BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

13 lata 2 miesiąc temu #75437 przez gosia_ann
Kiedy karmię małą mocno ją przytulam i wpatruję się w jej ciemne oczka :) miło się na serduszku robi. Karmienie butelką rzeczywiście ma swoje plusy bo dzięki temu M może również karmić naszą córcię. A jak czytam o waszych problemach cycowych to czasami oddycham z ulgą że nie przechodzę tego.

Dzisiaj nareszcie byłyśmy na godzinnym spacerku. Mam nadzieję, że pogoda będzie zmieniać się tylko na lepsze! Zosia podczas spaceru spała jak aniołek :) Świerze powietrze każdemu robi dobrze. Nie ubieram małej zbyt grubo, na to co ma założone w ciągu dnia zakładam jej tylko czapeczkę i kombinezon, a we wózku przykrywam kocykiem.

Aslani może zamieścisz jakieś zdjęcie Jasia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75439 przez martela89
gosia_ann napisał:

Kiedy karmię małą mocno ją przytulam i wpatruję się w jej ciemne oczka :) miło się na serduszku robi. Karmienie butelką rzeczywiście ma swoje plusy bo dzięki temu M może również karmić naszą córcię. A jak czytam o waszych problemach cycowych to czasami oddycham z ulgą że nie przechodzę tego.

Dzisiaj nareszcie byłyśmy na godzinnym spacerku. Mam nadzieję, że pogoda będzie zmieniać się tylko na lepsze! Zosia podczas spaceru spała jak aniołek :) Świerze powietrze każdemu robi dobrze. Nie ubieram małej zbyt grubo, na to co ma założone w ciągu dnia zakładam jej tylko czapeczkę i kombinezon, a we wózku przykrywam kocykiem.

Aslani może zamieścisz jakieś zdjęcie Jasia :)


Gosiu no i bardzo dobrze,że widzisz pozytyw w karmieniu butelką,tym bardziej,że nie karmisz piersią bo nie mogłaś,a nie dla tego,że nie chciałaś :)

Ja na noc daję małej flaszkę ale nikt inny nie może jej podać bo od nikogo nie chce jeść nawet od męża,taki mami cyc :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #75466 przez sylka
Dziewczyny ja także mam problemy z karmieniem piersią. Moj Kubuś jest wcześniakiem i ma problemy z zassaniem. Szybko się męczy i słabo zasysa a w związku z tym szybko się denerwuje. Ja mam nawał pokarmu więc odciągam i dokarmiam go butelką. Wcale nie czuję się gorszą mamą z tego powodu jak mały wybierze butlę to trudno, najważniejsze jest jego dobro aby był najedzony. A co za różnica w czym wypije mój pokarm. Jak mówi mój mąż nie przekmuj się najedzone dziecko to szczęśliwe dziecko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #75866 przez Kasiekk
Kryzys 6 tygodnia polega na tym że dziecko nagle chce więcej jeść i domaga się częściej piersi zwykle trwa to dzień tak, ze na nastepny dzień piersi produkują więcej pokarmu, które zaspokaja dzidzię :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76116 przez makaja
aa to u nas tez jest podobnie tyle, e Miłek je tak od paru dni.... i wiecie co nie wiem czy to dobrze na pewno wbrew pani dr u której ostatnio byliśmy, bo mój bubuś spi nawet do 6 godzin w nocy. kładzie się ok 19-20 i wstaje tak ok 2 lub3 i ja czuję, że nie powinnam go budzic a Wy co o tym sądzicie ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76124 przez Emme
ktoś mi powiedział, że noworodki powinno się (4tyg),a już niemowlaków nie trzeba budzić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76131 przez martela89
makaja napisał:

aa to u nas tez jest podobnie tyle, e Miłek je tak od paru dni.... i wiecie co nie wiem czy to dobrze na pewno wbrew pani dr u której ostatnio byliśmy, bo mój bubuś spi nawet do 6 godzin w nocy. kładzie się ok 19-20 i wstaje tak ok 2 lub3 i ja czuję, że nie powinnam go budzic a Wy co o tym sądzicie ???


Jeżeli dobrze przybiera na wadze to nie trzeba budzić,budzi się tylko dzieci(co 3 godziny) które mało przybierają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76139 przez Kasiekk
makaja napisał:

aa to u nas tez jest podobnie tyle, e Miłek je tak od paru dni.... i wiecie co nie wiem czy to dobrze na pewno wbrew pani dr u której ostatnio byliśmy, bo mój bubuś spi nawet do 6 godzin w nocy. kładzie się ok 19-20 i wstaje tak ok 2 lub3 i ja czuję, że nie powinnam go budzic a Wy co o tym sądzicie ???



Ja nie budze młodego... on budzi sie jak jest glodny...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76143 przez makaja
no ja też wychodze z tego założenia ale Miłek malutki się urodził 2800 więc raczej nie będzie wielkoludem, chociaz drugi podbródek się zrobił :)
na wadze przybiera prawidlowo, ale pani dr sie uparła, że jest za mały bo nie mieści się w siatce centylowej :( ale każde dziecko jest inne i nie zamierzam się tym jej komentarzem przejmować

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76158 przez renata329
KaSIEKK SUPER JEST TEN TWOJ KAROLEK

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76160 przez martela89
Moja Vanesska też w porównaniu do swoich rówieśników jest drobna bo ma nie całe 7kg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76248 przez Monix
makaja napisał:

bo mój bubuś spi nawet do 6 godzin w nocy. kładzie się ok 19-20 i wstaje tak ok 2 lub3

Ale masz fajnie, moja zasypia tak koło 23 - 24 i budzi się co 2- 3 godzinki na 10 min.

Jutro idziemy z niunią do lekarza, to przy okazji się zważymy, bo sama jestem ciekawa ile teraz waży, myślę że będzie już ponad 5 kg.

Kasiek słodki ten Twój Loluś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76371 przez Groszek
Makaja ja bym nie budziła :) Każde dziecko jest inne i rozwija się w swoim tempie :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76410 przez renata329
Dawidek wazy5.400

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76412 przez Emme
renata329 napisał:

Dawidek wazy5.400

Tola teraz 5.455 :D a jaka była waga wyjściowa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl