BezpiecznaCiaza112023

Kwietniowe mamusie 2011 come back

11 lata 5 miesiąc temu #482973 przez andzia2490
no też jestem ciekawa co u nich :unsure:

a i ostatnio zastanawiałam się co u Młodej Mamy tez nie było jej od miesięcy :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483321 przez baby_55
faktycznie zamilkła MM
Ulcia też cicho siedzi

Magdzia a co u Ciebie? też się nie odzywasz

Dave no pięknie sobie Majeczka radzi :) Adi też taka Zosia-Samosia :D sam sie ubiera, rozbiera, z jedzeniem różnie, zależy od humorków :D heheh

u nas nocnikowanie tak pięknie szło praktycznie zero wpadek w dzień zostały nam nocki a przyjechał teść i doopa blada... Adi się zraził jego hukaniem i po wszystkim, a przecież nie będe nic na siłę robić... siada znowu na nocnik, ale przy młodej to cieżko go cały dzień upilnować... mam nadzieję, ze na 2 urodziny juz się całkiem odpieluchujemy :)

a w ogóle to nie wiem czy Adi nie budzi się w nocy z powodu bólów związanych z rośnięciem... znajomej córka właśnie przez to się budziła z wrzaskiem w nocy, a podejrzewam to bo przecież miesiąc temu mierzyłam Adiego i miał 86 cm a teraz 88 :O w sumie od czerwca 7 cm, to wydaje mi się dość dużo jak na teraz, no już sama nie wiem, ale widzę, że trzyma sie za nóżki w nocy jak płacze...
co myślicie o tym?

Dave ja sie pod koniec ciąży nie mogłam ogarnąć, skończyła mi się robota związana z przeprowadzką a miałam mniej czasu niz wcześniej :O normalnie porażka, no i początki po urodzeniu Niki tak samo, zero zorganizowania, dopiero powoli się odnalazłam z wszystkim i zaczynam wracać do normalności

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483400 przez Gosia_Krupa
Baby,kurcze,może to rzeczywiście od rośnięcia. Nie masz jak tego,gdzie skontrolować?
Też mi się wydaje dużo 7cm w niecałe pół roku.

Dave,a rok temu mówiłaś,że to "Majos LEniwus Pospolitus" :silly: Super,my też jesteśmy dumne z Mai :D

To ja Wam też powiem jak mnie Hania wczoraj wbiła w krzesło. Chodziłam potem jak paw taka byłam z niej dumna. Otóż Kluska bawiła się klockami. Przekładała je sobie i łączyła i nagle:"deden,da tsy,tely,pieś". Normalnie w szoku byłam. Ale świadoma byłam tego,że to takie bezwiedne,jednorazowe i szybko się nie powtórzy,ale potem znowu i dzisiaj od rana chodziła i liczyła. Co prawda już tylko do 4,a potem osiem i inne,ale i tak jestem dumna,że umie liczyć do 4. Bo Misiek to był obrażony strasznie na liczenie,w sumie do czasu aż poszedł do przedszkola.

Zaraz napiszę do Ulci na kom,jeżeli nie zmieniła numeru to może się odezwie.

MM to już prawie rok nie ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #483422 przez baby_55
Gosiu superowo :)

Adiemu czasem się zdarzy po mnie powtórzyć laś, da, tsi, jak wchodzimy albo schodzimy po schodach, ale to takie powtarzanie a nie liczenie

co do sprawdzenia to zapytam się jak bedziemy u lekarza na szczepieniu Niki koło połowy grudnia, zobaczymy co powie

w każdym razie zaczęłam mu dawać za jej radą wit D, bo po roku przestaliśmy, a teraz i tak młodej daję to od razu Adi też łyka, no i zobaczymy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483451 przez Gosia_Krupa
Zapomniałam przypomnieć o głosowaniu x3 :blush: akademia-super-przedszkolaka.pl/voting/s...9B&type=kindergarten

Baby,wiesz,ja też nie podaję wit.D,ale głowę mam. Co rusz się ganię za to,ale i tak zapominam. Kiedyś wracaliśmy od rodziców i gdzieś nam się zapodziała ta wit. Mąż miał kupić tą w kapsułkach bez recepty,ale zapominam mu o tym przypomnieć :( Mam nadzieję,że to nie będzie miało negatywnych skutków :(

I oby to nic takiego z Adim. Tylko nie zapomnij zapytać :)

Ulcia zajrzy wieczorem. Wszystko ok,z resztą napisze jak do nas wpadnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484239 przez ulcia85
hej dziewczynki :) dlugo mnie nie bylo ale wszystko zwalilo mi sie na glowe remont sklepu(tydzien z zyciorysu wyjety),sprzatanie,maz wyjezdza w sobote za granice :huh: zoztane sama z Jula :angry: w pt bylismy na kontroli na szczescie wszystko ok,nastepna kontrola za 3 miesiace,zawsze jak tam jade to przed samym wejsciem nogi mi sie uginaja,wracaja zle wspomnienia i strach,ze musialabym tam znowu zostac :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484463 przez baby_55
patrzyłam na siatki centylowe, i Adi z 50 centyla wskoczył na 90 centyl, więc faktycznie dużo urósł, bo wagowo trzyma się cały czas 50 centyla
patrzyłam do książeczki i dokładnie 30.05.2012 miał 79 cm więc w 6 miesięcy 9 cm urósł, to w tym okresie dużo

Ulcia super, że wszystko ok :) a gdzie mąż jedzie? do pracy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484481 przez ulcia85
do Niemiec.kryzys dopadł wszystkich :( sytuacja naas zmusiła ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #484671 przez baby_55
no widzisz to tak jak u nas, tylko my wyjechaliśmy razem, bo oddzielnie to bym nie chciała żyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485032 przez baby_55
fajną rzecz znalazłam www.facebook.com/photo.php?fbid=38784650...53486&type=1&theater

jak zrobić śnieżne kule prawie jak sklepowe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485141 przez Dave
Baby - fajny bajer :laugh:

No a mnie mąż zaraził jakimiś zarazkami. Gardło mnie tak boli, że masakra, już nie mówię, a przy przełykaniu to oj,oj. A jeszcze wczoraj było wsio good.

Ale co zrobić. Mam tylko nadzieję, że Maja nie załapie takiego badziewia.

Muszę też pomierzyć Majosa, nie wiem jak u niej ze wzrostem.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485179 przez andzia2490
Baby czytałam przed chwilą na face łał :ohmy: :ohmy: :ohmy: jestem w szoku :ohmy: to prawda?czy coś żle zrozumiałam? :silly: Gratulacje!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485290 przez Dave
Baby - widzisz co narobiłaś :silly: :silly: :silly:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #485818 przez Gosia_Krupa
Cześć Wam!

Dziewczyny to już ostatnie dni,więc głosujcie x3 :)
akademia-super-przedszkolaka.pl/voting/s...9B&type=kindergarten

Baby,widziałam już właśnie gdzieś te kule. Ja angielskiego nie znam,więc nie czytałam co tam potrzeba. Ale to co ja widziałam to chyba potrzebna była...no i kurcze słowo mi z łba wyleciało :/
Misiek chyba będzie robił też jakieś śnieżne "kule" w przedszkolu,bo ma przynieść słoiczek i brokat i coś tam jeszcze. Zobaczymy,tylko teraz muszę kupić materiały,bo brokatów się pozbyłam jakiś czas temu,nie sądziłam,że mogą się jeszcze przydać :(

Dave,no to zdrowka życzę!

My właśnie wczoraj z Hanią u lekarza byłyśmy,bo nie podobał mi się jej kaszel. Na początku tygodnia zdawał się mijać,a potem znowu gorzej :( Na szczęście Hanula jest czysta. Standardowo inhalacje i kropelki wykrztuśne,okropne,wstrętne i w ogóle. Ale wchodzą na łyżeczce z czekoladą,więc jest ok. Chociaż tak można jej to podać,bo w żaden inny sposób nie da rady jej podać leku :(

Mykam,muszę trochę ogarnąć,bo rodzice przyjeżdżają.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486068 przez Dave
Gosiu - z całego serducha i wszystkich sił trzymam kciuki za mamę.

Dobrze, że kaszel nie groźny i że masz sposób na Hanulę :laugh:

A ja leżakuję. Maja u dziadków na służbie więc korzystam. Tak ją wymęczyli, że zasnęła. Od niepamiętnych czasów. I choć wieczorem będzie przeprawa z usypianiem, to się cieszę, bo uważam, że sen dla takich maluchów jest bardzo ważny. I dzięki takiej drzemce będzie mocniejsza i może nie załapie tych zarazków, które krążą dookoła.

Ha i znowu śpi bez pieluchy. Zobaczymy czy łóżko rodziców ucierpi :silly:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl