BezpiecznaCiaza112023

Kwietniowe mamusie 2011 come back

11 lata 6 miesiąc temu #469168 przez Dave
Dzień dobry, choć czy ja wiem czy on taki dobry :dry: :dry:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469223 przez Gosia_Krupa
Dave,będzie dobry :)

My już po spacerku,Hanula śpi.

Kochane,Miśko wraz z kolegami z przedszkola bierze udział w konkursie. Zagłosujcie,proszę.
(Tylko u mnie nie wiem dlaczego wyskakuje głosowanie zakończone,a rozpoczęło się dopiero dzisiaj).

Instrukcja oddawania głosów:

www.akademia-super-przedszkolaka.pl .

Zakładka: Dla Przedszkola

Galeria konkursowa

W lewym górnym rogu zakładka:

1.Poszukaj wg tematów: lub 2. Wyszukaj: SMERFUŚ

Wybieramy temat:

1) Zdrowo jem, rosnę duży

2) Z Maurycym dobrze jem,

więc dlatego więcej wiem.

Oddajemy głos (podajemy e:maila)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #469294 przez baby_55
Gosiu mnie tez wyskakuje ze głosowanie zakończone, moze coś im sie zawiesiło.... bedę jeszcze próbować

Dave nosek do góry :) będzie dobrze :)

wczoraj sobie przypomniałam o radiu rmf baby www.rmfon.pl/play,43 i jak puściłam tak leci cały czas a Adi ciągle tańczy :lol: no i tv wyłączony a ja i tak mam chwile dla siebie :silly: ale człowiek ma czasem sklerozę

klub przyjaciół to bardzo fajna i madra bajka więc też się cieszę :) odcinek z hulahibiskusem superowy :) też go lubię

EDIT: udało się zagłosować :) poszły trzy głosy potem pokazało przekroczyłeś dzienny limit głosowań

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469493 przez Dave
Dziś Maja znowu nie poszła spać, dziadek się nią zajmuje a ja szorują łazienkę, ale spadam bo mam dość oparów :X



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469521 przez Gosia_Krupa
Dave,nie chcę Cię zasmucać ani dołować,ale mój Misiek właśnie w tym wieku zrezygnował ze snu w dzień. Przez kilka dni było strasznie,ale się przestawił...

Baby,dzięki :) Będę się przypominać codziennie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #470217 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

Przypominam o głosowaniu akademia-super-przedszkolaka.pl/konkursy/dla-przedszkoli/

My już po spacerze :) Wróciłyśmy jak wymalowane,zaróżowione na policzkach i nosach... Mroźno na dworze,ale pięknie słonecznie:)

Hańcia śpi,a ja zaraz zmykam do albumu. Uparłam się i chciałabym nadrobić do końca roku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #470341 przez Dave
Dzień dobry!

Maja znowu nie śpi. Gosiu ciekawa jestem czy to tymczasowe, czy może już sobie podaruje drzemki :unsure:

Piękny dziś dzień więc znowu zmykamy na słoneczko :side: :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #470385 przez PM
No i my się meldujemy :)
Mieliśmy wyjątkowo intensywne te parę dni ostatnich. Weekend u moich rodziców był całkiem przyjemny.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Żłobek był pierwszego dnia totalną katastrofą. Hania była sama 1 godzinę i jak wróciłam to aż się zanosiła a najgorsze że nikomu nie dała się dotknąć. Wczoraj była tragedia ale przez chwilkę i w końcu jedna z Pań dostała rękę do potrzymania, ale na obiad zostałam zaproszona. A dzisiaj tragedia parę minut i nawet udało się zjeść zupę. Wiem już na pewno że moje dziecko będzie dojadać obiady w domu bo tam na drugie danie są pulpy (masakra)a Hanka straszne ma zębiska na paćki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #470711 przez Dave
Co to za cisza :unsure: :unsure:

PM - faceci są czasem porąbani. Chyba każda z nas przerabiała mega wkurw na swojego, ale teraz to postaraj się już wyluzować. Szkoda nerwów.

A ja Wam pokarzę Majosa :side: :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471176 przez Gosia_Krupa
Dave,no nareszcie :silly: Gdyby nie te oczęta to bym Mai nie poznała. Urosła jak ło ho ho...

PM,tak jak pisze Dave,normalne,każda z nas to przerabiała... ale teraz będziesz miała spokój,bo limit wyczerpany :silly:

Dzisiaj nie dałyśmy rady wyskoczyć na spacer,musiałam porządnie ogarnąć,bo po południu przyjeżdżaj moi rodzice. W niedzielę Michał ma urodziny,ale oni nie będą mogli przyjechać dlatego będą dzisiaj.

Miłego dzionka i przypominam o głosowaniu na SMERFUSIA: akademia-super-przedszkolaka.pl/konkursy/dla-przedszkoli/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471518 przez PM
Moja babeczką ze spaniem też ostatnio na bakier. Niby wygląda na padniętą ale jak wsadzam do łóżka to awantura koszmarna.

W żłobku panie stwierdziły że dobrze by było żebym już z Hanią nie wchodziła na grupę bo ona na mnie trenuje swój płacz a jak wychodzę to 5 minut płaczu a potem nagle zaczyna zauważać zabawki.

Gosiu zagłosowane :)

Dave fajna babeczka Ci rośnie z Majeczki :)Ostatnie zdjęcie jest boskie, ten uśmiech, te oczęta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471532 przez Dave
Dzień dobry!

Dziś Maja też nie spała w dzień. Sama nie wiem dlaczego :dry:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #471855 przez baby_55
Gosiu głosiki idą codziennie :)

Dave no nareszcie :) ale się Majcia zmieniła :) super

PM faceci, ale faktycznie już wyluzuj, szkoda nerwów :) a w żłobku się ułoży :)

ze spaniem Adiego to jest tak, że ładnie zasypia ale czasem budzi się w nocy z potwornym wrzaskiem i ciężko go uspokoić, jak się pytam czy coś go boli to pokazuje na zęby, nie wiem czasem czy faktycznie tak jest czy tylko tak mówi...
za to w dzień ostatnio śpi nawet i 2 godziny i wstaje w świetnym humorze :)
młoda w dzień śpi głównie w chuście a w nocy sypia z nami i budzi się co 2-3 a czasem 4 godziny, więc nie jest źle, częściej budzi się tylko jak się gorąco zrobi w pokoju

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #472056 przez baby_55
Dzień dobry :)

głosiki już poszły ale przypominam pozostałym ;)
akademia-super-przedszkolaka.pl/konkursy/dla-przedszkoli/

co u Was?
jak pomysły prezentowe? macie coś upatrzone?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #472078 przez Gosia_Krupa
Baby,wielkie dzięki :D Oczywiście głosujemy razy 3 :)

Ach,ja to jeszcze nie wiem,prezenty prezenty... Mąż 30-tkę kończy,a ja kasy nie mam :( nie wiem czy zdążę. Chyba będę musiała pożyczyć.

Jeżeli chodzi o Hanię to jestem przy tej macie wodnej,ale jeszcze się rozglądam. Może jakiś telefon interaktywny,nie wiem...

W Lidlu od poniedziałku będą zabawki. Widziałam w prospekcie fajne książki,więc może tak dodatkowo... A dla Miśka,mam nadzieję,że dostanę auta z "Aut". Bardzo je lubi,a nie ma nawet jednego samochodu. O,przepraszam,ma Złomka zdalnie sterowanego,ale takiego zwykłego to nie. A jednak najczęściej to bawi się na podłodze "ręcznie". I tak już jakiś czas nam mówi,że bardzo by chciał Seana McMissiona. Więc może to... no ale zobaczymy :)

Mężuś to chce książki,więc chyba odpuszczę i mu kupię inne wydanie. Bo kupiłam mu dwie pierwsze części,ale wydanie serialowe,a że następnej części jeszcze nie ma to nie ma też książki,więc pozostaje wydanie pierwsze. Jemu obojętne,chciałby po prostu czytać dalej...

Straszny czas. Mama też ma urodzinki.

Dobrze,że przynajmniej Miśka prezent urodzinowy odpadł. Za tankowanie mąż zbierał pieczątki i mógł je wymienić na jeden z trzech zestawów klocków Cobi. Więc wziął stację benzynową bp :) Miśko często się bawi w tankowanie,wymianę opon,naprawy itp.,więc myślimy,że będzie zadowolony :) A jeszcze jedno tankowanie i będzie mógł wziąć następny zestaw :) Tym razem chyba weźmie myjnię samochodową.

No,a ja jutro się biorę za tort. Ciekawa jestem jak też mi wyjdzie ? Wydaje mi się,że kupiłam za mało lukru,więc zakupiłam w Lidlu białe pianki. No,jestem dobrej myśli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl