BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 3 miesiąc temu #543165 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Miałam sobie zrobić przerwę od Greya , a juz 200 str pochłonęłam :P Ale przynajmniej czas mi leci i nie myślę o tęsknocie .

Agusiaczku super , że zakupy takie udane :) Super . Też chętnie bym poszalała na mieście :)
I obiadek imieninowy był :) Najlepszego dla Męża :)
A jak rezonans ? Wszystko ok ?

Sylka przeproś proszę szwagierkę i poproś o troche cierpliwości . Ja teraz nie mam jak obejrzeć wszystkich fotek , ten net strasznie muli . Jak tylko dotrę do domu , to wtedy się zdecyduje na ubranka . Oczywiście jak do tego czasu cos już sprzeda ,to ja to doskonale zrozumie .

Do Nas dziś niespodziewanie Mężuś przyjechał i tak miło spędziliśmy popołudnie i wieczór :) Niestety juś pojechał , ale cieszę sie , ze był .
Dziewczynki takie szczęśliwe dzięki temu :)

Nic uciekam życząc miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #543191 przez sylka
Agi spokojnie nie śpiesz się :) Mówiłam jej o tym ze nie masz teraz neta i powiedziała że nie ma sprawy poczeka bo i tak ich na razie nie wystawił nigdzie. Z rozmiaramy tak jak Ci mówiłam sa od 56 z czym tych jest mało bo dzieci spore rodziła. Jak coś wybierzesz to poda ci dokładne wymiary , firmę i powie czy jest jakas wada czy nie. Raczej nie powinno bo widziałam ubranka i są w świetnym stanie :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #543301 przez Agusiak
dobry wieczór :)

agi super że mężuś Was odwiedził, miła niespodzianka :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Rany ile myśmy mieli dzisiaj odśnieżania to szkoda gadać. No ale nic dziwnego jak cały dzień sypał śnieg. Wszyscy odśnieżaliśmy bo sporo tego było.

agi dziękuję w imieniu męża za życzonka a wyniki badania mają być jutro dopiero.
Jutro także ma być w końcu moja książka Greya więc mam nadzieję zabrać się za czytanie :)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #543477 przez agi-p
Dzień dobry :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Bardzo Ci dziękuję , ze przekazałaś szwagierce :)

Agusiaczku ja w tym roku odśnieżać nie musze :P Mężus mi nie pozwala nawet o tym myśleć A to najlepszy sposób utraty kcal .

Mam nadzieję , że wyniki będą dobre :)

Ja to z tym Szarym mam przekichane . Już mnie oczy bolą i mam popuchnięte , ale nie potrafię się oprzeć lekturze :P

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #543521 przez Agusiak
dzień dobry :)

oj Aguś Szary wciąga i jak dziś nie przyjdzie moja książka to też zacznę czytać na kompie.

Ja tam lubię odśnieżać, tzn nie przeszkadza mi to, ale prawda jest taka że jakbyśmy mieli garaż w drodze to nie trzeba by ośnieżać :silly: no ale cóż już tak było jak kupiliśmy a szkoda było burzyć ten garaż bo jest ogromny, a nowy w drodze byłby taki nieduży.

Sylka mam pytanie do Ciebie natury prawnej, hahah.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


A rodzice idą w sobotę na bal organizowany na rzecz fundacji na którą od lat przekazują 1% podatku, będzie prezydent DG jacyś politycy, hehe ale najfajniejsze że motywem przewodnim są lata 20ste, 30ste :) Muszę znaleźć mamie jakiegoś boa na szyję i długie rękawiczki :blink: :lol:

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #543598 przez Agusiak
jeszcze przed chwilą rozwaliłam szybę od kominka :(
Robiłam taki lekki wiaterek żeby złapał płomień, i otwierałam i zamykałam drzwiczki, ale raz nieco mocniej mi się trzasnęło i szyba poszła :( :( Koszt nowej to ok 300zł :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #543606 przez Kozłowska
Witam
Ja to chyba nie dam rady nadrobic wszystko o czym piszecie :( co już troszkę poczytam do musze odejść coś nowego coś chce napisać i tak w koło macieju no nic najważniejsze chyba wychwyciłam :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A u nas dzis pierwsza noc o od 7 dni kiedy młody tylko troche poplumkał ok 12 i spał do 8 :)
A już myslałam ze zejdę. Po caalym weekendzie pracującym po 12 nie przespanych nocach wczoraj poszłam do pracy pół przytomna. Ale dzis już jakaś poprawa. Męzu wziął go wczoraj do lekarzy. Dermatolog powiedziała że jest dużo lepiej mamy odstawić maść ze sterydem i dała robioną z wit A do cialka i z wit AiD do rączek. No i od dzisoaj walczymy z mieczakiem. Młody ma chrypkę od tego darcia więc kontrolnie odwiedził również pediatrę. nie widzi powodów do nie pokoju ale mamy obserwować i podawać syropek bo podrażnione ale to oczywiste w takich sytuacjach. Swoją drogą to pediatra na rejonie byłam do niej przyzwyczajona ale ta wydaje mi się jakaś kompetentniejsza taka bardziej rozmowna i konkretna :)
Wysypka tak jak by znika nóżki już nie drapią chrosty się pochowaly czuć je tylko przy dotyku, rączki podobnie. Buzia gorzej ale na buźce zawsze wolnie schodzi no i rączki ale na to co miał to jest rewelacja. Pytal się M. o wizyte u Alergologa ale powiedziała ze na razie nie widzi takiej potzreby może byc tak ze jodyna wywołała zapalenie atopowe ale nie musi mu to zostać może byc to jednarazowe musimy czekać na koniec i oglądać cialko gdyby sie powtorzylo to bedziemy szykac przyczyny. Gdyby nie ta pie***** jodyna już bylo by po klopocie a tak naplakalam sie jak dziecko. Od lekarza do lekarza a przy obuchnietym cialku diagnoz tyle ze az glowa boli w miare schodzenia opuchlizny inne. Miejmy nadzieje ze szybko sie z tym uporamy z raczkami moze to potrwac do 3 miesiecy, ale widac efekty a to najwazniejsze. Efekt zawdzięczam maści Diprogenta i kremu specjalnemu emolium.

A bo bym zapomniała Agusiak zdjecia boskie Córcia twoja wyglądała prześlicznie :kiss:
Dobra bo młody mi chałupkę roznosi dziś mam wolne od pracy ale czeka mnie ogrom prania sprzątania wrrr a nie czyje sie najlepiej nie dość że @ to jeszcze plecy mnie bolą i gardlo :( No cóż zmykam bo się nie wyrobię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #543851 przez Agusiak
Kozłowska Kochana nawet sobie nie wyobrażasz jak dobrze przeczytać takiego maila :)
Cieszę się że jest poprawa o mam nadzieję że niedługo objawy całkiem ustąpią. Biedny Mateuszek, tyle być może niepotrzebnego cierpienia. Ale teraz będzie już tylko lepiej :)
Współczuję @, ja też ostatnimi czasy ciężko ją przechodzę a szczególnie kilka dni przed nią.

I jeszcze w tym wszystkim musisz znaleźć siły żeby iść do pracy bidulko. Dożo sił dla Ciebie i wyściskam Mateusia :kiss: :kiss:

Dzwoniła Pani z paczkomatów, że ten który zaznaczyliśmy w odbiorze jest popsuty i podała nam gdzie jest mój Grey i mężuś już mi odebrał, tak więc wracam dziś do czytania :)

Tata odszukał papiery na ten kominek i będzie zamawiał nową szybę, mówi żeby się nie przejmować ale czemu takie rzeczy muszą się zawsze mi przytrafiać? :dry: :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #543901 przez sylka
Agusiak
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agusiak a to pech :( i kaski szkoda. Oby nic wiecej sie nie przytrafiło. Fajnie że masz jjuż ksiażkę i wrócisz do lekturki, poprawisz sobie humor.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kozłowska super że Matiemu się poprawia i najważniejsze że znacie już przyczynę że to od jodyny. Mam nadzieję że szybko wszystko minie i ładnie poschodzą te krostki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #543979 przez Agusiak
Sylka Kochana bardzo dziękuję Ci za fachową odpowiedź :)
Czy mogę skopiować Twoją wypowiedź i wkleić ją w mailu do tego fotografa? Oczywiście bez żadnych danych, tylko sama treść.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja właśnie wróciłam z UP ale tak jak się spodziewałam nic dla mnie nie mieli, chcieli mi zaproponować staż ale odpada bo już miałam staż z urzędu zaraz po studiach.
Jedyne co to poradził mi tak prywatnie żeby spróbować w Alior Bank, podobno mają otwierać nowe oddziały i warunki fajne. Muszę na nowo przejrzeć oferty w necie to może coś znajdę bo na urząd nie ma co liczyć. Następne spotkanie mam w kwietniu i wtedy chyba zrezygnuję z tego poszukiwania pracy u nich bo to jest jak widać bez sensu i tylko tracę czas żeby tam lecieć i się podpisać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #543988 przez agi-p
Agusiu ale frajda czeka rodziców !!! Super :) Sama bym poszła na taki bal ... :)

Ale miałaś pecha z tą szybą od kominka :( I znowu koszta :( Dobrze , ze Tata tu zadziałał .

I super , ze już książka przyszła :) To najdłuższa część Greya . Miłej lekturki :)


Kozłowska czyli jest poprawa u Matka :) Tak sie ciesze :) Cały czas o Was myślę ...o Matku i o tym jak Ci ciężko . Super , ze sterydy idą w odstawkę :) Oby tak dalej . Jestem pewna , ze za jakiś czas napiszesz , ze wygraliście tą nierówna walkę .
Wszystkie tu trzymamy mocno kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #544073 przez sylka
Agusiak pewnie że możesz :)

Przyszłą paczka od mojej sis Kuba dostał mnóstwo ubrań m.in. z h&M, rebel, Disney :) A klocki te mega bloks mini są super mamy taki zestaw www.firstcry.com/mega-blocks/mega-bloks-...53455/product-detail i Kuba cały czas nim sie bawi.
Siostra i szwagier też są od dziś już w PL :) a zaa tydzien u nas :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Edit:

Mamy 19 zęboki do finiszu zębowego brakuje jednej 5 nawet nie wiem kiedy pozostałe wyszły. Nie jestem pewna ale chyba i ta ostatnia wychodzi :lol: :lol:

Kuba własnie śpi a ja trochę poczytam informacji na jutro. Dziś muszę go przetrzymać do 1.00 w nocy by jutrzejsze badanie udało sie wykonac. Trzymajcie kciuki podwójnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544445 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Sylka no to boską paczkę dostaliście :) I Kuba taki wypasiony zestaw :) Nie dziwie sie , ze bawi się nim cały czas :)
Moze dzięki nim łatwiej bedzie Ci go przetrzymać do 1 ...powodzenia i Tobie i Jemu . Kciuki oczywiście mocno zaciśnięte !!!!

I niezły wynik w zębolach macie !!!! szok , kiedy mu to powychodziło ? ekspresowiec z Kuby :)

Jutro w takim razie podwójnie ważny dzień :) Będzie dobrze , jestem pewna :)

Nam dzień minął bardzo szybko . Ale bez spacerku . Pogoda była tak zmienna i dziwna , ze darowałam sobie wyjścia . Niby w plusie i cholerna odwilż , ale wietrznie i deszczowo w dodatku. Potem znowu śnieg sypał i tak w koło .
Jutro jadę do diabetologa ... pierwszy raz od wieków autobusem :P

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544450 przez Agusiak
dobry wieczór :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gratulacje za prawie komplet ząbków i mam nadzieję że jutrzejsze badanie się powiedzie.

Ja zaraz zabieram się oczywiście za Greya, już w ciągu dnia troszkę poczytałam ale zawsze było coś innego do roboty więc teraz mam nadzieję na spokojne czytanie :)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #544690 przez agi-p
Dzień dobry :)

Ausiaczku cóż to za nowy awatarek ???

Ja jestem obrażona , bo do końca zostały mi tylko 120 str :( Co ja teraz będę czytała??? tak uzależniłam się od Szarego :P

Nic Kochane zmykam , bo musze poczytać książkę przed lekarzem i włosy umyć .

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl