- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
agi super że u lekarza w porządku
To też miałaś przeprawę ze SB w aptece
Sylka ale mieliście świetną wyprawę do szkoły. Ja też bym z miłą chęcią odbyła taką podróż do przeszłości ale w mojej podstawówce to pewnie już cała kadra nowa bo już za moich czasów byli to leciwi nauczyciele, a do LO może się kiedyś wybiorę albo zorganizujemy z ludźmi z klasy takie "klasowe" odwiedziny
Super że Kubuś tak się wypluskał
My też już po kąpieli i Paulisia zasypia w pokoiku. I muszę przyznać że ta pościel z Tchibo jest świetna.
U nas Linka w ogóle nie woła o TV. W sumie nie było żadnych problemów kiedy oglądała bajki a to popiskiwanie podejrzewam że przez zęby bo miało miejsce kilka razy i zawsze potem coś w paszczy znalazłam
A i Kochane chyba robimy postępy bo dziś tak sobie rozmawiałam z młodą, opowiadam jej jak to fajnie jest bez pieluchy i czy może chce iść na nocniczek. Podbiegła do nocnika, zapytałam czy zdjąć jej pieluszkę, powiedziała że tak no i siedziała z gołym tyłeczkiem na nocniczku chyba z 10 min
Miłego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Gosia_Krupa
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2784
- Otrzymane podziękowania: 0
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Gosia_Krupa
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2784
- Otrzymane podziękowania: 0
Ja też tak sobie myślę,że niedługo już nie będą mnie chcieli,bo za stara będę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Dziewczyny może już nacie tego bloga ale ja to tak się zaśmiewam jak go czytam że od razu lepiej się robi. Babka ma świetne poczucie humoru
matkasanepid.blox.pl/html
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Sylka , ale mieliście super dzionek
Ale Kubus miał długaśną kąpiel
A możesz mi kochana podac link do tego bidonu ??? Wiem , ze już podawałaś , ale nie zapisałam
Aguś super ,ze Paulinka poczyniła małe kroczki w stronę nocniczka
Moja Ami przez ostatnie dni bez pakmpka po domku chodzi ... co chwilę ją wysadzam ,a ta Małpka czasami wstanie i po chwili sika w majtasy
A bloga chętnie jutro podczytam
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Uciekam , bo oczy dalej bolą .
Spokojnego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
I pochwaliłam wczoraj Amelkę , to dzisiejsza noc przypominała koszmar
Ja nie wiem jak można się tyle razy budzić i o 5 rano mieć siłę na psoty
Amcia teraz siedzi na nocniku i segreguje bajki i zabawki
Ok 9 znowu jadę do Bielska . Ami do Mamy , a ja tym razem do endokrynologa ... cały czas jakiś lekarz .
Miłego dzionka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi to trzymam kciuki za wizytę
Miałam jeszcze wczoraj napisać że nie znam bajek z Baby tv bo nie mam tego kanału ale na Disney Jr to dopiero lecą milusie bajeczki. Zero przemocy, tylko edukacja i pomaganie innym, w sumie najstraszniejsza bajka jak dla mnie to Kubuś Puchatek
Dziś w nocy miałam ubaw. Słyszę Linka coś memla, to idę zobaczyć co się dzieję, wchodzę do pokoju, patrze do łóżeczka a ona śpi w najlepsze i się śmieje
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
u lekarza bedzie dobrze
Kuba dzis wstal o 4 i szlal bawiac sie samochodem do 5.30 ledwo go polozylam. Wstal o 9.
Agusiak niezly ubaw mialas z Linki. Smiesia mala
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Gosia_Krupa
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2784
- Otrzymane podziękowania: 0
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Hanula ogląda tylko Klub Przyjaciół Myszki Miki,ale Misiek lubi inne bajki z Disney Junior. Baby TV ma siostra,ale muszę powiedzieć,że ani Michałkowi ani Hani ta stacja nie podpasowała,chyba że akurat śpiewali.
Agi,przypomniałaś mi,że muszę się zapisać do lekarza
Miłego dzionka!
I przypominam o głosowaniu na SMERFUSIA: akademia-super-przedszkolaka.pl/konkursy/dla-przedszkoli/
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Gosia o kurcze to Was trochę szarpnęło po kieszeni
Głoski oddane
My już po spacerku i Paulinka śpi. Wczoraj na spacerze zgubiłyśmy smoczek i dziś go odnalazłam na naszej trasie no ale już do śmieci poszedł. A szkoda bo to z firmy MAM a one są naprawdę świetne.
Sylka a Kubuś jest na mleku Gerber? czy jakimś innym?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Kuba dziś pierwszy raz od kilku mies zjadł jajecznice, wcześniej nie pokazuj mu nawet. Zjadł też trochę pomidorówki
Gosiu ska znam takie niespodziewane wydatki. Też tak mamy
Głosiki poszły.
Agusiaczku tak teraz Kuba pije Gerber 3. Podpasowało mu smakowo a mi składem
Agi kieduś pił z takiego allegro.pl/disney-butelki-i-butelki-niek...a-0-i2772635839.html a teraz mamy taki i naprawdę polecam nuby.com/en/nuby/cups-spouts/9996/ . Tylko kurczę na polskiej str. producenta nie wiedze jego a mamy do z USA
Pije z niego mleko a reszte ze zwykłego kubeczka z uszkami. Niekapków wogole już nie używamy bo ładnie pije i sie nie oblewa
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Brawo dla Kubusia za jedzonko.
Paulinka wcina jajecznicę ale zawsze coś zostawi a dziś pięknie zjadła zupkę szczawiową z ryżem i jajkiem
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Kuba wreście śpi. Spiący był a wojował w łóżeczku ok godz. ale ja twardo go nie wyjmowałąm, sama sie położyłam i udałam że też śpie obserwując co robi.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Smoczka szkoda
Sylka masz szczeście , że Kuba jeszcze zasnął . Ami budzi się po 5-tej i koniec...oka nie zmruży
Dzięki za namiary na bidony
Gosiu głosy oddane
Dobrze , ze usterka naprawiona
A do lekarza , to sie zapisz
Ja dziś u endo straciłam 2 godziny . Myslałam , ze mnie tam rozniesie . Nie wiem po co rejestrują na godzinę , skoro i tak nikt tego nie przestrzega .
W każdym razie mam zwiększoną dawkę hormonów i wizytę na styczeń .
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











