BezpiecznaCiaza112023

Kwietniowe mamusie 2011 come back

11 lata 3 miesiąc temu #556595 przez baby_55
Gosiu no włąśnie wszyscy pytają co młodej kupić a ja nie wiem bo wszystko ma po Adim, bujaczek, ogródek little tikes, hustawkę dostała od nas i mojej siostry, gryzaków i grzechotek cała masa, karuzelka nie używana leży ;) na lalki jeszcze za mała...
no sama nie wiem, będę miała problem na dzień dziecka, choc kołacze mi sie głowie kupienie im takiej duzej podwójnej huśtawki ogrodowej, może ze zjeżdżalnią, ale to tylko na spółkę z siostrą albo z kimś jeszcze, bo to spory wydatek
ale na chrzest to pewnie większość rzuci kasą, i w sumie ok, bo kupimy jej coś tutaj i juz, wtedy na miejscu coś wymyślę, no nie wiem, zobaczymy jeszcze
za to dla Adiego póki co to jako pomysły rzucam warsztat black&decker, kuchnia z akcesoriami i zestaw mega blocks, no i jeszcze wpadły mi do głowy jakieś instrumenty, typu flet, bębenek itp jakiś zestaw, bo Adi od dwóch dni gra na takiej plastikowej trąbce, którą kiedyś dostał, są tam melodyjki jak wciśniesz przycisk i można też dodatkowo dmuchać i tak buja się do tego i tańczy, strasznie mu sie to podoba

co do tortu to też myślałam o głowie Mikiego, albo jeszcze gładki ecru tylko z figurką Mikiego i Minnie na wierzchu i napisami, bo w sumie ma być dla Niśki i Adiego, no chyba, że upiekę dwa
choć moze się okazać, ze ostatecznie zamówimy, bo nie będe miałą czasu upiec, niby 3 tyg w polsce ale tyle ludzi mamy odwiedzić, ze nie wiem kiedy to ogarniemy ;)

dzisiaj zrobiliśmy niespodziankę Mamie Krzyśka od wnucząt i zamówiliśmy kwiaty przez pocztę kwiatową, bo ma 70-te urodziny i akurat babeczka przywiozła jak rozmawialiśmy na skype, ale się Babcia zdziwiła heheh no i łezka poleciała, bo reszta tylko zadzwoniła i tyle a dziadek to nawet życzeń nie złożył jeszcze... a w końcu takie urodziny to niecodziennie się obchodzi, nie mogliśmy być osobiście to chociaż tak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #556842 przez Dave
Dobry wieczór.

No i goście (teście) pojechali. Ufff.... Maja śpi, pozmywałam gary, mąż śpi to mogę sobie poklikać.

Co do tortu to ja raczej zamówię, bo nie wiem co w tym czasie będzie. A może akurat na porodówce będę :silly:

Co się tyczy prezentów. Jak zawsze głowa pusta. Ale bardzo spodobał mi się ten zestaw do herbaty myszki miki, który Baby wkleiła. Maja uwielbia robić kawkę :)

A jak ktoś będzie pytał, to hmmmm.... chyba kasa. Albo wybiorę jakąś pościel i pokażę, bo Mała ma iść do swojego łóżka. Nie wiem jeszcze.

Kurka, miałam o coś pytać i zapomniałam :dry:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #556890 przez Gosia_Krupa
Baby,super są te rzeczy,ale ceny... :ohmy: Weszłam sobie w sprzedawcę tego od zestawu z dzbankiem i ceny to po prostu ma z kosmosu. Za koszulkę na krótki rękaw 70zł? To chyba nawet Next takich drogich nie ma.

Dave,no Ty to rzeczywiście zrobienie torta zleć komuś innemu :blink: Nie wiadomo czy by Cię oprószonej mąką na porodówkę nie zawieźli :silly:

Ja nie wiem czy chcę kasę... Mam potem zagwozdkę czy warto ją na coś wydać czy nie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #556897 przez Dave
No właśnie z kasą to tak jest. Nie wiem wszystko się zobaczy.

Przyznam, że podchwyciłam pomysł z tymi filiżankami, ale będę szukać czegoś w przystępniejszej cenie. Chociaż ten za stówę jeszcze ujdzie, ale w końcu każdy grosz się liczy. Poszperam i coś wynajdę :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557124 przez PM
Cześć Dziewczynki :)
A ja to chyba na całego się napaliłam na robienie torta. Już prawie zamówiłam figurki lukrowe ze zwierzątkami typu lew, zebra, hipopotam. Zaczęłam jeszcze podglądać torty na stronkach i Hanka wpadła na pomysł że pomoże mi poszukać i chyba sama sobie wybrała. Narobiła tyle hałasu jak zobaczyła Mini że aż parsknęłam śmiechem... Zostałam przegłosowana. Najlepsze jest to że nigdy nie oglądała Klubu przyjaciół Myszki Miki tylko kiedyś od chrzestnego dostała zabawkę pluszową Mini która śpiewa, liczy, kolory wymienia i to jest chyba ulubiona maskotka mojego dziecka. Tylko teraz muszę znaleźć chętnego na wycięcie mi Mini w masie cukrowej :P

Jutro idziemy po miesiącu do żłobka. Trzymajcie kciuki. Robiliśmy młodej testy alergiczne i okazało się że maszerujemy do żłobka z zakazem na podawanie mleka i jajek.
Okazuje się że młoda jest uczulona na roztocza, pleśnie, grzyby, drożdże, laktozę, żółtka i parę innych rzeczy :( (kakao,soje, miód, pomarańcze, grapefruity, lekko na : kurczaka, wołowine, marchew)
Sama nie wiem czy się śmiać czy rozpaczać. Zaczynamy odczulanie w przyszłym tygodniu i zobaczymy co dalej. Nie zdziwiłabym się gdyby te nasze gile i kaszle były od alergii.

Co do prezentów to muszę powiedzieć że nie mam zielonego pojęcia. Teraz chciałabym mojej babie kupić takie deseczki z dziurkami w różnych kształtach przez które przeciąga się sznurówki. Za chole..... nie wiem jak to się nazywa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557320 przez Dave
PM - no to trzymam kciuki.

Ja też się zastanawiam, czy te katary Majosa nie mają związku z jakimś uczuleniem. Ale jak mieszkaliśmy w Ustroniu nic jej nie było. Sama nie wiem. Może na wiosnę zrobimy jej jakieś testy.

Maja uwielbia robić i podawać kawkę oraz sprzątać. Więc zastawa musi być i jeszcze nad takim odkurzaczem z dodatkowym wyposażeniem się zastanawiam :laugh:

Miłego dnia :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557364 przez Gosia_Krupa
Hej!

PM,możesz sobie wydrukować odpowiedniej wielkości kontur Minie,wyciąć,odrysować lekko nożykiem w masie cukrowej/lukrze/marcepanie itp.,delikatni,żeby zarys był widoczny,al żeby można było skorygować w razie czego nie zostawiając na masie rys i wyciąć nożem.

A ta alergia to ło matko,więcej tego nie mogło być?! Ale pewnie zniknie za jakiś czas... najgorsze to są chyba grzyby,pleśń i roztocza. My z Michem chcemy się udać,z resztą dostaliśmy skierowanie do alergologa. Mam nadzieję,że nic nie wyjdzie.

Ok,uciekam,bo mam 1,5metrową stertę prasowania :(

P.S.Baby,sprawdź pocztę,bo coś wysłałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559121 przez Gosia_Krupa
No nie wierzę,żadnego posta?!

Dziewczyny!!!

Co u Was słychać? Ja mam maksa :( Ostatnio Hania daje nieźle popalić,więc wieczorem padalec ze mnie. Boziu,jak ja już bym chciała,żeby ona ze 4 lata miała...

No nic,uciekam się położyć! Pa!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #559283 przez Dave
Kochane,ja dzis w wirze. przenosilismy rzeczy z jednego pokoju do drugiego zeby maz mogl dalej dzialac. w efekcie wywalilam 3/4 swoich ubran i butow. i szczerze powiedziawszy,wiosna to nie wiem co zaloze ??!!!

a co do wizyty:-)
naczekalam sie okropnie,ale coz.
Mlody rozwija sie prawidlowo,wszystko w porzadeczku jest.
wazy 1600g,czyli tak w normie.
na moje palpitacje serca mam zrobic ekg. ale chce pojechac na usg serducha.
a i dostalam cos na zblizajaca sie anemie. tak zapobiegawczo,bo co badanie to gorzej wychodzi.
w skrocie to tyle:-)
a foty nie mam:-(:-(:-(



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560017 przez Gosia_Krupa
Dave,super,że wszystko dobrze. Szkoda tylko,że musiałaś czekać i że nie masz foty. Ja też nie zawsze miałam.

Z tym serduchem to zrób tak jak piszesz,chociaż nie wiem czy w pierwszej kolejności nie powinnaś mieć właśnie tego ekg. Ja kojarzę,że najpierw wysyłają na holtera,a potem robią usg,ale może u Was jest inaczej albo prywatnie jak pójdziesz... Grunt,żebyś to sprawdziła!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #560892 przez Gosia_Krupa
Czyżbym się zamieniła z Dave? Teraz to ja mam pisać monologi?!

Nie,nie będę :blink:

Miłego dnia w takim razie dla podczytujących milczących :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #561330 przez Dave
Hallo,

Gosiu - to jesteśmy królowe monologów, jak nie ja to Ty podciągniesz nasz wątek :side: Będziemy się uzupełniać.

Ja chce iść prywatnie. No nie łudzę się, że w tym kraju można coś bezpłatnie dostać, więc cały ustrój mam w czterech literach.
No i co ... miałam dzwonić i jakoś do tej pory mi się nie udało. Ale jutro już musowo. Mam wielgachną kartkę przypiętą :lol:

Zobaczymy na kiedy będą terminy. Jak się uda to zrobię ekg u mnie w ośrodku a jak nie to tez mam to w nosie. Pojadę od razu na USG. Będę wiedziała więcej od razu.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #562417 przez Dave
Dobry wieczór.

Co tam mamuśki porabiają??

Ja czekam na męża. Maja śpi, a dziś zakładanie pampka było na śpiocha. Muszę ją jak najszybciej odpieluchować, bo ona ich nie cierpi.

Jak ta moja gaduła nawija, normalnie takie zdania wali, że szok. Normalnie sama radość. A jaka się z niej mądrala robi :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #562811 przez Dave
Dzień dobry!

No kobietki zerknijcie tutaj.

Co tam słychać u Was??



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl