swoje to lepiej nie brać własnych, bo pielęgniarki biorą i już się ich nie zobaczy bo wszystko razem piora itp. Przynajmniej w tym szpitalu w którym ja mam rodzic. Tylko to było forum z data 2012 chyba więc muszę się upewnić.
Co do laktatora to ja się nasluchalam dobrych opinii o ręcznym avent naturals a że butelki też mam z tej serii to chyba się na niego skusze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965164 przez monia89
Dziewczyny w tesco od jutra giga paka pampersów 0d 2 70 zł premium care1 44.99 za 78 szt chusteczki 6 pak 28zł proszki płyny w promocji 20% na wybrane kosmetyki 30% f&f ubranka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl