BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 2 miesiąc temu #964362 przez Paula 28
Dzień dobry :)
U mnie też zasypało drogi, a panowie z gminy cos nie ruszają z pługami, wiec siedze i zamawiam przez internet zakupy. Juz czekam na 2 kurierów co maja dzisiaj przyjechac, kolejni pewnie jutro :) o matko juz się nie mogę doczekać tych dzieciowych ubranek, pościeli i moich koszul :) przyjdą to wstawie fotki i napisze jak wygladaja jakościowo. I na dodatek znalazłam na olx w swojej miejscowosci komode kapielowa za 80 zł do negocjacji. Juz się umowilam na oglądanie i ewentualny zakup, ale czekam aż drogi będą przejezdne :angry:
Tez miałam wypadek w ciąży skasowalam cały bok na szczęście nic mi i malenstwu się nie stalo. Ale do tej pory mam lęki jak prowadze :(
Wspolczuje Wam tych mdlosci i zgagi. Ja nawet nie wiem co to jest zgaga, ale jak czytam Wasze opisy to musi być cos strasznego :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964370 przez Paula 28
Powodzenia na wizytach koniecznie napiszcie jak te dolne sprawy się maja :)
Ja dopiero za 2 tyg ide. W tym tygodniu muszę wyniki zrobic. A jestem zmorą pobierajacego, bo żył nie widac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964379 przez *Beata*
Paula to teraz masz fajne dni, bo czekasz na zakupione rzeczy:) To przynosi tyle radości jak już przychodzi i się otwiera i się okazuje, że jest takie jak się oczekiwało:) Fajne chwile...:) he he

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964382 przez *Beata*
Ja wcześniej też nie wiedziałam co to zgaga... Ale od jakiś 2 tygodni niestety mnie codziennie dopada... No ale podobno jest to częsty objaw w tym okresie ciąży... Jakoś trzeba to przetrwać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964401 przez monia89
Ja o 13 musze jechać a sypie i końca nie widaç...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #964422 przez karola1322
Ja w taka pogode nie jeździłam am zreszta moj by mi nie pozwolil jechac a jak mam wizyte konczy predzej i jedzie zemna do lekarza idzie do siostry a ja na badania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964453 przez syza24
Dzień Dobry :)
Ja byłam dziś na wynikach a że robiłam je w szpitalu to przy okazji poszłam na KTG, które wyprosiłam u pani położnej :whistle: no i mam lekkie skurcze ale położna mówi że to te przepowiadające i stwierdziło że ciało chciałoby porodu a Malutkiej się nie śpieszy na ten świat :laugh: chociaż stwierdziła, że obstawia że do terminu nie dam rady ale to się okaże ;)
Odebrałam też GBS i na szczęście ujemny :cheer:
Co do pogody to u mnie też zasypało i mimo, że Mąż prowadził to ja strasznie się stresowałam tą drogą bo mijaliśmy kilka wypadków więc uważajcie na siebie kobietki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964454 przez Paula 28
Jak obiecalam zdaje relacje z wizyty kuriera. Przyszły koszulki z Italian Fashion. Zamowilam www.ulubionabielizna.pl/product-pol-1586...la-typ-koszula-.html

allegro.pl/telimena-koszula-ciazowa-i-do...e-m-i4981183956.html
No i powiem Wam, że w skali od 1 do 10 zadowolona jestem na 7. Realizacja szybko poszła, ale co to samych koszul to różnica w rozmiarach tzn obie wzielam L, jedna jest idealnie dobrana, a druga za duza. Mama mi musi zjechać po kilka cm pod pachami. Bawełna mogłaby być troszkę grubsza, z muzzy koszula do porodu która mam jest z takiej konkretnej bawelny :) ogólnie wyglądają tak jak na obrazku i są mile w dotyku. Ciekawe jakie będą po praniu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964456 przez Paula 28
Syza niech malutka posiedzi jeszcze ze 2 tyg do ciąży donoszonej :) ja w poprzedniej miałam dodatni GBS ciekawe czy teraz tez?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964478 przez monia89
I mamy 30 min opóźnienia uwielbiam to!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964481 przez Alesandra
Monia współczuję najgorsze co może być to czekać na przedłużającą się wizytę
dziewczynki powodzenia na wizytach trzymam za was kciuki
nasze suwaczki uparcie suną do przodu i już coraz nam bliżej a luty krótki
mnie zgagi też męczą i mdłości także powtórka z trzech pierwszych miesięcy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964499 przez Agula89
Hej ja po obiadku juz :)
Relacja z wizyty ;) mały nie taki mały :p 2700 na wizycie wszystko ok, gin mówił ze "wszystko" nisko.. Ze szybki poród bedzie.. :huh: pytalam o to dokładniej ale cos innego w tej chwili mówił i zapomnialam :p
Mały cały czas główka na górze... :ohmy: :S a tak mocno mi sie brzuch spinał moze bo mały zmienil pozycje z lewej na prawa strone :)
szanse maleją zeby sie obrócił główką w dół :(

wiec w razie czego 13 marca cesarka bo później gin na narty jedzie :angry:
Aaa i KTG mialam robione pierwszy raz, wszystko ok jeszcze nie rodze ;)
Za tydzień i tak mam przyjść na planowana wizytę bo zwolnienie się kończy..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964506 przez malina219
Agula to jak się Twoje malenstwo nie obróci to mamy cc w ten sam dzień :woohoo:

Monia u mnie też zasypane strasznie!!!! B)

Ja całą noc się dusilam, więc rano byłam u lekarza i mam silną infekcje górnych dróg oddechowych. Bez antybiotyku nie ma opcji żeby prZeszło. Przepisała mi duomox. Jutro mam przyjść na pobranie krwi, crp i te sprawy. Mam nadzieję, że pomoże ten antybiotyk, bo już siły na nic nie mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964525 przez monia89
No i z 14 zrobiła się15...
musze odstawić luteine dopochwowo od zaraz a od ndz dupka bo szyjka stwardniała no i pewne że mamy 33 tydź a nie 32.
Olek ważył dziś prawie 2100.
Xolestaza pod kontrolą minimalne za wysokie wyniki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964538 przez kristi*
monia89 ja na NFZ ostatnio miałam trochę ponad godzinę opóźnienia – jak się okazało kobitki wszystkie ciężarne zapisywane co 5 min – po prostu głupota.

Alesandra zgagę poznałam dopiero w tej ciąży i na szczęście trwała tylko jeden dzień, za to mdłości nadal męczą – i nawet bliskie spotkania z porcelaną łazienkową miałam dwa razy ostatnio.

Agula89 to wagowo jest ok, nie wiem czy w każdym szpitalu ale słyszałam, że jak maluszek waży poniżej 2800g to go zatrzymują dłużej.
Cierpliwości mały ma jeszcze czas się obrócić, moja siostra była umówiona na cc bo był główką do góry, tydzień przed terminem się obrócił i dwa dni później cc miała (cc – bo jak ją zmierzyli to wyszło że za wąska w bioderkach jest i główka nie przejdzie)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl