- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
My też dziś po chałpach chodzimy bo najpierw do teściów na obiad urodzinowy i kawkę a potem zostawimy u nich Paulinkę i skoczymy na chwilę do znajomych zobaczyć ich córeczkę
Urodziła się w marcu a jeszcze nie było okazji się spotkać. No i panowie pewnie też coś sobie chlapną
U nas właśnie syn szwagierki jest taki opiekuńczy w stosunku do Paulinki, że aż na prawdę miło popatrzeć jak taki maluszek troszczy się o drugiego malucha
Sylka agi ma rację, wiecie już że Kubuś sprawdzi się jako starszy brat więc do dzieła, nie ma na co czekać
Miłego dnia kochane
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Dziś dzień spędziliśmy spacerowo najpierw na procesji a później na poobiednim spacerku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Nam dzień minął bardzo miło
Wszystkie odwiedziny zaliczone i udane, a wcześniej Paulinka była z dziadkami na procesji.
Powoli przygotowujemy się do jutrzejszego kibicowania, strefa kibica w salonie już gotowa, wszystkie gadżety i akcesoria także na swoim miejscu, ubranko Linki gotowe tak więc pozostaje tylko czekać na mecz
Ja to specjalnie fanem piłki nożnej nie jestem no ale wiadomo taka okazja to trzeba się bawić
agi a Wy kiedy wylatujecie, jutro w nocy?
Miłego wieczoru
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku ale Wam fajnie dzionek zleciał
Oj to u Was prawdziwa ekipa kibiców
Sylka oj to tzrymamy kciuki,żeby wszystko szybko sie ułożyło , bo Kubuś garnie się do dzieci
Nam dzionek przeleciał milusio i ekspresowo . Obiad u Mamci pyszny , a nawet 16 goląbków do domku dostałam
Pakowanie zakończone i pozostało odpocząć troszkę , wyspać się i rano ruszamy
Kochane moje będę bardzo tęskniła za Wami .... już mi przykro ,że tyle nie będę Was widziała , a raczej czytała
Całuję Was mocno
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Kochana niech Ci nie będzie przykro i nie myśl o forum tylko wypoczywaj i ciesz się wspaniałymi wakacjami
My tu będziemy na Ciebie czekać i nigdzie się nie ruszymy
Buziaki
Super, że mieliście taki fajny dzień i jeszcze gołąbki zarobiłaś, mniam
Spokojnej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
My znowu walczymy z lekkim przeziębieniem i katarkiem
Katar u małego dziecka to jakiś koszmar jest, męczy się bidulka, ciężko oddychać a odciągania nie znosi
Zajrzę później.
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Katar leje się z nosa i gardło boli okrutnie.
Kurujemy się.
Pozdrawiamy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
U nas póki co (odpukać) wszyscy zdrowi. Jutro mamy w mieście piknik rodzinny przygotowany przez Mlekovitę dla dzieci na Dzień Dziecka to sporo atrakcji bedzie a że to 10 min od nas to napewno się wybierzemy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
takie imprezy są bardzo fajne i można spotkać innych rodziców z dzieciaczkami
My nadal walczymy z katarem ale wiadomo jak to katar, musi swoje minimum 7 dni trwać
Ale aż nic się nie chce przez niego robić, dobrze że nocki Paulinka już ma lepsze i przesypia je w całości chociaż z wieczornym zasypianiem jest niezła zabawa
Buziaki dla Was
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi mówiłam że bez Ciebie to będę tu monologi prowadzić
U nas nadal katar ale mam nadzieję, że już niedługo pójdzie sobie na dobre
Miłego dnia wszystkim mamom i dzieciaczkom
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
Przepraszam za nie obecność. Od tygodnia próbowałam się zalogować ale ciągle wyskakiwało mi że nie nie można odnaleźć strony, aż mój mężu dosiadł się i znalazł przyczynę
U nas raz lepiej raz gorzej choć ostatnimi czasy to było kiepsko
Co do chrzcin to imprezka sama nie wiem jak to napisać może w skrócie goście przyszli najedli się dali małemu prezent i o 16 było po wszystkim
Agi już wypoczywa ależ jej zazdroszczę. A prze de mną jeszcze tak daleko do urlopu.
A no bo bym zapomniała mamy za sobą pierwszą wizytę u fryzjera - jednak nie udana
No i własnie zadzwonił chrzestny który się do niego wybiera już od 2 tygodni ze dzis znów nie przyjdzie. Szkoda słów biorę młodego jeszcze na 30 minut z psiorem na dwór.
Nauczyliśmy się też nowych słów : idę, nain, tila( tak woła na pieska"tequila")
Dobra zmykam kochane bo mój szkrab już mi włazi na ławę i ciągnie za kabel od laptopa
Buziaczki udanego kibicowania
Mój mężu zaprosił sobie sąsiada no i dziadek jest to zapowiedział się że przyjdzie na 20
Całuski kochane
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Rodziną się nie przejmuj, różnie z nią bywa najważniejsze byście waszą 3 byli szczęśliwi a reszta to dodatek
Dziś robiłam ostatnie zakupy na ślub siostry. Kupiłam mężowi krawat, dla siostry kartkę z życzeniami, ozdobne pudełko na schowanie kuponów totka i kaski. Kubus już jest ubrany ja także a P. brakowało tylko krawatu pod kolor sukienki. Musze jeszcze poprosić szwagierkę by dokarmili nam psa na czas naszej nieobecności i w piątek wyjeżdzamy.
Jakubek dziś na podwórku podłapał 1,5 roczną koleżankę, dawał jej cześć chodzili za rączkę i dawał jej buziaki w policzek. Najwidoczniej wpadła mu w oko
Później smigał z mies. młodszym kolegą i jego tata zaskoczony był jaki KUba jest zwinny (wspinał się sam na drabinki i chodził po nich)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Kozłowska to kiepsko z tymi chrzcinami się rodzinka zachowała, szkoda gadać
Pisz częściej co u Was bo wpadasz jak po ogień
Sylka Kubuś słodziak
Nas ostatnio na placu zabaw zaczepiło takie młode małżeństwo z 1,5 roczną córką i myśleli że Paulinka też ma tyle lub więcej
A w domu no cóż...wszędzie chodzę za nią bo co z tego, że mamy bramki na schodach jak mała kwoczka łazi już po krzesłach, fotelach, meblach, wchodzi na kominek i ogląda sobie stojące na nim przedmioty
Wczoraj robiła porządek w szafce z przyprawami i wszystkie wyjmowała a te które jej się nie spodobały zanosiła do kosza na śmieci. Z resztą ostatnio różne rzeczy znajdujemy w różnych ciekawych miejscach
Sylka zazdraszczam weselicha, z niecierpliwością czekam na zdjęcia
Oby tylko pogodę mieli
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Fajnie że Paulinka już taka mobilna
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
My dziś wybieraliśmy się na spacerek ale młody coś stękał więc stwierdziłam że poczekam na kupkę a on zrobił co swoje i usnął
A ja dziś jakaś taką nie bardzo jestem. Pogoda jakaś taka dziwna raz ciepło i świeci słonka, a raz pochmurno i wieje jak nie wiem.
A w reserved są w promocji koszulki dla dzieciaczków po 9,99 i 14,99zł
Dobra trza wykorzystać chwilę spokoju i może głowę umyje...Kurcze jak miałam długie włosy to myłam je co 4 dni i nie przetłuszczały mi się wcale, a teraz na drugi dzień już nie mogę na nie patrzeć.
Buziaczki miłego dzionka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











