BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #722705 przez megi23
hahaha kupie pozniej :P powinny byc 2 duze krechy :P

a tu kilka fotek
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722728 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

Boziu,mam 90 postów do przeczytania :ohmy:

Najpierw napisze cosik,a potem nadrobię :)

Nawet nie pamiętam co ostatnio pisałam :unsure:

Więc byliśmy w Szczecinie na statkach :) Mi udało się zajść do koleżanki co urodziła miesiąc temu(w 35 tyg.-ta co miała krwotok)i malutka jest przecudna :) I na prawdę malutka. Jak się urodziła miała 2600g i 45cm,teraz trochę podrosła,ale jeszcze jest maleńka. I przesłodka :)

Jak wróciliśmy to mieliśmy sporo do załatwiania,głownie zakupy,w tym te przedszkolne Michałka i tak w jeden dzień wydaliśmy 900zł :ohmy: :( Potem nie mieliśmy,nie wiem czemu,neta :( No i korzystamy z ostatnich dni urlopu męża :) Uczymy się angielskiego ile się da i na ile dzieci nam pozwalają. Wiadomo,jak mąż wróci do pracy to zostanie nam tylko trochę czasu wieczorem :(

Obiecane fotki i filmik,który też dałam na fb,więc może widziałyście:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Miłego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722742 przez Agusiak
dziewczyny wszystkie fotki świetne :)

megi taki macie ogromniasty basen? ale czad :lol:

Gosia jeszcze raz dziękuję za zdjęcie i woodstockowe pozdrowienia :)
Jest rewelacyjne :)

A taniec Micha powalił mnie na kolana, oj coś czuję że za kilka lat będę się z nim umawiać na ta imprezę jak akurat będzie u dziadków a nam uda się w końcu wyskoczyć na Wooda :)

Wszystkie dzieciaczki cudne i jakie już duże :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722743 przez megi23
Agi taki basen to marzenie jest :p to u znakomego mojej mamy gdzie na grillu bylismy ma 10 tys litrow pojemnosci jest rewelacyjny i nie wychodzi mu drozej za wode ale pewnie tesciowa by zawalu dostala jakbym taki kupila ile gadania by bylo ze wody idzie itd :angry: :P

Gosiu niezle Michu tyleczkiem wywija bedzie "rwal "laski jak nic :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722747 przez Agusiak
u nas nawet nie było gdzie takiego basenu wstawić bo sumie podwórko nieduże mamy ;)
Ale znajomemu zazdroszczę :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722752 przez megi23
on ma dzialke 11 arow nasza to 13 smieje zek upie taki i sobie chociaz basen postawie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722762 przez Gosia_Krupa
No więc nadrobiłam :)

Megi,gratki!

Sylka,Ty to się masz z tym @

Agusia,mam nadzieję,że Linka jednak do tego przedszkola się dostanie :)

My za przedszkole płacimy ok. 500zł za miesiąc(opłata stała chyba 300zł,nie pamiętam + 13zł za dzień) i nic poza tym. No i na początku musimy skompletować wyprawkę całoroczną. Bloki,wycinanki,farby itp. Kubek ze szczoteczką,ręcznik,fartuszek do prac,kapcie,ubranie na zmianę to zanosimy do przedszkola na początku i sobie jest.

Dzisiaj w Szczecinie jest festiwal fajerwerków i niby umówiliśmy się ze znajomymi,żeby jechać,ale coś mój R mówi,że mu się nie chce,więc nie wiem co z tego wyjdzie.

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722768 przez Agusiak
Gosia kochana nie wkręcaj sobie, połowy z tych rzeczy co wymieniłaś to Paulina nawet nie próbowała robić a drugiej połowy nie potrafi zrobić. Dla mnie szok że Hania liczy do 20, nie masz się czym martwić. A z butelką to zwyczajnie taki z niej model jest i tyle, kiedyś na pewno przestanie ;)
Mnie się wydaje że Hania to akurat jest najbardziej do przodu, a przecież nie wszystkie dzieci muszą lubić malowanie czy kolorowanie. Paulina farbkami jeszcze nigdy nie malowała, a kredki wolo gryźć. Także spoko loko :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722769 przez megi23
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722771 przez Agusiak
u nas nocnik jest feee, rower biegowy też feee, niedawno przekonała się dopiero do jeździka który jej kupiliśmy chyba z rok temu :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722774 przez megi23
Tymek musi do wszystkiego dorasnac w tamtym roku rowerek 3 kolowy byl fee nie chcial jezdzic teraz dalby sie pokroic i clay dzien jezdzilby :S o i lubi sie bawic naczyniami typu miska tez zestaw z wadera z filizankami .. chyba dla dziewcyznek , ale co tam bawi sie robi nam kawe przynosi itd.. .. szal kredkowy tez inam wyjatek ta ciastolina potrafi 2 godz siedziec ... kazalam S jego stolik przywiezc bo tu nie mam malego takiego zadnego by w pokoju moc z nim cos robic z tej ciastoliny.. :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722786 przez Agusiak
ja już nie patrzę nawet na to wszystko co powinien a czego dnie taki dwulatek. Wiem że młoda prawidłowo się rozwija tylko po prostu swoim tempem i w swoim czasie i bardzo się cieszę że wszystko z nią w porządku. Nie ma co na siłę wynajdywać że coś jest nie tak :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722789 przez megi23
Agusiak napisał:

ja już nie patrzę nawet na to wszystko co powinien a czego dnie taki dwulatek. Wiem że młoda prawidłowo się rozwija tylko po prostu swoim tempem i w swoim czasie i bardzo się cieszę że wszystko z nią w porządku. Nie ma co na siłę wynajdywać że coś jest nie tak :blink:

AMEN : :P :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #722804 przez sylka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gosiu zdjęcia cudne i widać ze zabawa super była. A Misiek tańczący wow :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #722874 przez Agusiak
my właśnie wróciliśmy z zakupów, rany w marketach jest masakra, raz że 10ty, dwa że pogorszenie pogody więc się wszyscy z dworu do sklepu przenieśli. Koszmar.

Paulina usnęła w aucie więc teraz śpi na podwórku a Roxy leży przy drzwiach auta i jej pilnuje ;)

Ale fajnie chłodno :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl