BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #249750 przez renata329
MISKIEWICZ dawidek je ,ale znow chory ma suchy kaszel co go ciagle meczy i katar co leci jak woda z kranu,juz nie mam sił i kolejna noc nie przespana

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250567 przez gosia_ann
Czapa króliczek rewelacyjna ;)

Ifka zakochałam się w tym jeździku z żyrafką, chcę się na niego złożyć z siostrą (mamą chrzestną Zosi) na prezent na roczek. Inne jeździki wydają mi się strasznie szerokie i nie wiem czy są wygodne w odpychaniu się.

Idę dzisiaj kupić sanki małej, całe drewniane z drewnianym oparciem... oby śnieg się pojawił hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #250796 przez Monix
Nom mnie się ta czapa też widzi :)
Moje dziecko nie chce jeść w krzesełku... Pręzy się, wygina. Muszę ją karmić na stojąco :ohmy: stoi przy ławie np. a ja ją wtedy dokarmiam :S Chaos totalny, ale nic najwazniejsze że chociaż tak cosik zje :P

Nocki u nas trochę lepsze ;) ufff całe szczęście, bo trochę to męczące było... Chociaz nie
ma co narzekać, nasze 3 nocki to nic w porównaniu z Ifkowo - Lenkowymi ;) :silly:

Gosia Ty chcesz już snieg? jak dla mnie mogłoby go w ogóle nie być :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250896 przez ifka
hej :kiss: :kiss:

Dawidku zdrowiej nam szybciutko :kiss: :kiss: :kiss:

Ja byłam wczoraj u pediatry.Lekarka obejrzała Lenkę, wszystko ok,stwierdziła,że na dniach powinny nam wyjść te dolne 2,ale jakoś wierzyć mi się nie chce,bo ani widu ani słychu :( .Nocki troszkę lepsze poki co-cieszę się chociaż z tego.Kazała podawac na noc przeciwbólowy, żel i gryzaki (wiadomo) i psikać tantum verde 3xdziennie.Nie mam pojęcia ile wazy Lenka, bo jak bylam m-c czy 1,5 temu to ważyła dokladnie 8950 a teraz ją wazyla i niby 9 (w rajstopkach do tego),więc jakoś nie bardzo z tą wagą mi się zdaje-Lenka podczas tego płakała i wierciła się dodatkowo.Pomijam,że nasza pani dr miała wyjątkowo kiepski dzień-nawał pacjentów i była średnio przyjemna :huh: .

Pytałam o dietę:jajko i jogurt naturalny.Jajko spokojnie juz całe można a jak zapytałam o jogurt to usłyszałam "taki dla dzieci poniżej 1 roku zycia" :dry: ,że do jasnej cholery jaki to niby :S :huh: :huh: .
Ja podałam Lence jajecznicę z całego jajka przedwczoraj i póxniej zjadla ode mnie chyba2-3 małe łyżeczki jogurtu naturalnego i nastepnego dnia piekna wysypa na brzuszku :dry: (ehhh...ja głupia matka). ale dziś juz prawie zeszła, więc jutro powtórzę akcję "jajecznica" i się okaże od czego to :unsure: .

Gosiu mnie w tej żyrafie niepokoi tylko brak tego oparcia,ale chcrzestna powiedziała,że i tak kupi, więc żyrafka tak czy inaczej będzie-tylko gdzie to trzymac :ohmy: :unsure: :S .
Dzis przyszły naklejki, Lenka ma swój prywatny zwierzyniec na ścianie przy łózeczku teraz-najbardziej podoba jej się żaba :lol: .

Karmienie na stojąco-tragedia :S .Lena tez ma czasem takie trzaski :dry: .Nie będe tu wspominala o historii bałaganowej prz tym :S :ohmy: .Luska obecnie ma taki etap wicia i prężenia się podczas czegoś czego nie chce np.ubieranie butów, tudzież obcinanie paznokci itp. :huh:

Ja lubię zimę ( w wersji snieg do kolan, albo skrzypiący pod nogami albo wielkie płaty lecace z nieba :lol: ) ale sanek jeszcze nie mamy,czekamy na snieg własnie :blink:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #250901 przez sylka
Monix napisał:

Nom mnie się ta czapa też widzi :)
Moje dziecko nie chce jeść w krzesełku... Pręzy się, wygina. Muszę ją karmić na stojąco :ohmy: stoi przy ławie np. a ja ją wtedy dokarmiam :S Chaos totalny, ale nic najwazniejsze że chociaż tak cosik zje :P

Nocki u nas trochę lepsze ;) ufff całe szczęście, bo trochę to męczące było... Chociaz nie
ma co narzekać, nasze 3 nocki to nic w porównaniu z Ifkowo - Lenkowymi ;) :silly:

Gosia Ty chcesz już snieg? jak dla mnie mogłoby go w ogóle nie być :huh:

Monix NAdia chociaż w miejscu stoi bo mój postoi i zwiewa i tak karmie gopo całym domu. A to przy łóżeczku a to przy fotelu lub szafie w przedpokoju :S Posiedzi 5 min w krzesełku i wrzask.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #251040 przez renata329
u mnie dawid je w fotelku bez problemu ,rozgladam sie za fotelikem samochodowym dla dawida ale nie wiem jaki jest dobry,moze macie jakis na oku

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #251066 przez ifka
Renatka my niedawno kupilismy maxi cosi priori - jestesmy zadowoleni :)


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #251246 przez Monix
My mamy fotelik FERRARI COSMO allegro.pl/ferrari-cosmo-0-18-kg-orygina...wca-i1967674235.html

Jutro Wam pokażę co Nadulka dostała od chrzestnej na gwiazdkę :) Ciocia przyleciała z UK, na swieta jej oczywiście nie będzie wiec dlatego prezent jest lekko przyspieszony... Oczywiscie jest juz rozpakowany :P
Dobranoc dziewczynki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #251403 przez Monix
To ten prezent www.amazon.com/Vtech-3-in-1-Learning-Zeb...cooter/dp/B0038B9GG2
A tu focisze :)




Jako rowerek:

Jako hulajnoga:

Jako pchacz:


Prezent jak widać przypadł do gustu :)

A ja nadal nie mam pomysłu co kupić dziecku na święta i roczek :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #251413 przez ifka
Monia super ta zabawka ,zajefajna,bardzo mi sie podoba :woohoo: a mówiłas,że Nadusia nie lubi i sie boi :silly: oj matka, matka :silly: :kiss: :kiss:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #251420 przez Monix
Bo się bała, powaga! Jak widać dzieci zmienne są :P Ja bym jej tego nie kupiła, własnie przez to że pamietałam jak się zachowywała... Ciekawa jestem jak długo będzie się interesowała zabawką :S Na moje będzie to kwestia 2 - 3 dni :ohmy:

Znowu jestem chora buuuu... Boli mnie gardło, nos zatkany :( A w sobote planowałam sobie wyjście do kręgielni ze znajomymi :( Mam nadzieję, że choć trochę wydobrzeje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #251481 przez motylek85
cześć dziewczyny:)
Monix zabawka super:) i ma wszystko to o czym pisałam co bym chciała żeby było w jednym:D na allegro niestety nie ma takich cudowności a i cena pewnie przyprawiłaby o zawrót głowy bo patrzę, że na tej zagranicznej stronce w przeliczeniu na nasze to sporo już wychodzi...
oj babo babo zdrowiej bo zarazisz dziecko :P

Dawidku
ciocia też ci zdrówka życzy :kiss:

Ifka to się dowiedziałaś tyle co sama wiedziałaś ech... tacy są lekarze, ja wczoraj byłam u gina po receptę na anty i mówię mu, że co miesiąc w okolicach 12 dnia cyklu czuję ból w jajnikach i czy możliwe, że te leki nie działają tak jak powinny a on mówi, że widocznie tak ma być i trzeba się przyzwyczaić :P no to będę się kurdę przyzwyczajać jak cosik się trafi bo ból ewidentnie jak owulacyjny choć z zasady leki anty blokują owulkę ech... może faktycznie taka moja uroda choć przed ciążą nie miałam z tym problemów... myślałam, że może zleci usg w tym dniu kiedy ten ból występuje ale nic nie zaproponował, oni tak wszyscy aby szybciej pacjentów przegonić... a dodam, że leki chyba jedne z najdroższych bo nie mogę tabletek (wątroba mi od nich wysiada) i co miesiąc leci prawie 50zł. wracając do małej niuni to może faktycznie te zębole zaraz jej wyjdą skoro już nocki lepsze, a z tym jedzeniem to ja tak patrzę i tu i po znajomych co mają małe dzieci, że nie jest tak różowo i nie ma tygodnia żeby na coś uczulenia jakieś dziecko nie dostało a mój Olek to wszystkożerny, bezwysypkowy i "antyalergiczny" :laugh: wczoraj np moja chrześnica (prawie 7 miesięcy) wypiła soczek marchewkowy kupny i wysypki na buzi dostała, od samej marchwi sobie robionej nie dostaje a tu od kupnego soku dostała... Olek na ten przykład pije już takie z bananem i jeszcze czymś i nic a nic mu nie szkodzi... odpukać oby tak dalej :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #251490 przez ifka
Monia iceple majty na tyłek wkladaj i to już :silly: :lol: .
Motylku jednak stawiam na uczulenie na te cale jajo,bo dzis ledwo co podałam i juz czerwone plamy na brodzie :dry: :( :angry: cholerstwo jakieś i pózniej głosik zachrypniety miała-ostatnio tez tak było.Tyle się naczytałam o tych uczuleniach itp.,że jak pomyślę o jakims wstrząsie anafilaktycznym to mnie trzęsie :ohmy: :S .Tak więc za radą Moni :blink: i zdrowym rozsadkiem odstawiamy całe jajo na termin "po roczku".Szkoda bo wcinała az jej się uszy trzęsły, ale mus to mus.
A zębów jak nie było, tak nie ma :dry: :S .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #251539 przez Monix
motylek przed chwilunia znalazłam na allegro taką ofertę allegro.pl/scooter-zebra-vtech-pchacz-je...oga-i1952943287.html Co prawda uzywane i z jezykiem niemieckim :P

Ciepłych majtów nie mam w sensie barchanów :P Ale moze czas zakupic hehe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #251546 przez motylek85
no szkoda z tym jajem, ja zrobiłam przedwczoraj małemu tą jajecznicę na parze i też wcinał ale nic mu na szczęście nie wyskoczyło... problem może być z tym białkiem bo żółtko samo jej podawałaś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl