BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W LUTYM 2011

13 lata 3 miesiąc temu #62126 przez dormag22
to w tym wszystkim najgorsze ze nie znamy ani dnia, ani godziny. Ja to bym chciala wiedziec bo przynajmniej czlowiek by sie jakos konkretnie zorganizowal

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #62135 przez bombel779
Z jednej str. masz rację,bo ja lubię mieć wszystko zaplanowane,zorganizowane,ogólnie lubię być przygotowana :)
Ale z drugiej str. jak nie wiem kiedy wybije Godz. Zero :) to chyba mniej się stresuję :) Im więcej rozmyślam o porodzie tym bardziej się denerwuję,wymyślam różne (czarne)scenariusze :P a jak odsuwam od siebie temat -poród to jakoś tak się luzuję :P :) więc może to i lepiej,że nie wiem kiedy ?:) Przynajmniej dla mnie ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #62143 przez dormag22
Tak masz racje, sa dwie strony medalu. Ja tez tak mam im blizej i im wiecej mysle to jest gorzej, a juz myslalam ze mi przeszlo bo mialam taki okres ze nie balam sie wogole a teraz jakos to wszystko wraca, ale w kolko sobie powtarzam nie ja pierwsza, nie ostatnia. |Skoro tyle kobiet rodzi to nie moze to byc az tak straszne i nie do zniesienia :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #62147 przez bombel779
Też tak to sobie tłumaczę ;) Nie ja pierwsza nie ostatnia!;) A skoro tyle kobiet godzi się na to ponownie i rodzi więcej dzieci to musi to być do przeżycia :P ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #62150 przez martela89
Dziewczyny ja po porodzie byłam pewna,że to moja pierwsze i ostatnie dziecko,a teraz wiem,że to pierwsze ale na pewno nie ostatnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #62151 przez kaaroolina
Bombelku z tym uciskiem na pęcherz to ja też mam masakre ledwo do łazienki dobiegam a tam z 5 kropel i tyle... :angry: a za 15 min znowu lece. Najgorzej jest w nocy - po 10 razy biegam a jak wracam do łóżka to już rozbudzona jestem :angry: Jak już przysypiać zaczynam to znowu musze lecieć i tak w koło... :dry:
Dormag mam identycznie jak Ty - też sobie powtarzam, że nie ja pierwsza i nie ostatnia, że wszystko będzie dobrze bo przecież nie będę tam sama i lekarze i położne tam będą i do tego mój mężuś (oby tylko nie omdlały na podłodze :lol: ) więc krzywdy mi i dzidzi nie dadzą zrobić ale 20 min później zaczynają mnie ogarniać czarne myśli - ogólnie mówiąc oszaleć można ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13363
http://www.suwaczek.pl/cache/4e5eba1b35.png?html"></a>
http://s2.pierwszezabki.pl/037/037105982.png?5329

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #62152 przez _aga86_
Ja mialam tak samo :D Przy skurczach zapewnialam mojego M, ze to nasze ostatnie dziecko :D Jednak szybko zmienilam zdanie :) Mozna powiedziec, ze zaraz po porodzie :D JAk dostalam Niunie na rece wiedzialam, ze chce jeszcze raz przezyc taka cudowna chwile. Dziewczyny najpiekniejszy dzien w Waszym zyciu zbliza sie wielkimi krokami!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #62153 przez dormag22
ale mimo wszystko obawy sa, zwlaszcza kiedy nie wie sie co nas czeka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #62162 przez bombel779
dormag22 napisał:

ale mimo wszystko obawy sa, zwlaszcza kiedy nie wie sie co nas czeka

Aaaa doświadczone mamy mówią,że ta niewiedza jest lepsza :) hehe


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #62181 przez justi
Moja mama zawsze mówiła że najlepiej rodzi się pierwsze dziecko bo nie wiesz co cie czeka bo choćby ci jak kto opowiadał to zawsze jest inaczej i trzeba to samemu przeżyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #62193 przez Czincza
Mnie się wszyscy pytają czy boję się porodu... a ja odpowiadam, że nie, bo pierwszy raz będę rodziła ;) Nie ma się co stresować, bo i tak wiadomo, że będzie bolało... mniej lub bardziej, ale zawsze... a to wszystko po to, żeby radość była większa :) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #62430 przez dormag22
dzien doberek. wszystkie w komplecie????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #62446 przez kaaroolina
Obecna :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13363
http://www.suwaczek.pl/cache/4e5eba1b35.png?html"></a>
http://s2.pierwszezabki.pl/037/037105982.png?5329

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #62509 przez dormag22
a reszta chyba juz na porodówce :laugh: Cos te nasze dziecka na swiat sie nie spiesza, moja to chyba czeka az sie cieplo zrobi czyli gdzies do maja ;) :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #62524 przez Czincza
Ja też jestem obecna :) wczoraj po południu umierałam, bo Mały dał się we znaki strasznie, ale wieczorem wszystko się uspokoiło i do tej chwili nic nie boli, wszystko w jak najlepszym porządku :)
Nie wiem czy się cieszyć czy nie, bo to znaczy, że nie lecę jeszcze na porodówkę, ale nie ma co narzekać :)

Dormag błagam nie strasz ;) Na szczęście u mnie już od stycznia śniegu nie ma i nawet cieplutko jest, a ostatnio panowie trawniki kosili, więc jest szansa, że Mały nie będzie czekał do maja ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl