BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

12 lata 9 miesiąc temu #169197 przez bombel779
Gosiu wybierasz się?? :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #169375 przez Agusiak
Ja jestem na woodstock co rok ale w zeszlym roku bralismy akurat slub no a teraz Paulinka za mala jeszcze. W tym roku jest tydz.pozniej niz zawsze a my wlasnie dzis mamy rocznice :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #169390 przez bombel779
To wszystkiego dobrego Agusiak ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #169406 przez nosek83
bombel779 napisał:

Dziękuję i wzajemnie ;)
Jak już Marcelinka przyjdzie na świat to koniecznie pochwal się nią na forum!!! :)
A tym czasem życzę powodzenia! Niech wszystko pójdzie gładką ręką ;) i dzieciątko urodzi się zdrowe!!! :)


Witam ponownie:)
Mój Skarbek jest już na świecie!
Dziś mija dokładnie 2 miesiąc i 12 dzień (urodziłam 19 maja - 8 dni po terminie;) a malutka jest najcudowniejsza oczywiście:D.
W dniu narodzin miała 3380 kg i 55 cm. Jak tylko nauczę się wstawiać zdjątka pochwale się fotką.
Poród przebiegł bez zakłóceń choć teraz już wiem, że bóle menstruacyjne to pikuś.
W pierwszym momencie mówiłam sobie "nigdy więcej"(!) ...teraz: wszystko się zatarło i stwierdzam, iż był to najpiękniejszy jedyny pozytywny ból jaki może kobieta doświadczyć :lol:
Na razie karmię piersią i mam nadzieję wytrwać do roczku...może i dłużej.
Marcelina teraz budzi się co 2-3 godziny, robi sobie przerwę na zabawę bądź po karmieniu zasypia ponownie. Nie chciałabym zapeszać, ale kolki są nam obce i ogólnie śmiem stwierdzić, że mam grzeczną córcię :side: Cudownie być mamą!

Z czasem bywa różnie, bo oczywiście zawsze jest coś do zrobienia, ale postaram się wpadać na forum by radzić się Was w kwestiach nurtujących i śledzić Wasze wpisy.

Wszystkim życzę zdrówka dla pociech! :)
Pozdrawiam

nosek83 - izabela


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #169411 przez bombel779
nosek serdeczne gratulacje!!!!!! Ciekawa jestem jak wygląda Twoja kruszynka :) więc czekam na fotkę ;)

...ja też podczas porodu mówiłam sobie "nigdy więcej!" :P a teraz rozmawiamy z mężem o drugim dziecku ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #169462 przez Gosia_Krupa
Ja przez jakieś pół roku powtarzałam "nigdy więcej". Teraz mam dwójkę i marzy mi się trzecie :woohoo:

bombel,ja pochodzę z Kostrzyna. Obecnie mieszkam pod Stargardem u męża rodziców,ale nadal mój dom jest w K-nie :) Mąż ma akurat urlop,więc jedziemy. Poza tym on chce iść na Prodigy,więc musowo. W zeszłym roku byliśmy i mu się nie podobało,ale teraz się uparł,że musi być. Dzieciaczki zostawimy babci,a my się udamy na nockę na pole.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #169481 przez baby_55
Gosiu ale fajnie :) ja w najbliższym czasie niestety nigdzie się nie wybiorę bo mały w nocy co 2-2,5 godz je więc nie da rady, ale może kiedyś ;)

Ja też w czasie porodu mówiłam, ze nigdy więcej a teraz nawet myślę o trójeczce :) jak to wszystko sie zmienia i zaciera w pamięci :)

Nosek masz rację to jest jedyny taki ból...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #169496 przez Agusiak
Bombelku dziękuję za życzenia :) i Tobie także tak bez okazji życzę wszystkiego dobrego :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #169497 przez Agusiak
u nas w okolicy jest za to festiwal im. Ryśka Riedla. Świtna impreza, może uda nam się wyskoczyć tam na chwilkę z okazji rocznicy na koncercik, strasznie mi tych wypadów brakuje, ale przynajmniej udało mi się w zeszłym roku być na Jarocinie :) ale to już nie taki klimat jak na Woodstock.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #169723 przez bombel779
No tak tak już w życiu jest że najpierw się baluje :D później się statkuje i wychowuje :) a później jak już się odchowa można znowu balować :P ;) :lol:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #170195 przez Agusiak
matko obejrzałam sobie przed chwilą na you tube filmik z przebiegu cesarki :ohmy: :ohmy: coś okropnego, masakra normalnie, ble...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #170224 przez bombel779
Nam na szkole rodzenia położna pokazywała taki filmik żeby zniechęcić te kobity które na własne życzenie chciały dać się pociąć :P


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #170265 przez Agusiak
filmik z pewnością spełnił swoje zadanie ;)
Kurcze właśnie nie wiem jak to jest z tą kolejną ciążą po cesarce. Jedni mówią, że można urodzić naturalnie a inni, że tylko cc. Bo jak tylko cc to ja już raczej podziękuję. Mogłam tego nie oglądać. Ach tam moja ciekawość wstrętna :silly:

Naczytałam się też jakoś przypadkiem ostatnio o zjawisku śmierci łóżeczkowej i oczywiście zaczęłam fisiować. Co sądzicie o monitorach oddechu, może któraś z Was posiada takowy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #170273 przez bombel779
Agusiak a Ty miałaś cesarkę??
Mój ginek mi kiedyś mówił że to nie prawda z tą cesarką i kobiety mogą normalnie urodzić.

Co do monitoru oddechu to ja nie mam i jakoś tak chyba nie odczuwałam nigdy takiej potrzeby posiadania go,mimo że moje dziecko śpi w osobnym-swoim pokoju.
Gdybyś chciała dowiedzieć się czegoś więcej to na forum był już kiedyś ten temat poruszany,możesz sobie poczytać co mamy pisały.

oo tutaj-> www.zapytajpolozna.pl/forum/po-porodzie-...roniczna-niania.html ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #170483 przez Agusiak
Bombelku, tak mialam niestety cesarke. Najbardziej wkurzaja mnie teksty ludzi, ktorzy mowia "a przynajmniej nie nameczylas sie przy porodzie" ghrrrrr. Gamonie! Dziekuje za linka do rozmowy o monitorach oddechu :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl