BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W LUTYM 2011

13 lata 2 miesiąc temu #64231 przez justi
A te opuchnięte nogo macie cały czas?czy ustaje wam to?bo ja cały czas mam spuchnięte nawet kostek nie widać ręce też spuchnięte ogólnie cała czuje się już jak balon i nie wiem czy mam się martwić?????????????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64299 przez dormag22
nie ja mam spuchniete wieczorem po calym dniu latania, ewentualnie jak dlugo siedze w jednej pozycji, ale rece mi nie puchną. Dla pewnosci skonsultowalabym to lekarzem, moze to blachostka i akurat tak twoj organizm reaguje, a moze jest jakas inna przyczyna, a jakie masz cisnienie. Puchniecie moze byc spowodowane nadmiarem soli (jesli duzo jej uzywasz), albo zatrzymaniem wody w organizmie, i jest tez wiele innych przyczyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64502 przez dormag22
chba zaczyna odchodzic mi czop, ale nie jestem pewna bo to dosc rzadki śluz podbarwiony krwia a w czesci bezbarwny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64536 przez bombel779
Dormag to godz.zero coraz bliżej :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64621 przez Viszka11
do boju babeczki!!!

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64637 przez asia26
dormag22 to cos zaczyna sie dziac ale do akcji porodowej od momentu odejscia czopu moze byc nawet 2 tyg. wiec spokojnego czekania i informuj na biezaco :) czekamy na newsy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64768 przez Czincza
Dormag to się ciesz :) u mnie cisza... Umieram popołudniami. Plecy strasznie bolą :( Niedobrze mi..

Ale dzisiaj planuję wyjście na miasto. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;) Dzisiaj wyjechała koleżanka, która mieszkała u nas przez kilka dni, więc można śmiało na porodówkę jechać ;)

A wiecie co z Karoliną?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64827 przez dormag22
Hej ja jeszcze w dwupaku, juz sama nie wiem czy to czop czy plamienie ale wieczorem sie uspokoiło a rano od nowa. Pewnie troche czasu mi zostało, ale chyba wskazuje na to ze cos mnie rozbiera, noc mialam ciezka pojawialy mi sie skurcze i teraz tez je mam boli mnie w podbrzuszu i promieniuje na nerw kulszowy i krzyże, ogolnie nie jestem w formie. Nsjgorsze to to ze w nocy nie moge spac.Mala prawie w ogole sie niewierci, jest bardzo spokojna, ach moglo by sie to juz skonczyc bo to czekanie mnie juz denerwuje i ciagle jeszcze te telefony urtodzilaś juz????? Jak urodze to sie napewno dowiecie. Wywiezli by mnie najchętniej do zszpitalne drzwi i kazali tam czekac na poród chyba wszystkich powyszczelam, juz nawet tesciowej sie oberwało dzisiaj za glupie gadanie. Ale mam nerwy.
A co do karooliny to liczyla na to ze do wtorku zrobia jej cc wiec moze lada dzien sie odezwie. Pozdrawiam 3 majcie sie dziewczyny i byle szybko do rozwiazania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #64831 przez angellika1
Widze że jeszcze trzymacie się w dwupakach ;) Wiem ze te ostatnie tygodnie dni dłużą sie baaaardzo, ale jeszcze troszkę a będziecie się cieszyły z maluszkami :)
Szybkiego porodu życzę Wam wszystkim :D :D :D :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65008 przez asia26
dormaq22 bo ten czop niekoniecznie musi odejsc w jednym "kawalku" mojej koleznace sie tak saczyl ale jak masz skurcze nieregularne a bolesne juz to to sa te przepowiadajace przed samym porodem tak mi polozna mowila jak takie mialam :) wiec pewnie juz nie dlugo :) ja np czopa nie mialam juz w 7 miesiacu i musialam uwazac na siewbie zeby pecherz mi nie poszedl :( po prostu saczyl sie od 4 po trochu ponoc to sie bardzo zadko zdarza ale mi sie wlasnie przydazylo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65154 przez dormag22
Ja to juz sama nie wiem czy to czop czy nie. Wczoraj na przyklad wyczytałam ze na kilka dni przed porodem zwieksza sie ilosc wydzieliny,sluzu z pochwy. A niech juz sobie bedzie co chce zeby tylko szybko urodzic bo juz nie moge wytrzymac nie spie po nocach, wszystko boli i mam dosc samej siebie, a takie objawy moga trwac dlugo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65160 przez bombel779
Słuchajcie a co z Karoliną ?? Ona miała planowaną cesarkę?Czy najpierw miała próbować siłami natury...bo już mi się wszystko myli -kto?co?jak?kiedy? :P :)
Jest szansa że Karolinka już tuli swoje dzieciątko ??? :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65200 przez dormag22
mysle ze tuli. choc miala isc do szpitala mieli zrobic jej badania i zdecydowac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65549 przez Viszka11
nadal czekamy na PIERWSZE Dziecko LUTOWE!!!!

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #65732 przez kaaroolina
Witam
Piszę w imieniu żony. Urodziła wczoraj tj. 10.02.2011 o godzinie 18:20. Syn ma 4,100 kg i 55 cm. Cesarskie cięcie bo za duży chłopaczek:) Jesteśmy bardzo szczęśliwi, a tego uczucia nie da się opisać słowami, to poprostu trzeba przeżyć. Jak Kubusia zobaczyliśmy to łzy obojgu pociekły . Więcej szczegółów poda żona. Pozdrawiamy i powodzenia.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13363
http://www.suwaczek.pl/cache/4e5eba1b35.png?html"></a>
http://s2.pierwszezabki.pl/037/037105982.png?5329

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl