BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 6 miesiąc temu #235192 przez aslani
Widzę, że aura jesienna działa przygnębiająco na towarzystwo :ohmy:

Z tym budzeniem z płaczem to jakaś masakra. Jasiek ma tak samo. Też się zastanawiam,czy to koszmary? Nawet w ciągu dnia, w czasie drzemki potrafi się obudzić z mega rykiem. Łzy płyną strumieniami, potem muszę długo go przytulać. Zawsze się boję, że coś go boli. Pewnie wychodzą kolejne zęby, ale nie widzę póki co...

Pozdrawiam słonecznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #235635 przez renata329
HEJ LASKI U MNIE TEZ DAWID BUDZI SIE Z PŁACZEM TO TRWA JUZ OD TRZECH MIESIECY

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #235690 przez ifka
JA z tymi pobudkami to zębole chyba bym obstawiała.Lenie wyszły gorne 1 i kilka dni był spokuj ze ślinieniem i pchaniem wszystkiego do buzi a teraz na nowo :dry: .Ale następne były by tak szybko :unsure: :ohmy: :huh:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #235695 przez ifka
Natka napisał:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziewczyny mam problem .. maly mi nie chce jesc jedzenia z reki tzn nie zje mi kromke chleba lub banana ..wezmie to tylko do reki popatrzy i wyrzuca .. nie wiem co juz mam zrobic <pomocy>


Natka i słusznie z tą butlą zrobiłaś :blink: "nie radzisz sobie" pffff...przesada :angry: :S .Mój J poszedł po rozum do głowy, chyba przemyślał co zrobił nie tak i już ok jest :) .

Wspólczuję z tą koleżanką, bardzo przykra sprawa :( :( :( ehhh.......

JEśli chodzi o to jedzonko z ręki to u Lenki to tak róznie.Chlebuś itp. wcina.Ale np. gotowanej marchewki tak nie zje, weźmie do reki, skrzywi się, popatrzy i wyrzuci.Ostatnio posępy robi ,bo banana przynajmniej próbuje trochę zjeśc sama, ale i tak większość rozgniata i ciapkę robi :lol: :P .Ale co tam nie poddaję się, daję jej co jakiś czas i tą mrchewkę własnie, nie wiem może się musi oswoić ;) .Nie wiem, chyba trzeba próbować :)


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #235709 przez ifka
gosia_ann napisał:

Ifka myślami jestem z tobą i również dorzucam garść pozytywnych fluidów. Z emocjami u mnie też różnie bywa. W nocy to tylko ja do małej wstaję, zawsze tak było. Mała ryczy a P chrapie w najlepsze, w takich chwilach też mam ochotę go ukatrupić. Przebudza się od czasu do czasu jak Zośka wyje zbyt długo i z pretensjami do mnie "no weź daj jej mleko" na język cisną mi się wtedy różne przekleństwa. No więc łatwo z tymi naszymi chłopami nie mamy, choć pewnie są wyjątki.
Ząbki pierwsza klasa, mała szaleje na całego :) czekam na kolejne ząbki u Zosi.

Natka wiem jak to wkurza usłyszeć słowa typu nie radzisz sobie. Moja babcia też ostatnio uważa że zna się lepiej ode mnie na wychowywaniu dzieci. Krew mnie zalewa jak słyszę teksty typu: Zosia jeszcze nie jest gotowa do spania, najpierw musisz się z nią pół godzinki pobawić" albo "czemu nie dałaś jej nic do picia, Zosia zawsze popija biszkopty" itd itp. masakra jakaś.

Zosia w żłobku oczywiście dużo płakała, no ale nie ma się co dziwić skoro miała ponad 2-tygodniową przerwę. Zjadła tylko obiadek, mleka jak zawsze nie piła, nawet deserku nie ruszyła. Z moim P jest raczej gorzej :( oby jej nie zaraził bo rozniosę dziada!

Kupiłam też dzisiaj ten kombinezon z Aldi, całkiem fajny i oczywiście lekko za duży ale do marca przynajmniej musi starczyć.


Ja nie wiem, ci faceci zachowują się jak pępki świata (oczywiście nie wszyscy,no ale).Ja wiem,że wraca taki z pracy jeden czy drugi i myśli sobie: teraz odpocznę a tu "baba" z dzieckiem nad głową, ale cóż takie życie.Oni przynajmniej L4 mogą wziąć a przy dziecku się nie da :dry: .

A przy Twojej babci Gosiu,to bez obrazy :kiss: ,ale 5 min. bym nie wytrzymała!! :angry: .

Biedna Zosieńka, dawno nie była,to się znów odzwyczaiła,szkoda,że musi przeżywać na nowo :( .Buziaki od cioci :kiss: :kiss:

Ps. Laserki proszę o FB jeśli posiadacie :blink:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #235879 przez Natka
wyslalam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #236055 przez ifka
Natka napisał:

wyslalam :P



Natka wow :ohmy: , Ty laserko :) :lol: :silly:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #236119 przez motylek85
Natka z tą nocną historią to jakbyś dzisiejszą moją noc opisała... mały obudził się w nocy z płaczem i ni jak nie szło go uspokoić i jeszcze mój R. zaczął chrapać wrrr normalnie też go aż ze złości kopnęłam :silly: myślę, że u mnie to była wina zbyt suchego powietrza bo mały kasłał w nocy i miał nosek zawalony i ciężko mu było oddychać ale bestia mała nie daje nochala czyścić... no ale do rana już spał z nami bo chciałam go słyszeć jak z tym oddychaniem i taka niewyspana jestem, że szok...

Ifka jeśli cię to "pocieszy" to ja tez tak mam z moim R. Myśli, że jak chodzi do pracy to po powrocie ma wolne a ja oczywiście etat 24 na dobę... eech ale tak to bywa...

Gosia
pochwal się kombinezonem:)

Ifka dane na fb na prv;)

dziewczyny a słyszałyście coś o podwyższeniu rodzinnego? (tzn te które z tego korzystają) ;) w tej chwili jest to raptem 60 parę zł na miesiąc a ma być ponoć 600. Mama mi coś wspomniała i miałam sprawdzić w necie ale może wy coś wiecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #236158 przez motylek85
kurde szukam i szukam i jednak nic nie ma a szkoda;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #236163 przez ifka
hej :) zaproszenie poleciało :)

ja nic nie wiem na ten temat,bo nie pobieram rodzinnego,ale nic też o uszy mi się nie obiło


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #236176 przez motylek85
ifka napisał:

hej :) zaproszenie poleciało :)

ja nic nie wiem na ten temat,bo nie pobieram rodzinnego,ale nic też o uszy mi się nie obiło


oj to nie dostałam zaproszenia

a jednak mam;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #236182 przez ifka
motylek85 napisał:

ifka napisał:

hej :) zaproszenie poleciało :)

ja nic nie wiem na ten temat,bo nie pobieram rodzinnego,ale nic też o uszy mi się nie obiło


oj to nie dostałam zaproszenia

a jednak mam;)


poszperałam trochę i nie znalazłam nic na temat tego,że nasze państwo miało by coś poprawić :dry:

a zaproszenie wysłałam :blink: ,ale zdjęcia ciazowe - rewelacja :woohoo: i w ogóle synek super,mały przystojniak :kiss: :kiss: po mamusi :silly: :lol: ,bo to dopiero laska :blink: :ohmy: :silly: :lol:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #236196 przez motylek85
ifka napisał:

poszperałam trochę i nie znalazłam nic na temat tego,że nasze państwo miało by coś poprawić :dry:

a zaproszenie wysłałam :blink: ,ale zdjęcia ciazowe - rewelacja :woohoo: i w ogóle synek super,mały przystojniak :kiss: :kiss: po mamusi :silly: :lol: ,bo to dopiero laska :blink: :ohmy: :silly: :lol:

oj tam, oj tam :blush: dziękuję :kiss: no a z tym rodzinnym to też szukałam ale nic nie ma... nie wiem skąd moja mama to wytrzasnęła...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #236382 przez gosia_ann
Z podwyższeniem rodzinnego to raczej marzenie senne a byłaby to rewelacja.

Jak na razie szykuje się wzrost opłat za żłobki od stycznia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #236665 przez Monix
ifka ja tez stawiam na wychodzące zębolki u Lenki - stąd te koszmarne nocki u Was. Miejmy nadzieje, że za bardzo Lenki nie wymęczą... (no i Ciebie tez )

O rodzinnym też nic nie słyszałam. Ale dobrze by było :P

Z nowości: Nadia nauczyła się mówić ble (śmiesznie przy tym język wyciąga :silly: ) ciągle krzyczy ajajaja, cały czas mówi tata i baba (mamy nadal niet :( ) no i macha rączką pa pa (nie wiem czy już o tym nie pisałam :S ) umie pokazać gdzie jest oczko i nosek. No i to na tyle. A co Wasze dzieciaczki juz umieją?

Buziaki dla Was lasencje :kiss: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl