BezpiecznaCiaza112023

Zostanę mamą w styczniu 2011 roku!

12 lata 5 miesiąc temu #251550 przez ifka
a w ogole,to Nadulka sliczna jest, ehhhh....te oczyska :lol: :kiss: :kiss: :kiss:
zaraz tam barchany :ohmy: , jakies frotte wystarczą :lol: :lol: :silly:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #251564 przez Emme
co do jajka, a raczej białka to u ans po biszkoptach i białku wychodziła wysypka, ale teraz dostaje jajko całe i jest ok, może za szybko dla niej :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #251566 przez motylek85
Monix napisał:

motylek przed chwilunia znalazłam na allegro taką ofertę allegro.pl/scooter-zebra-vtech-pchacz-je...oga-i1952943287.html Co prawa uzywane i z jezykiem niemieckim :P

Ciepłych majtów nie mam w sensie barchanów :P Ale moze czas zakupic hehe ;)


Monix fajna oferta ale ciekawa jaką cenę osiągnie na końcówce aukcji;) hmmm może poobserwuję ;) dzięki :kiss:
a co do majtów, ja co prawda też nie mam takich barchanów ale zakupiłam niedawno fajne spodnie;) takie z baaardzo wysokim stanem, wygląda to trochę jak spodnie z gorsetem bo przód (ten nad suwakiem) jest na guziki i chowają się idealnie moje boczki a i jak przykucnę to mi tyłka nie widać :laugh: jestem z nich mega zadowolona bo na zimę idealne a i figurkę trochę podreperują hihi :lol:
coś takiego:
moda.allegro.pl/sandra-shop-wyjatkowe-sp...-28-i1915616391.html
tylko moje mają szlufki na wysokości bioder :laugh: super spawa jak ktoś nie lubi długich majcioch hahahaha :lol: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #251575 przez ifka
:) Emme napisał:

co do jajka, a raczej białka to u ans po biszkoptach i białku wychodziła wysypka, ale teraz dostaje jajko całe i jest ok, może za szybko dla niej :D


no własnie jak Lenka duzo mniejsza była,to miała cos takiego po biszkoptach i chlebku a teraz juz nie.Też mysle,że moze być za szybko, więc poczekamy :) .

super te porteczki :) ,tylko ja Wam mówię jak ja niecierpię wszystkiegoco trzyma mi się na pasie albo wyżej :P głupie to takie,ale zaraz tu mnie uwiera tam gniecie, muszę mieć na biodrach lub lekko nad :S :silly: :P


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #251593 przez motylek85
wiesz, może kwestia przyzwyczajenia bo po pierwszym założeniu powiedziałam, że ich więcej nie wezmę bo tak mnie cisnęły dziwnie i krępowały ruchy a teraz mogłabym w nich śmigać cały czas:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #251596 przez ifka
pewnie tak :) ,ale ja to inna jestem :lol: :ohmy: :P :silly:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #252561 przez gosia_ann
Ifka też się zastanawiam czy brak oparcia w tej żyrafce nie będzie problemem, mam nadzieję że nie.

Jak robicie jajecznicę na parze?

Co do uczuleń to Zosia kiedyś wymiotowała po zjedzeniu serka "Gismo" z biedronki oraz jak jej dałam deserek owocowy z jogurtem. Od paru dni daję jej Danonki i ... hurra przeszło jej smacznie się zajada i nie wymiotuje, wysypki też nie ma. Zjadła też deserek z jogurtem ze słoiczka i też pozytywna reakcja :D
Maluda generalnie do wszystkiego co jej podaję dziubek otwiera hehe. W żłobku też je dużo urozmaiconych rzeczy, czasami jedynie reakcja kupkowa następuje.

Ifka z czym robisz małej kanapki? Ja podaję jej chlebek z masełkiem, żółtkiem lub szynką. Czy można zielonego ogórka, pomidorka, biały serek? Muszę gdzieś o tym poczytać.

A jeśli chodzi o sanki to nie natrafiłam jeszcze na lakierowane :/ najwyżej przez all zamówię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #252749 przez ifka
hej :) :kiss: .nocki jakby się miały ku lepszemu :) ,ale do doskonałośco to im jeszcze daleko :dry: :blink: :S .
Po tej jajecznicy wysypki n abrzusiu nie było, ale na razie odpuszczamy i jemy same żółtko :) .Jeszcze raz jogurt naturalny przetestujemy :blink: .Rany te dzieci,to jak króliki doświadczalne :huh: :P .
Jajecznice na parze robię tak:
gotuję w garnuszku wodę ,gdy juz wrze stawiam na niej talerz, w którym jest odrobinka masełka, czekam aż sie roztopi i wlewam rozbełtane jajko z odrobiną soli i pieprzu, może być tez szczypiorek lub koperek i trochę mleka modyfikowanego lub krowiego (jesli ktoś podaje już).I tyle. Mieszam w tym talerzu aż się zetnie.Ale moje zdanie jest takie,ze podobny efekt osiągniemy na patelni teflonowej (ale może się mylę).Lenka jadła już i tak i tak.
Danonkom my na razie mowimy "nie" :blink: (ale super,że Zosi pasują i nic się nie dzieje :kiss: ) natomiast wcina wszystkie te deserki słoiczkowe z jogurtem czy twarożkiem i nic się nie dzieje(dlatego chcę sprawdzić zwykły naturalny).
Jeśli chodzi o kanapki,to najczęściej z wędlinką jakąś,lub żółtkiem hmm...co tam jeszcze? dżem czasem lub powidła, jutro będę piekła polędwiczkę na kanapki własnie.A tak to czytałam o twarogu, żółtym serze (ale on dość cięzko strawne),ludziska piszą,że dają kanapki z tym mięskiem z gerbera bodajże-traktują to jako pasztet-ponoć super.

a my na sanki wciąż się czaimy ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253707 przez renata329
i to jakie,bardzo jest do Ciebie podobna,slicznota mała.Dawidek juz lepiej czuje sie ma jeszcze katar ,najgorsze jest to ze Dawid ciagle chce do mnie ,usypiac tylko ja go moge ,jak sie w nocy obudzi sie to tez chce do mnie jak maz go weznie to jest krzyk na cały dom a to dlatego ze ja z nim siedze 24h na dobe ,maz do pozna pracuje w domu jest 18-19 albo i pozniej a dawid o 20 chodzi spac ,czasami jest to dla mnie uciazliwe bo chce "odpocząć " a nie moge bo mały płacze do mnie

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #253730 przez ifka
Renatka,to tatuś Lenki na tym zdjęciu, więc domyslam się,że to jego miałaś na myśli :blink:.
U nas jest podobnie z tym usypianiem i wstawianiem w nocy i tez Lenka głównie ze mną przebywa, więc nie ma się co dziwić-jednym słowem mamy przekichane :huh: :P .Dobrze,ze juz wyzdrowial :kiss: :kiss: .
Mnie za to jakies choróbsko dopadło, przewiało mnie ostatnio,te pogody takie-szkoda słów :angry: ,dziś grad u nas padał wielkości groszku :ohmy: :angry: .Lenka pierwszy raz widziała-radochę miała nieziemską :) .
Zastanawiam się nad zakupem lampki dla Lenki takiej,która cała noc by świeciła,myślałam o czymś takim

lub takim

tylko te drugie zmieniaja kolory...chyba lepiej takie jednostajne swiatełko będzie.


[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253902 przez renata329
przepraszam , Lenka to czysty Tatuś jak nic,lampka jest super chyba sama taka kupie

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #253916 przez ifka
renata329 napisał:

przepraszam , Lenka to czysty Tatuś jak nic,lampka jest super chyba sama taka kupie


nie ma za co :silly: (J ma wloski tutaj jak dziewczynka) :lol: :lol:
kupiliśmy tego pieska,zobaczymy jak się spisze "w terenie" :silly:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254657 przez gosia_ann
Piesek-lampka wygląda ciekawie.
Zosia też ucieszyła się na widok gradu :D jutro śnieg już zapowiadają hehe, trzeba sanki kupować jak nic ;)
Ifka zdrowiej szybciutko. Zosia znowu z kaszlem do domu wróciła, ah ten żłobek :/ jutro mają dostać coś na mikołaja ;)
Ciesze się że Dawidek czuje się lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254670 przez renata329
ile taka lampka kosztuje???ciekawe jaka mine zrobia nasze dzieciaki jak zobacza snieg,pewnie im sie spodoba:-)

[url=http://www.zapytajpolozna.pl] http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17870 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #254790 przez ifka
Renatka : allegro.pl/lampka-nocna-kaczuszka-lub-pi...rie-i1963317423.html :)

Gosiu dziekuję już troszkę lepiej :kiss: :kiss: .Zosieńka tylko się nie pochruj kruszynko :kiss: :kiss:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl