- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
Witam się z rana totalnie nie wyspana
Słonko u nas świecie ale już od wczoraj jest zdecydowanie chłodniej, tzn nadal fajnie ciepło ale już bez upałów
Macie już jakieś pomysły na prezenty z Okazji Dnia Dziecka?
Jeszcze musimy coś kupić symbolicznego mojemu tacie bo jutro ma urodziny, a z nim zawsze jest problem jeśli chodzi o prezenty, bo z reguły albo już daną rzecz ma, albo nas na to nie stać
Ale kupimy mu chyba coś z Euro 2012 to od razu będzie miała pamiątkę
Lecę na kawkę
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Agi mam na dzieję że w szpitalu szybko pó1jdzi1e i załatwisz co musisz bez zbędnych ceregieli z personelem medycz11nym
Agusiak u nas też deko chłodniaj ale nadal słonecznie. Choć dziś i tak cieplej niż wczoraj bo już chyba z 23 st są.
edit.
Hej u nas cały dzień minął na spacerach i odwiedziach u szwagierki bo zajmowałam się chrześniaczką. Kubuś nie był zazdrosny bez problemu zajmowałam się Mają a Kuba bawił się zabawkami w tym czasie i co jakiś czas jak mała leżała to bujał ją w łózeczku bo mają z funkcja kołyski. Śmiechu było co nie miara jak tak ją lulał.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi jak tam rajd po szpitalach?
Sylka Kubuś ma świetną fryzurkę i ja uważam, że jest do Ciebie bardzo podobny
U nas dziś w sumie fajna pogoda, ale było też coś jakby burza, rało jak z cebra, że nawet Polsat cyfrowy nie odbierał
No i mieliśmy dziś w domu mały wypadek. Paulinka zarobiła ogromnego guziora na czole
Siedziała na schodach z moją mamą, bo uwielbia tam siadać i nagle nie wiadomo jak i kiedy rąbnęła z pierwszego schodka i uderzyła głową o kafelki. Ryk był niesamowity i w sumie wyglądało to nieciekawie ale okazało się, że na szczęście nie jest tak źle. Ale śliwa jest spora a Paulinka długo nie mogła się uspokoić.
Zajrzę jeszcze później bo T chce coś z kompa.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku buziaki dla Paulineczki
wOOW to niezła burza u Was była . U Nas w sumie tylko pokropiło .
Sylka no proszę super prezenty wybrane
Mi pomysłu na prezenty na dzien dziecka brakuje . Męczy mnie to już szczerze mówiąc . Ledwo Paula miała urodziny , teraz Amcia i znowu coś trzeba kupić . Raz , ze kasa znowu pójdzie , a dwa za dużo okazji na raz i pomysły się wyczerpały . Do tego jeszcze chrześnicy i jej siostrze musze coś wymyślić .
Rajd po szpitalach Nas wykończył . Przepisze to co an czerwcówkach pisałam , bo już nawet nie chce mi sie o tym pisać , bo jestem tym tak wkurzona !!!
Powiem tak : Polska Służba Zdrowia to porażka i wielka ściema . Jakby to zależało ode mnie , to ani grosika bym miesiecznie im nie dawała . Koszmarne jest to , ze taką kase miesiecznie mi ściągają , a jak chcę isć do lekarza , to i tak prywanie musze się umawiać . Byliśmy dziś w 3 palcówkach na NFZ i wszędzie najbliższy termin to 2013 rok . W jednej wrzesień, w drugiej maj , a w 3 to już nawet nie pamietam . PORAŻKA !!! Do jednej lekarki nawet się wbiłam , ale powiedziała , ze mnie nie przyjmie , bo terminów nie ma już . Nawet na skierowanie nie popatrzyła . Powiedziałam jej , ze mam na skierowaniu napisane PILNE!!! , a Ona , ze to nie jej sprawa i nic nie poradzi . Myślałam , ze wścieku dostanę . Nie mówiąc już o moim Mężusiu , bo chciał nawet isć na skargę . Zostało mi umówienie się prywatnie , co też uczyniłam i 4 czerwca mam wizytę .
Jutro rano jade do cieszyna odwiedzić koleżankę i jej córcię Zosię , tą młodszą od Ami o 2 miechy
Miłego wieczorku i spokojnej nocy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Co do podobieństwa to dużo os twierdzi że ja z P> podobni jesteśmy to w sumie ciężko stwierdzić do kogo Kubusiek zbliżony
Agi fakt z NFZ to porazka. Lepiej byłoby te pieniążki odkładac na priv ubezp. zdrowotne i wydawać czy to się idzie na państwowe badania czy prywatnie.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Mam nadzieję, że nic takiego się u nas nie zrobi ale i tak bacznie obserwuję każde jej zachowanie.
Sylka prezenty super. Ja też nie mam pomysłu ale zastanawiam się nad taką maszynką do baniek bo kupiliśmy jedną córce kuzyna, drugą synkowi szwagierki i jeszcze jedną córce znajomych i zrobiły furorę
O takie coś, ale są różne wzory
allegro.pl/banki-mydlane-mega-wyrzutnia-...cam-i2364054632.html
agi współczuję tych przepraw z lekarzami, to na prawdę jest jakiś koszmar i człowiek ma takie nerwy, że tylko siąść i płakać. A najgorsze jest to, że praktycznie nic nie możemy zrobić i pozostaje nam tylko umówić się prywatnie i płacić często grube pieniądze.
T udało się upolować w Lidlu te gatki i bluzeczki ale mówił, że nie było to łatwe bo ludzie rzucili się jak na wyprzedażach w USA, a był tam już przed 8 i było już tyle ludzi że szok
Miłego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
A Paulinka dostanie od mojej siostry czyli swojej chrzestnej takie cusik:
miniprice.pl/miska-niekapek-miseczka-nie...yro-bowl-p-1436.html
ciekawe jak się będzie sprawdzała w praktyce
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku rany skąd taką cenę tej miseczki wynalazłaś ? Ja kupiłam ją już dawno na all za niecałe 30 zł , a teraz sa jeszcze tańsze. allegro.pl/hit-miseczka-niewysypka-z-prz...owl-i2323026863.html Ale nie zdaje egzaminu . Jest mała i Amelka , która jeszcze nie biega, swobodnie z niej wszystko wysypuje . Równo ze mną kupiła to koleżanka dla swojego Igorka i tez była niezadowolona .
Może u Was zda egzamin , choć powątpiewam .
Kochana wszystkiego dobrego dla Taty z okazji urodzin
Uciekam sie ubierać , bo zaraz jedziemy do cieszyna , w odwiedziny do znajomej i jej córci Zosieńki 2 miechy młodszej od Amy
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi też nie wiem skąd taka cena, siostra również kupiła ją taniej, ale nie na allegro.
Ale kurcze szkoda, że taka bezużyteczna i się nie sprawdza no i że prezent już spalony jeszcze przed dostaniem
No nic trudno, zobaczymy jak nam się sprawdzi
Dziękuję w imieniu taty za życzenia
Udanego spotkania u koleżanki
u nas póki co całkiem ładnie, słonko świeci ale wczoraj też tak było z rana a potem burza
Poczytałam wczoraj o takich urazach główki u dziecka i chyba na szczęścia skończyło się tym razem tylko na śliwie, ale trzeba jeszcze bardziej uważać choć nie wiem czy przy biegającym dziecku jest to możliwe
Lecę się umyć i na kawkę
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Agusiak wszystkiego dobrego dla taty.
U nas tez pogoda dopisuje dziś ma wpaść szwagierka z Mają i ruszamy na spacer i zakupy
Z urazami to ciężka sprawa przy biegającym maluchu. Kuba co jakiś czas ma jakiegoś siniaka na czole po bliskim sotkaniu a to ze ściana czy framugą. Wszędzie go pełno to i siniaki są nic nie poradze nie bedę trzymała go pod kloszem czy obkładała folią bąbelkową
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
I Kochana nie myśl już o tym guzie Paulinki i nie czytaj nic , bo oszalejesz . Myślę , ze jeszcze kilkakrotnie sytuacja się powtórzy . Żadna z Nas nie jest w stanie zapobiec siniakom i guzom choćbyśmy nie wiem co robiły . Dzieciaczki są żywe i pełno ich wszędzie
Sylka to udanych zakupów
U Nas dziś prawdziwe lato
Odwiedziny u kupmeli bardzo udane
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi fajnie, że spotkanie ze znajomą udane
Sylka dziękuję za życzenia dla taty
U nas dzień minął bardzo miło, urodziny udane i tata zadowolony z prezentów
Paulince na Dzień Dziecka kupiliśmy tą maszynę do baniek i jeszcze opaskę i spineczki w Smyku
Kupiliśmy też na próbę takie jakby pielucho-majteczki z pampers ale jak się sprawdzą to będą tylko na spacerki bo nie są tanie
allegro.pl/pampers-pants-4-5-6-girl-boy-...tki-i2370886716.html
takie coś tylko rozmiar 12-18 kg
A jeśli chodzi o te rowerki to też oglądałam ostatnio na allegro bo rodzice uparli się chcą taki kupić i w sumie jedyny jaki mi się podobał to kosztował ponad 800 zł, o taki
allegro.pl/rowerek-trojkolowy-cat-ceety-...tis-i2366214525.html
więc stwierdziłam, że odpuścimy ten rowerek i kupimy już później taki większy lub biegowy
Miłego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Dziewczyny używałyście pampersów Sleep & Play bo bedu u mnie w promocji po 25 zł za paczkę i zastanawiam się czy nie kupić ich na spacerki zamiast Dady której używamy. Poprosze o opinie jeśli używałyście
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Słyszałam, że to są najmniej chłonne z Pampersów, ale może Wam spasują
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











