BezpiecznaCiaza112023

Kwietniowe mamusie 2011 come back

11 lata 3 miesiąc temu #563370 przez Dave
Zapomniałam, że mamy weekend to cisza w eterze.

Dziś pampek znów na śpiocha. Ale już jej nie męczyłam. Ubrałam w piżamkę i jak zasnęłam sru na tyłek :)

Baby - powiedz mi jak tam u Was z chustowaniem, korzystasz teraz z tego wynalazku? Pomaga? Ułatwia?



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #563396 przez Mandygraf
Hej :) jestem mama z wrzesnia 2012:) Mam do Was ogromną prośbę: może miałybyście ochotę nam pomóc i oddać glosiki na zdjecia?? glosowac mozna raz na 24 goidziny:) ponizej przesylam linki, w kazdym linku jest osobne zdjecie . z gory dziekujemy:)

www.bobovita.pl/home/o-klubie/galeria/7146

www.bobovita.pl/home/o-klubie/galeria/7318

www.bobovita.pl/home/o-klubie/galeria/7315

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #563674 przez PM
Cześć :) :) :)

Moja właśnie poszła spać więc czas na małe buszowanie po necie i chwila odpoczynku. Dzisiaj idziemy do dziadków na obiad to też sobie odsapniemy bo od progu Hanka zostaje przejęta od nas i nie mam mowy żeby ją dziadkom odebrać.

Nasze chodzenie do żłobka zakończyło się katarem po trzecim dniu i kaszlem po czwartym. Najlepsze jest to że wprowadziliśmy jej w tym samym czasie lek na obkurczenie migdałów i nie powiem że przeleciało mi przez głowę że może ten kaszel od tego. Odstawiliśmy i poszliśmy do doktorowej i okazało się że czemu nie. Trzeci dzień nie podajemy i jest lepiej. Młoda ma mimo kaszlu iść do żłoba i niech się dzieje ..... co ma się dziać :)
Za to teraz w ramach wzmocnienia mamy jej stawiać na parę minut 2 razy w tygodniu bańki. Dostaliśmy nawet kartkę do żłobka żeby nas nie wywalili za drzwi :P

Aaaaaaaaaaaaa no i kupiliśmy urządzenie zwane KATAREK i chyba się w nim zakochałam :) Młoda się nie boi a ja jak rano podłączyłam odkurzacz i zassałam tyle że ho ho, fridą nigdy bym tyle nie odciągnęła.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564053 przez Dave
PM - no to faktycznie nie dziwię się, że się wkurzyłaś.
Z Hanulą to się nieźle nakombinujecie, mam nadzieje, że będzie coraz lepiej.

My dziś zaliczyliśmy wizytę u teściów. Było spoko, nie wkurzyli mnie niczym :silly:

Zapomnieliśmy nocnika dla Majosa, ale to żaden problem dla naszej dziewczynki :lol: :lol: :lol:

Usnęłam w aucie po 17 i od razu poszła spać. Ciekawa jestem, o której zrobi nam pobudkę. Obstawiam świt :)

Zostają u nas dzieciaki od mojej sis, więc mam na jutro opiekunów/zabawiaczy :side: :side:

Wcinam sobie właśnie marcheweczkę. No to chrup :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564319 przez Dave
Dzień dobry,

Maja pospała do 6, więc się kobietka chyba wyspała przez te 13h. Rano dorwała się do mleka i co...
zwymiotowała i cała fura prania się pierze. Cóż, tak bywa.

A jak się mają Wasze dzieciaczki??

Miłego dnia :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564353 przez Gosia_Krupa
Witam!

Dave,no pospała sobie :) Chociaż z Hanią czasami przy dłuższym śnie bywa gorzej niż przy niewyspaniu :(

U nas standard,czyli spanie 20-7 :) Myślę,że gdyby Michu szykował się trochę ciszej to Kluska pospała by do 8. Ale niestety trochę mu ciężko wychodzi to "ciszej" :(

Zmykam,bo mam masę pracy! Miłego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564392 przez Dave
Moi dzisiejsi zabawiacze Mai wybrali się na spacer, więc jak to bywa zamiast leżeć do góry kołami, to obmyślam co tu zrobić. I chyba konkurs wygrywa prasowanie :dry:

A o dziwo Maja już ziewa, więc popołudnie może być fajne. Ale ma atrakcje więc luzik :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #564545 przez baby_55
witajcie :)

PM jestem w szoku, bo wszyscy znajomi lekarze mówią, ze testy robi się najwcześniej po 3 roku życia bo wcześniej wychodzą bzdury, do tego momentu robi się tylko pełne IG coś tam (nie pamietam które dokładnie) wtedy wiadomo, ze jakaś alergia jest ale szczegóły ustala sie po 3 roku a wcześniej tylko metodą prób i błędów, eliminując różne skłądniki z pokarmów, więc ja bym się na twoim miejscu nie przywyczajała tak do myśli o alergii, bo różnie może być

Dave super z tym nocnikowaniem :)
co do chusty używam codziennie, nawet kilka razy, często zabieramy na zakupy do galerii jak mamy pochodzić, bo młoda po braciszku nie lubi za długo w wózku leżeć a noszenie na rękach średnio wygodne ;) jak będziesz nadal zainteresowana chustą to daj znać, to mogę Ci jedną odsprzedać, to może wtedy kupię sobie coś w różu, jakoś chodzi za mną taki kolorek :silly:

u nas póki co poranne siku do nocniczka a często na ubikację i Adi sam woła, krzyczy nawet żeby zmienić pieluchę, nocna pielucha najczęściej sucha, albo trochę nasikane, no ale w dzień na razie lipa, więc odpuściłam, sadzamy go tylko kiedy sam woła i czekamy póki co

mało wchodzę ale dni mi tak szybko mijają, że nie nadążam, leżąc wieczorem na łóżku przypominam sobie, że miałam poczytać i napisać coś
no ale w dzień to spacerek to zabawa z Adim, to zabawa z młodą, to pranie, to prasowanie, to obiad trzeba ugotować no i tak zlatuje dzień za dniem

a jeszcze mi powiedcie co myślicie o takiej sukience allegro.pl/sukienka-orsay-i3021060892.html
myślę o niej na chrzest Niśki, powinna zakryć troche moją oponkę i łatwo bedzie sie w niej karmić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564560 przez Dave
Baby - sukienka super, myślę że bardzo fajnie się będzie układała, no i wygoda z karmieniem.

ciągle myślę o tym chustowaniu, no bo chyba będzie mi wygodniej np. na spacer wyskoczyć z dwójką.

Właśnie się dowiedziałam, że w środę o 7 przychodzi hydrauli. więc lecimy do przodu z robotą :side: :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #564680 przez baby_55
zdecydowanie z chustą łatwiej, bez chusty to lipa
a kupujecie jakiś podwójny wózek?
czy nie myślisz o tym?
pytam bo widziałam na allegro podwójne siedziska do mutsy
a z tego co pamiętam to wy macie własnie mutsy prawda?

takie cosik allegro.pl/listing/listing.php?id=82612&...B15848%5D%5B18%5D=18

neawet się zastanawialiśmy czy nie kupić no ale ostatecznie nie kupowaliśmy bo Adiemu odwidziało sie i nie wsiada do wózka odkąd sie nika urodziła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564691 przez Dave
Tak, mamy Mutsy. O takim siedzisku nie myślałam, jakoś to drugie dziecko takie uciśnięte mi się wydaje. A Maja to dopiero ostatnio jak dawno nie widziała wózka to wsiadła.

Bardziej chodziła mi po głowie taka dostawka, żeby mogła sobie stanąć. Ale póki co nie działam w tym temacie.

Muszę się konkretnie zabrać za te chusty. Tylko czy ja się w to zamotam :unsure: :unsure: :unsure: :side: :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564730 przez baby_55
na youtube jest mnóstwo filmików więc spokojnie dasz radę :)

mnie te dostawki jakoś nie podeszły zupełnie... nie wiem czemu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #564757 przez Dave
Właśnie sobie zerkam na filmiki.

A ta dostawka hmmm.... tez dla mnie jakaś dziwna. No bo jak Maja na niej stanie, to prowadzenie wózka tylko bokiem, bo niby gdzie moje nogi będę stawiać?? Jakoś to pokręcone.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564935 przez PM
Baby myśmy zrobili testy u doktorowej bardzo polecanej która jest pediatrą i jednocześnie ma masę dyplomów z homeopatii. Testy są zrobione w postaci biorezonansu i wtedy można robić już we wczesnym wieku. Skusiłam się bo dwoje znajomych zrobiło u niej testy a potem jak już dzieciaki miały ponad 3 latka zrobili w sposób bardziej tradycyjny i się potwierdziły. A dodatkowo może zrobiłam dlatego że moja strona jest wyjątkowo alergiczna i astmatyczna i moje podejrzenia były bardziej nasilone w związku z tym.

Sukienka jest śliczna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564938 przez PM
ps. Baby Ja na to liczę że z połowy wyrośniemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl