BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

13 lata 2 miesiąc temu #78904 przez Groszek
Oj tak Emme, mnie czasami tego brakuje żeby M się zają Miśkiem, czy Go nakarmił, a tak to tylko ja :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #78913 przez Monix
Emme napisał:

i ja nie mam nic do cycusiowych mam :)
ale strasznie denerwuje mnie "walcz do ostatków sił", "co to za matka", "odbierasz dziecku to co najlepsze" itp.. g*** prawda :)
później mamy pełno mam z depresją, obwinianiem siebie za brak pokarmu. nie wiem jak można doprowadzać to takiego stanu mamy takim gadaniem.

Zgadzam się z tym, mimo tego że karmię piersią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #78922 przez Martynka__89
Kasiu ja tak miałam że Mateuszkiem stał się piersioholikiem i całe dnie leżałam w łóżku z gołymi piersiami, a mały sobie ciumciał. Ale bardzo mnie to denerwowało i zaczekam dokarmiać Go butlą, było mi przykro. Pojechałam prywatnie do neonatologa i mały w ciągu krótkiego czasu kilo przybrał było to stanowczo za dużo i lekarz nakazał mi odstawić butle i karmić co 3 godziny, powiedział że mały jest taki płaczliwy bo jest przejedzony. Tak też zrobiłam i było super ;) On moje piersi traktował jak uspokajacz a chcąc nie chcą przy jego ssaniu mleko wlewało się do brzuszka.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #78939 przez Groszek
Martynka mój Misiek waży 11 kg pani doktor mówi że jeśli jest na piersi to ok :) więc się tego trzymam,,, ja byłam dużym dzieckiem więc Michaś też drobinką nie będzie :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #78941 przez Kasiekk
Martynka__89 napisał:

Kasiu ja tak miałam że Mateuszkiem stał się piersioholikiem i całe dnie leżałam w łóżku z gołymi piersiami, a mały sobie ciumciał. Ale bardzo mnie to denerwowało i zaczekam dokarmiać Go butlą, było mi przykro. Pojechałam prywatnie do neonatologa i mały w ciągu krótkiego czasu kilo przybrał było to stanowczo za dużo i lekarz nakazał mi odstawić butle i karmić co 3 godziny, powiedział że mały jest taki płaczliwy bo jest przejedzony. Tak też zrobiłam i było super ;) On moje piersi traktował jak uspokajacz a chcąc nie chcą przy jego ssaniu mleko wlewało się do brzuszka.


a wczesniej dobrze przybieral na wadze ?

Ja wiem kiedy Karolek oszukuje wtedy ja go oszukuje i daje mu smoka :)chwilke poprzytulam i idzie spac :D ale tu jest cos innego ssie np i za chwile zaczyla sie denerwowac potem zaczyna ciagnac sutki ze złością a potem tak jakby chcial grysc no i wrzask... jak dotkne piersi to czuje ze nic nawet pol kanalika nie ma pokarmu ;/ żeby pokarm mi się uzbieral w piersi tak żeby nia sie mlody najadl to musi byc minimum 9h ;/ inaczej musze mu dodac butle ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79004 przez Martynka__89
Tak wcześniej było dobrze, nie wiem jak to się stało że zaczęłam go tak przekarmiać. Ja chyba troszkę za mało mu uwagi poświęcałam dwumiesięcznemu dziecku już nie wystarcza tylko leżeć chce się bawić i sygnalizował chyba to płaczem a ja to odbierałam jako sygnał głodu :( i tak w dwa tyg. przybrał kilo :( a teraz przybiera na miesiąc 300 g jutro jadę prywatnie do lekarza to zobaczymy co powie.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79007 przez Martynka__89
Kasiu jak bym tak miała i lekarz potwierdzi by że mały nie przybiera na wadze, przeszłam bym na mleko mod.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #79165 przez kasiala
Witajcie kochane!
Nie było mnie tu sporo czasu bo troszkę problemów zdrowotnych mam.Okazało się z dnia na dzień, że mam zapalenie żyły w kończynie dolnej.Leżałam dwa tygodnie w szpitalu, w piątek mnie wypisali ale niestety dalej mam problemy z ta nogą, nie mogę chodzić tylko cały czas leżeć z noga do góry i odpoczywać.Noga dalej jest spuchnięta i boli.Moja córeczka Zuzia też jest niestety w szpitalu na bioderka.Leży na wyciągu już tydzień czasu.Znosi to dobrze.Z Zuzią jest mój mąż,opiekuje sie nią jak nie jedna mama.Wszyscy go w szpitalu chwalą, że chłop a tak świetnie daje sobie radę z opieką nad Zuzią.W poniedziałek mają wypisać już ich do domku.Zuzia przez 6 tygodni bedzie w gipsie i później na kontrol i znowu w gips.Nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradzimy ale mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze oby tylko z moją noga już było dobrze to będę mogła sama zajmować się Zuzią.W czwartek jadę prywatnie do chirurga naczyniowego z tą noga.Trzymajcie kciuki żeby wszystko się dobrze skończyło i ze mną i z Zuzią.Pozdrawiamy i dołączam zdjęcie Zuzi.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79181 przez makaja
Kasiala trzymajcie sie mocno, chylę czoła dla ciebie i męża .... będzie dobrze, córcia sliczna na pewno dodaje Wam siły
Kasiekk zgadzam sie z dziewczynami nie ma sensu obwiniac sie za brak pokarmu, dobre i 2 mieśiące kiedy karmiłaś, mam masę koleżanek które karmia sztucznie i dzieci nie maja najmniejszych problemów. Bedzie dobrze!!!!!zawsze są jakieś plusy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79237 przez gosia_ann
Kasiala masz śliczną córeczkę :) jest tylko dwa dni starsza od mojej Zosi :) Przykra sprawa z tymi bioderkami ale mam nadzieję że wszystko dobrze się ułoży. Tobie również życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Kasiek fajnie że mogłaś karmić 2 miesiące ja swojego dziecka ani razu nie miałam przy piersi :( to duże szczęście móc karmić piersią, gratuluję każdemu komu się to udało :) ale również uważam, że nie ma co się katować i zamartwiać. Na pewne sprawy nie mamy wpływu i nie wiadomo dlaczego mleko w piersiach się zbyt szybko kończy lub nie ma go wcale. Butelka nie gryzie coś o tym wiem bo mój głodomorek dobrze rosie właśnie na butli!

Jutro idziemy na szczepienie :( jadę z M i chyba będę wolała żeby to on trzymał małą ja się zapewne rozpłaczę razem z dzieckiem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79241 przez martela89
Kasiekk napisał:

renata329 napisał:

ja dawidka tez trzymałam sama ,nie miem czy u mojego jest to skaza białkowa bo od dwoch tyg daje mu specjalne mleko na recepte a jemu nadal krostki wyskakuja mniejsze ale wyskakuja


A nei jest to trądzik ? a może uczulony jest na gluten ?

Dziewczyny mój ostatni tydzień to masakra ;/ Pisałam że młody domaga się więcej "amu" więc go przystawiałam jak często chciał... piersi rosły pokarmu coraz więcej aż tu nagle buuuuuuum pewnego wieczora poprostu puste piersi ;/ byłam w szoku. Uczyli mnie że trzeba przykładać mimo wszystko dziecko no ale jak młody zaczac sie prezyc naciagać i płakać do tego był ze złości purpurowy ;/ Mąż pojechał po mleko... i dostał butle... teraz zauważyłam że jakis pokarm w piersiach mam ale 1 lub 2 butle na dobe musi dostać bo sa momenty że piersi puste ;/ a przecież nie będę młodego męczyc jak bidak głodny a przecież tak kiepsko przybiera na masie... zastanawiam się czy mam za mało pokarmu czy po prostu sie kończy... a widze jak mu butle dam ze jest zadowolony, więc o głód na pewno chodzi...
co sądzicie ? czy ktoraś z Was dokarmia dzidzię ?


Ja na nic daje butle bo długo śpi,a tak to co godzinę się budziła,więc dostaje cyca dojada butlą i jest ok :)

A jeżeli chodzi o karmienie piersią to w życiu bym z tego nie zrezygnowała jak bym nie musiała i dla mnie to nie jest gówno prawda,że to jest najlepsze co mama daje z siebie dziecku plus miłość oczywiście.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79242 przez martela89
Groszek napisał:

Oj tak Emme, mnie czasami tego brakuje żeby M się zają Miśkiem, czy Go nakarmił, a tak to tylko ja :)


Karmienia małej cycem nikomu bym nie oddała,w życiu :ohmy: :lol:
A mąż też ją karmi-deserkami,obiadkami itd :lol:
Bo butla na noc też tylko zje od mamusi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79357 przez Groszek
Martela sorry, ale ja znowu się czepie... Mówisz że byś nie oddała karmienia, ale jak Twój M przyjeżdża to sama pisałaś że zabiera Małą i daje Ci pospać, czy cokolwiek innego ja od ponad 8 miesięcy nie mam nawet godziny prawdziwego odpoczynku. Ciągle tylko ja, ja i jeszcze raz ja. Daniel nie zajmie się Michałem, bo jak to on określa, "pada na ryj". Więc 24 na dobę siedzę z Miśkiem, za przeproszeniem to nawet w spokoju się wysr**ć nie mogę. Także ja karmienie choć jedno na dobę z chęcią bym oddała. Zamień się ze mną na jeden dzień a zmienisz zdanie

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79361 przez martela89
Groszek napisał:

Martela sorry, ale ja znowu się czepie... Mówisz że byś nie oddała karmienia, ale jak Twój M przyjeżdża to sama pisałaś że zabiera Małą i daje Ci pospać, czy cokolwiek innego ja od ponad 8 miesięcy nie mam nawet godziny prawdziwego odpoczynku. Ciągle tylko ja, ja i jeszcze raz ja. Daniel nie zajmie się Michałem, bo jak to on określa, "pada na ryj". Więc 24 na dobę siedzę z Miśkiem, za przeproszeniem to nawet w spokoju się wysr**ć nie mogę. Także ja karmienie choć jedno na dobę z chęcią bym oddała. Zamień się ze mną na jeden dzień a zmienisz zdanie


Groszku na pewno byś tęskniła za swoim cycuchem małym :lol:

No mój daje mi pospać,fakt ale to nie jest to-bo najpierw to ja się wybudzam,karmię ją,on idzie z psem,a potem ją bierze.I jak ja zasypiam to potem jestem jeszcze bardziej padnięta,ale zawsze to coś :)

Groszku wiem co to znaczy jak się w spokoju nie można wys... bo jak jestem sama to też mam przekichane bo ona nawet w łóżeczku sama nie chce leżeć i zaraz mnie woła i się drze.
A jak zaśnie to mogę w spokoju sobie posiedzieć i troszkę odpocząć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79363 przez martela89
gosia_ann napisał:


Jutro idziemy na szczepienie :( jadę z M i chyba będę wolała żeby to on trzymał małą ja się zapewne rozpłaczę razem z dzieckiem :(


Mój na pierwszej szczepionce trzymała Vańkę ale ja się rozpłakałam razem z nią :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl