BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 5 miesiąc temu #232998 przez Ivy
Troszkę się pochwalę :P ;) :D :

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #233009 przez Monix
O! Super! Brawo Kubulek :kiss:
Kiedy moja tak ładnie będzie maszerować... Już mnie plecy bolą od ciągłego prowadzania. Sama jeszcze sie boi :S

Moja mama wczoraj wybrała sie z malą na spacer, po jakiejś pól godzinie dzwoni, że odpadło jej koło od wózka :ohmy: Musiała drałować na trzech. Nieźle się nagimnastykowała biedna... Wróciła cała spocona :P nasza spacerówka jest dość cięzka wiec wcale sie nie dziwie :cheer: Naszczęscie mam w zapasie inny wózek. Zaraz idę szukać na allegro czy ktoś nie ma czasem do sprzedania takiego samego na części. Ech...

Kółko było nadpęknięte przez to, że na lotnisku jakis durny facet z całym impetem rzucił wózkiem jak workiem z ziemniakami. Sama byłam świadkiem tego zdarzenia. Masakra z bagazami identycznie sie rozprawiają...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #233018 przez ifka
Monix napisał:

Szkoda, że my nie mozemy jeść jogurtów, ani tym podobnych :( Zawsze to by była dodatkowa dawka wapnia...

Dziś moje dziecko nad ranem tak zgłodniało, ze na śpiku wypiło 75 ml mleka z butli. To juz coś ;)



oooo...to przypiliło Nadulkę :blink: , super :) :kiss: :kiss:

brawo, brawo Kubuś :* :* :* a tak na margineesie: Ivy daj synkowi coś do jedzenia hihihiih :silly: :lol: :kiss:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #233050 przez Monix
Ale mi się trafiło :) Znalazłam to czego szukałam. Kobitka sprzedaje na all taki identyczny wózek jak nasz na części. Komplet kólek jedyne 30 zł Hurrra! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #233058 przez ifka
heheh to bomba :) :kiss: .30 zł,to faktyczniie okazja :ohmy: :) Mała rzecz a cieszy :).


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #233065 przez motylek85
renata, no jasne!! ja tylko w taki sposób mogę mu trochę mleka przemycić bo inaczej nie wypije...

minix to twoja mała ma uczulenie na nabiał czy jak? bo chyba nie w temacie jestem... :unsure: a co do wózka to trzeba było może od razu to gdzieś zgłosić na lotnisku bo co oni sobie wyobrażają... zapłaciłby jeden z drugim ze swojej kieszeni za szkody to by się nauczyli... (bo domyślam się, że to ktoś z obsługi tak? ;) ) no ale super, że znalazłaś to czego szukałaś i to w przyzwoitej cenie;)

ivy aż się wzruszyłam, bo pomyślałam, że niedługo i mój tak będzie chodził jejjj no ale mnie to rozczuliło :blush: no i matka, jakbyś nie zauważyła to dziecko ci wszystkie filmy z programy tv wyjada;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #233089 przez Monix
No cena fajna :)

Moja Nadia ma jeszcze za słabo wykształcone jelita na tak silny alergen jakim jest nabiał i póki co musimy sie wstrzymać z jego podawaniem. Dodatkowo ma AZS, który po podaniu mleka i jego przetworów się uaktywnia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #233095 przez motylek85
o kurczaczki to nie ciekawie... no ale może wszystko w swoim czasie... mała z tego wyrośnie:) my odpukać jeszcze nie mieliśmy jakichś poważniejszych powikłań po podaniu jakiegokolwiek pokarmu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #233170 przez Monix
Wyrośnie, wyrośnie a do tego czasu po prostu trzeba zrezygnować z wszelkiego rodzaju mleka krowiego, jogurcików, serków itp.

My już po obiadku :) Na pierwsze danie barszczyk, a na drugie pulpeciki z sosikiem, ziemniaczki oraz buraczki. Wg. mnie troche mało zjadła, no ale może tylke jej wystarczy :unsure: nie wiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #233251 przez gosia_ann
Nam się dzisiaj dzień nieco rozregulował jedzeniowo, o 15 powinna zjeść najpóźniej obiadek a jeszcze śpi. Danonki itp u nas też niestety odpadają, szkoda bo małej bardzo smakowały, niestety próbowaliśmy podać jej danonka 2 razy i za każdym razem reakcja wieczorem była taka sama - wymiotowała :( może za miesiąc spróbuję dać jej łyżeczkę, niedawno dałam jej do oblizania łyżeczkę po kefirze i nic jej raczej nie było. Będziemy próbować.

Ivy busiek jest po prostu the best of the best :D słodki widok jak mały pamperek sam chodzi ;) widzę że lubi przegryzać się przez makulaturę hehe

Mam do was prośbę. Doradźcie mi w temacie "ubranie zimowe maluszka" bo nie chcę pisać w dwóch miejscach o tym samym
www.zapytajpolozna.pl/forum/dziecko/piel...a/Page-3.html#233239

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #233473 przez Monix
Gosia myślę, że Ifka pięknie wszystko ujęła w swoim poście :)

A my finalnie zakupiliśmy nowy wózek :ohmy: Kupiliśmy tej samej firmy co poprzedni, tylko trochę tańszy a mianowicie mieliśmy ten: www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv...01_96979_10001_14051
a zmieniliśmy na ten: allegro.pl/graco-wozek-mirage-plus-2011-...cja-i1903098551.html

Okazało się, że w tym ogłoszeniu gdzie same kółka były za 30 zł nie ma żadnych danych kontaktowych tej babeczki, podany był tylko mail. Napisałam do niej lecz nie otrzymałam odp. :( A nie będę czekała w nieskończoność, poniwaz ta spacerówka, o której pisałam że jest w zapasie okazała się niewypałem. Po ubraniu Nadii w ciuchy okazało się że pasy nie mogą jej obiąć, są za krótkie :ohmy: A gdybym jej nie przypięła to najzwyczajniej w świecie by wypadła.

No ale są jakieś pozytywy. Ta nowa spacerówka jest 2x lżejsza od poprzedniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234013 przez Monix
I jak tam dziewczynki? My juz po obiadku. Zupka włąsnej roboty nie przypadła Nadulce zbytnio do gustu hmmm... typowe :P Drugie danie zjadła w trochę większej ilości :)

My już drugi dzień przymusowo w domku siedzimy, wózek prawdopodobnie dopiero jutro przyślą. Skisnąć mozna :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #234029 przez ifka
my też po obiadku, dzis szpinakowa na tapecie była :) .Zjedzona dość znośnie :) .No i ćwiartkę bananka dziś zjadła :ohmy: :ohmy: a i stała sama w łóżeczku jak weszłam do pokoju :ohmy: :lol: .Ale noc okropna, o 3.40 pobudka i do 5 bez snu :huh: .

A z tym wózkiem, to Monia daj spokój bez komentarza jesli chodzi o tą obsługę na lotnisku :angry: .Przeciez to tylko wziąć i do doooopska nakopać :angry: :huh: pfffffff....


a wózio looknęłam, bardzo fajny :) :blink: , no i ogromny plus,że lżejszy :) juuupi :laugh:

a i Monia normalnie szczęka mi opadła na FB,wzieli nas na przetrzymanie :silly:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #234044 przez Monix
Cieszę się że już Cię mam :lol: Poszli po rozum do głowy, bo już pisałam skargę :silly: :lol:

Szpinakowa fuj... nienawidze szpinaku :x ale najważniejsze, że Lence smakuje :kiss: :woohoo:

Jem ciacho, a moje dziecko wyciąga ręce i mówi: da, da (to chyba przyszłe daj :lol: ) ale fajnie :woohoo: Ciekawe czy to przypadek czy też nowa umiejętność ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #234060 przez ifka
Monia szpinakowa smakuje podobnie do szczawiowej jak bum cyk cyk :lol: , jedna z ulubionych Lenki :silly: .

Da da, super :) :kiss: :kiss: i co matka pewnie sama zjadłaś to ciacho :unsure: :lol: :blink:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl