BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W LUTYM 2011

13 lata 3 miesiąc temu #63666 przez kaaroolina
Dormag faktycznie nie ma co brać męża na siłe bo będzie jeszcze przeszkadzał a nie ułatwiał sprawe - mój chce iść ze mną ale na sam moment wyjścia bobaska planuje wyjść i myśle, że to bardzo dobre rozwiązanie i dla niego i dla mnie ale jak to wyjdzie w praktyce to się okaże :laugh:
Wczoraj wieczorem dostała takich skurczy, że mąż z torbą w drzwiach stał ;) a mnie po godzinie przeszło... masakra.
A ja dzisiaj do szpitala :dry: w razie gdybym już tam została to trzymajcie się kochane - mam nadzieje, że wszystkim nam pójdzie sprawnie a przede wszystkim bezpiecznie i że już niedługo wszystkie będziemy tulić nasze maleństwa i śmiać się z tych naszych stresów przedporodowych. Wielkie buziaki ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13363
http://www.suwaczek.pl/cache/4e5eba1b35.png?html"></a>
http://s2.pierwszezabki.pl/037/037105982.png?5329

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #63668 przez dormag22
mi polecali tantum rosa nie drogie to i mozna kupic pare saszetek do sporządzania roztworu. Mozna sie tym podmywac po porodzie i ma podobno dodatkowo dzialanie znieczulajace, zawsze warto sprobowac.A co do meza nie bede go zmuszac, na sile go tez nie zaciagne, ale chcialabym zeby byl przy mnie, chodzi mi glownie o komfort i wsparcie psychiczne. Ogolnie to spoko tylko denerwuja mnie ci wujkowie DOBRA RADA i te bajeczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #63670 przez dormag22
kaaroolina napisał:

Dormag faktycznie nie ma co brać męża na siłe bo będzie jeszcze przeszkadzał a nie ułatwiał sprawe - mój chce iść ze mną ale na sam moment wyjścia bobaska planuje wyjść i myśle, że to bardzo dobre rozwiązanie i dla niego i dla mnie ale jak to wyjdzie w praktyce to się okaże :laugh:
Wczoraj wieczorem dostała takich skurczy, że mąż z torbą w drzwiach stał ;) a mnie po godzinie przeszło... masakra.
A ja dzisiaj do szpitala :dry: w razie gdybym już tam została to trzymajcie się kochane - mam nadzieje, że wszystkim nam pójdzie sprawnie a przede wszystkim bezpiecznie i że już niedługo wszystkie będziemy tulić nasze maleństwa i śmiać się z tych naszych stresów przedporodowych. Wielkie buziaki ;)


trzymaj sie. Zycze szybkiego rozwiazania i zeby wszystko bylo w porzasiu. Odezwij sie i zdaj relacje jak bedziesz po. :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #63736 przez pulpecja
justi napisał:

jeszcze jedno pytanko:oprócz płynu do higieny intymniej kupowałyście coś na to biedne nasze krocze które będzie jakoś trzeba ratować żeby nie szczypało ja kupiłam jeszcze czopki na zaparcia jakby trzeba było....


ja też kupiłam Tantum Rosa, jak poradziła położna w SzR. ktoś tu pisał że ma fajny patent, aby rozrobić szaszetkę z wodą i wlać to do spryskiwacza, łatwiej można to aplikować na poranione krocze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #63737 przez dormag22
ja slyszalam o tym z butelka ale spryskiwacz moze jeszcze lepszy zawsze mozna kupic taki maly

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #63768 przez justi
Dzwoniłam w sprawie moich wyników GBS i oba są ujemne teraz już moge iść rodzić wiedząc że wyniki już mam hi hi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #63805 przez dormag22
no moze w koncu ktoras sie zdecyduje. Ja ide szykowac sie do gina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #63858 przez dormag22
hej. Ja juz po wizycie.W koncu coś drgnęło, mam rozwarcie na 2 cm, głowka wstawiona w kanał, ale jeszcze lużno bo mala jeszcze nia kręci. dziunia juz nie przybrala duzo na wadze, na szczescie wazy tylko 3,5kg. Moja gin prognozuje ze do czwartku powinna rozwinac sie akcja porodowa, ale ja sie smieje bo lutoweczki nie leca tak szybko. Po badaniu boli mnie brzuch, bo samo badanie bylo bolesne, juz sobbie wyobrażam jak takie badanie boli przy skurczach :ohmy:
Także kobietki cierpliwie czekam na skurczyki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #63860 przez Amelia
Dormag poczekaj na mnie do wtorku będzie mi rażniej :side:

15.02.2011r. - Nasz kochany KAROLECZEK jest już z Nami !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #63869 przez dormag22
mnie tez by bylo razniej, ale nie wydaje mi sie rozwarcie jest, ale nie mam skurczy i nawet czop mi nie odszedł, no ale moze szybko pojdzie nigdy nie wiadomo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #63870 przez dormag22
Karoolina chyba jednak zostala w szpitalu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #63902 przez kaaroolina
Na noc wróciłam do domu - rozwarcie 1cm, dzidzia już wstawiona, skurcze przepowiadające obecne :) jutro o 7.30 mam się stawić na szpitalnej izbie przyjęć. Dormag chyba zaczynam Ci zazdrościć tych 3,5kg ;) - po wymierzeniu miednicy lekarz stwierdził, że startujemy naturalnie ale gdyby nie szło to będzie cc. A co do tego badania Dormag to całkowicie Cię rozumiem - bolesne troszke :dry: mnie do tej pory brzuch i pachwiny pobolewają :dry:
No to powodzenia dziewczynki i do zobaczenia za pare dni!! :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13363
http://www.suwaczek.pl/cache/4e5eba1b35.png?html"></a>
http://s2.pierwszezabki.pl/037/037105982.png?5329

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #63903 przez asia26
ja na pielegnacje krocza stosowalam tantum rosa i polozna na moje brzydkie rany na nim polecila sorcoseryl zel (liofilizat z krwi cielat czy cos takiego na przyspieszenie gojenia)i goilo sie wspaniale a o to chodzi :) troche drogo bo mala tubeczka kosztowala ponad 20 zl ale naprawde warto :) a wrazie siniakow na tylku ja mialam okropny na cale posladki i miesnie zwieracza uszkodzone masc z arniki i tez szybko znikalo i sie goilo ale ja mialam male komplikacje i moje krocze jak to polozna okreslila wygladalo jak po wojnie ale warto bylo mimo wszystko rodzic naturalnie przezycie takie ze znow chce dzidzie :) d

dziewczyny wszystkie bez wyjatku tzrymam za Was kciuki i napewno dacie rade nie bojcie sie tylko :) powodzenia i czekamy na informacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #64091 przez Groszek
My również trzymamy kciuki :) Och już coraz bliżej do Waszych wielkich dni :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #64138 przez dormag22
kaaroolina napisał:

Na noc wróciłam do domu - rozwarcie 1cm, dzidzia już wstawiona, skurcze przepowiadające obecne :) jutro o 7.30 mam się stawić na szpitalnej izbie przyjęć. Dormag chyba zaczynam Ci zazdrościć tych 3,5kg ;) - po wymierzeniu miednicy lekarz stwierdził, że startujemy naturalnie ale gdyby nie szło to będzie cc. A co do tego badania Dormag to całkowicie Cię rozumiem - bolesne troszke :dry: mnie do tej pory brzuch i pachwiny pobolewają :dry:
No to powodzenia dziewczynki i do zobaczenia za pare dni!! :lol:


Strasznie bolało nawet z fotela nie moglam zejsc, ale juz przeszlo na szczescie. No to ty pewnie kochana wrocisz z dzidzia do domu. Ja skurczy nie odczówam, ale mala spokojniejsza od wczoraj jest. Nie wiem moze na ktg skurcze by wyszly ale nie mialam robionego. Karolina trzymam kciuki zeby wszystko szybko poszlo no i zeby malenstwo bylo zdrowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl