BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

10 lata 9 miesiąc temu #722343 przez megi23
a ja wlasnie moja rybke z wanny wyciagnelam siedzial godz i to z placzem wychodzil :ohmy: obiecalam mu wieczorkiem dluzsze chlapanko za to :silly: ja biore kwas od czerwca juz 2 opakowanie :P nie zaszkodzi z tymkiem bralam od lutego a zaszlam w ciaze w lipcu :P niby jakis alarm burzowy jest ze malopolske i podkarpacie odwiedzi yhy juz wierze :dry:

Agi wpsolczuje z przedszkolem koszty astronomiczne i mam nadzieje ze wypali......
Agi fajnei ze spotkanko sie udalo i dzieciaki zadowolone :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #722390 przez Agusiak
no i się pomyliłam z tym spaniem, Paulisia właśnie zasnęła na kanapie a u nas chyba będzie burza albo tak straszny bo grzmi.

agi ale świetnie że udało Wam się spotkać ;) Super muszą być takie zjazdy, a może i nam uda się kiedyś spotkać w realu ;)

megi pewnie, do pracy możesz wrócić i jak będzie dzidzia to zaraz L4, może tak byłoby nawet dla Was lepiej bo byś miała płatne L4 przez całą ciążę. Chociaż powiem Wam ,że podobno ZUS wziął się za te zwolnienia ciężarnych i są liczne kontrole i nakazy powrotu do pracy :dry:

Idę na taras pohuśtać się na huśtawce bo super chłodek jest i fajnie wieje :lol: :lol:

Burza była i się zmyła ale leje pięknie, odpadnie nam podlewanie podwórka ;)

A to znalazłam na kompie to wrzucam do obejrzenia i jak któraś ma chęć to czekam na Wasze, uwielbiam takie zdjęcia oglądać :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722482 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Agusiu no ja mam nadzieję , ze uda się i nam spotkanie :)

Zdjecia bomba :) :) :) Ja też mogłabym bez końca oglądać takie foty :) Pięknie wyglądaliście , a auto mieliście wprost idealne :)
I Ty Kochana , to zmieniłaś się bardzo . Może to te włoski dają takie wrażenie .


Sylka kwas foliowy , wit B i żelazo przez tą anemię Mai kazali podawać . Ale aktualnie tylko żelazo przyjmuje . I tak sie cieszę , ze wreszcie zaczęła go tolerować :)


Mego dobry pomysł z tą pracą . Nie czekaj nawet do października , może od września idź . Przynajmniej kaska będzie leciała i odciąży Was trochę .


U Nas niby popadało , troszkę się odświeżyło , ale to ciągle mało . Mam nadzieję , ze jutro to jednak będzie przyjemniej niż dzisiaj . Już tak dawno sobie nie pospacerowałam z moimi Dziewczynkami porządnie .


Spokojnej nocy i do jutra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #722547 przez Agusiak
dobry wieczór :)

no Aguś powiem Ci że uczesanie bardzo dużo robi ale zauważyłam że po ciąży z Linką zmieniła mi się nieco twarz :dry: no ale trudno, heheh, ja już nie muszę być piękna :silly: :P :blink:

U nas też popadało, super powietrze się zrobiło ale tylko na dworze bo w domu nadal zaduch. Przydałoby się ze 3 dni takich deszczy żeby ziemia się nawilżyła i powietrze w domu wymieniło ;)

Jutro musimy skoczyć na zakupy, ale nic specjalnego, tylko niezbędne rzeczy do domu.

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #722633 przez megi23
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722635 przez agi-p
Dzień dobry :)

Megi , ale numer :) :) :)
WIELKIE GRATULACJE !!!!! Mąż już wie ? Super , że tak szybko się udało :)


Agusiu nikt nie mówi , że piękna nie jesteś :) Inaczej troszkę wyglądasz . Zresztą jak oglądam foty ślubne , to wyglądałam tam zupełnie inaczej :P raz,że szczuplejsza byłam , dwa uczesana fajnie , a trzy makijaż robi swoje :P ja na co dzień się nie maluję :P :)

W nocy padało,dzięki temu przyjemniej jest.Ale mam nadzieję,że to nie koniec ochłodzenia :)

Miłego poranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #722638 przez megi23
nie wie...nie pwoeim mu do przyjazdu :P czyli 15 :silly: mama mi kupi jeszcze test jeden .. chcialam do gina swojego sie zapisac i nawet na oddzial w spzitalu dzwonilam teraz maja obchod chce isc jak najwczesniej bo mam straszne ksurcze macicy ... :( z Tymkiem bralam luteine .... i pewnie z 2 tez bede brac..

jak sie potywierdzi ide na L4 bede miec wieksza kaske :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722642 przez sylka
Megi cien cienia super gratulacje :)

Po luteine skacz. Tez bralam wlasnie na skurcze od ok 6 tc do 13 tc.

U mnie 1 krecha wiec zostaje czekac na zgubiona @

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722643 przez megi23
luteina na recepte jest czy bez?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722650 przez sylka
chyba na z czego jak zaznacza uprawnienia to ok 5 zl a jak nie to 20 zl Ja mam w domu chyba te pod jezyk bo bralam ostatnio a ta dopochwowa chyba drozsza ztego co pamietam z okresu ciazy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722662 przez Agusiak
dzień dobry :)

Ja od rana już tylko o Was myślę i żeby tu zajrzeć ;)

megi kochana jak tak miałaś z Tymkiem to ja nieśmiało gratuluję :)
Z wiwatami poczekam jednak jeszcze aż się potwierdzi bo ja z tym bojących się zapeszyć ;)
Koniecznie umów się do jakiegoś lekarza, najlepiej prywatnie bo oni to od razu przyjmują ;)

Sylka kochana szkoda :( Ale powiedz mi Ty już miałaś regulowaną tą @ lekami, czy nadal nie udało się tego zrobić, że ona tak się spóźnia?

Aguś no ja na co dzień także się nie maluję w ogóle i nigdy tego nie robiłam, jedynie co to w ogólniaku i na studiach troszkę fluidu i tyle, nie lubię mieć nic na twarz :P :P
Na ślubie to była dla mnie totalna odmiana, taka maska na twarzy, hahah ;)
Pokazujcie swoje foty w wolnym czasie, uwielbiam ślubne ;)

U nas całą noc lało i pospałyśmy fajnie z młodą do 8 nawet mężuś zaspał do pracy, heheh i potem biegiem wszystko robił.

Teraz przyszli do nas panowie z Netii bo mamy szumy w telefonie i nie można nigdzie dzwonić. Ale mówię Wam jakie fajne młode chłopaki, hehehe ciacha niezłe :P :P :lol:

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722676 przez megi23
kupilam 2 testa nzowu zdechla 2 kreska mama mowi ze mnie testy nie lubia :P no musze sie umowic jak najszybciej bo zwariuje :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722682 przez Agusiak
Kochana ale popatrz, dzisiaj masz dopiero termin spodziewanej @ więc nic dziwnego że jest bledziuszek, za dwa dni musi być już tłuściejsza, betka zaraz w poniedziałek i będziemy świętować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722700 przez megi23
to co 3 test kupic ??:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722704 przez Agusiak
ja pewnie bym kupiła i siknęła w poniedziałek jeszcze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl