- Posty: 2784
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- Gosia_Krupa
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Moje dzieci mają mnóstwo książek. Trochę się denerwuję,kiedy Hania niezdecydowana wyrzuca wszystkie z półek,by wybrać trzy ulubione,ale potem sama siebie karcę i cieszę się,że w ogóle lubi książki
No,a Miśko bez bajki nie uśnie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Agi Kuba tez za wiele nie mówi a przy Hani rzekłabym że prawie wcale
Z Kuby teraz straszny niejadek sie zrobił. Ni wiem czy to te przesilenie jesienno-zimowe tak na niego działą czy 5 mu dokuczają.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
A książek też ma całą masę, muszę podobnie jak Sylka wygospodarować na nie większą przestrzeń, ale nie ma się co dziwić bo chrzestna młodej pracuje w bibliotece i zawsze coś fajnego jej przez bibliotekę zamówi do kolekcji
Z resztą moi rodzice to maniacy książek, jest na nie przeznaczony cały jeden pokój więc jest też sporo bajek i książek dla dzieci z naszego dzieciństwa.
Paulina też się popsuła z jedzeniem ale tylko obiadów. Nie da się już nakarmić bo chce tylko sama a jak je sama to się bawi tym jedzeniem i tylko troszkę zje
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
A z jedzeniem to chyba Nasze dzieci się powymieniały i Ama je za Kubę i Paulisię
Ale swój obiad je sama jak Linka. Dostaje miseczkę i sama nabiera , ale ja tez staram sie jej pomóc i Ona łyżeczką czy widelcem , a ja zaskoczenia też ją karmię
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
u nas już to nie przejdzie. Kiedyś dawała sobie w ten sposób pomóc ale teraz już nie ma mowyAle swój obiad je sama jak Linka. Dostaje miseczkę i sama nabiera , ale ja tez staram sie jej pomóc i Ona łyżeczką czy widelcem , a ja zaskoczenia też ją karmię
Czasami mi się to udaje , a innym razem się buntuje , ze chce sama
Kochana młoda chyba nie ma teraz takiego etapu na książki bo odkąd pamiętam nie dała sobie nic przeczytać. Wyobraź sobie że jako niemowlak taki tylko leżący i patrzący się w sufit też zaczynała się wydzierać jak chciałam coś jej poczytać. Już myślałam że może mój głos jej nie pasi ale innym też się to nie udawało.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Gosia_Krupa
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2784
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Oj to ja mam to szczęście , ze Amelka wybredna nie jest i każdą bajeczkę lubi
Moja Gwiazdeczka miała dziś kłopoty z zaśnięciem . Ale na szczęście już padła
Ja juz wykąpana , teraz jakaś kolacyjka i tv
Życzę miłego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Ja też Paulince opowiadam co jest na pokazywanych przez nią obrazkach i staram się rozwinąć temat ale wtedy zabiera książeczkę i sobie idzie. Czasem jak chcę jej opowiedzieć bajkę z głowy, bez książki to macha zaprzeczająco paluszkiem i mówi: " nie nie nie nie nie nie"
Twardy orzech
Miłego wieczorku i spokojnej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Dziś wieczorem dla odmiany zamiast mojego czytania puściłam mu audiobooka i zasnął w ciagu 7min bajki o Rybaku i Złotej Rybce
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Sylka ja mam kilka audiobooków , ale lektorzy tak okropni,że słuchać się tego nie da . Muszę kupić jakieś fajne . Parę razy puszczałam Amci z neta , bo tam znalazłam krótkie wierszyki opowiadane przez znanych aktorów.Fajne ciepłe głosy i super intonacja
Agusiaczku Paulisia to twardy orzech , ale każdy taki w końcu mięknie
Wystarczy popatrzeć na moją Amelkę
Ze spaniem też był 14-sto miesięczny problem , a teraz jest lepiej ... i tak mogłabym wymieniać i wymieniać
My a Ami wyzdrowiałyśmy , a moja Mamcia się pochorowała
Miłego dzioneczka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
ochodzie bbajke czytala Bylismy u rodzicoow w domu i na wiekszych zakupach. Szwagierka oddala nam nasz fotelik nosidelko i Kuba buja sie w nim
agi bbajke z youtuba puscilam
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
łoooooo a co tu takie puchy?
agi to pewnie świętuje urodziny
Kochana wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, zdrowia i aby wszystko potoczyło się tak jak sobie to zaplanowałaś
My dziś byliśmy na zakupach a potem świętowaliśmy półtora roczku Paulinki
Były prezenty, słodkości, tańce i zabawa
Miłęgo wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
U nas dziś piękna pogoda była więc spacerki młoda zaliczyła dwa, najpierw z jednymi dziadkami a potem z drugimi a my mieliśmy chwilkę relaksu
Wracaliśmy dosyć późno od teściów a było tak ciepło na dworze że szok.
A Wam jak minął weekend?
Miłęgo wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Faktycznie cisza weekendowa na całego była
Urodziny świętowaliśmy w swoim gronie i bylo bardzo miło
Tylko moja Mamcia akurat w moje urodziny rozchorowała sięna maksa . Jeszcze nigdy jej takiej nie widziałam
Zresztą my tez jedziemy na kontrolę . Ami zdrowiusieńka , ale mi dalej w zatokach wszystko siedzi i wkurza mnie to strasznie . A wczoraj to mnie oczy tak szczypały , ze nie mogłam nawet na kompa patrzec
Aguś dla Lineczki spóźnione życzonka i buziaki
Fajnie , ze świętowaliście
My tak naprawdę pierwszy spacer dopiero w sobotę miałyśmy . Alez Amcia się cieszyła
Wczoraj oczywiście też spacerowaliśmy i popołudniu już do domku pojechaliśmy . Nie wiem w co ręce wsadzić
O 17-stej pojechaliśmy jeszcze do tych znajomych co mają Igorka . On ma tyle zabawek i różności , ze to chyba przesada
Miłego dzionka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











