BezpiecznaCiaza112023

Kwietniowe mamusie 2011 come back

11 lata 3 miesiąc temu #587973 przez Dave
Heloł,

Gosia, Baby - dzięki za odpowiedź.
Ja mam chrapkę na coś z tej serii w kolorze wrzos/fiolet.
dolmar.pl/eshop,1,51,51,podgrupy,7,1.html

Dziś moja Maja padła w huśtawce. Zdrzemnęła się na prawie godzinkę, stąd opóźnione spanie.
Chciałam dziś w końcu zabrać się za jakieś przygotowania, w stylu pranie ubranek, ale moi Panowie fachowcy oznajmili, że będą szlifować korytarz i klatkę schodową, odcięli mnie od wszystkiego, bo zakleili drzwi, żeby się tak nie nakurzyło. Cały dzień stacjonowałam u rodziców.
No i stwierdziłam, że poczekam jeszcze ze dwa dni.
Oszlifowali po czym stwierdzili, że jeszcze jedna warstwę dają, żeby było porządnie, więc czeka mnie jeszcze jeden takie dzień.
A z przygotowaniami jestem dalej w doopie.

Na jutro dostałam zaproszenie od koleżanek z pracy, na nasiadówkę u jednej.
Mam wizytę u gina na 17 to może potem się im pojadę pokazać.

A tak ogólnie, to Maja dalej na etapie - wszyscy sio, odejdź - tylko mama może.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #590143 przez Dave
Dobry wieczór :laugh:

Wczoraj miałam wizytę. Wszystko dobrze, pozamykana jestem na wszystkie spusty.
Muminek rośnie, waży 2700g :lol: Termin mi się na 10.04 przesunął.
A z ciekawostek to głowę ma o 3 tygodnie do przodu w stosunku do reszty. Ale pomiarami to ja się nie przejmuję, bo nie są dokładne.

Dziś kupiliśmy drzwi, ekipa się uwija i mam nadzieję za niedługo koniec z tym syfem w domu :ohmy:

A co babeczki porabiają :unsure: :unsure:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #590829 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

Dave,kurcze,już całkiem niedługo,a dołączysz do nas większości podwójnych mamuś :D

Baby,już wszystko postanowione w sprawie tortów dla Adiego i Niśki?

Bo mi tort Hani,chociaż bardziej masa z której ma być wykonany spędza mi sen z powiek. Dosłownie,bo jak tylko zasnę to szukam i szukam dobrego przepisu i próbuję... Znalazłam wczoraj tort,który mi się podoba,ale to już wyższa szkoła jazdy i nie wiem czy bym podołała :( O,taki!
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Ale do niego na pewno gotowy lukier plastyczny,bo w żaden sposób nie otrzymam czarnej masy. Ale ta z kolei nie bardzo smakuje mężowi. Gdybym się zdecydowała jednak na ten ul to mam do dyspozycji masę marcepanową(kupną),która bardzo smakuje mojemu Rafałowi,masę z pianek marshmallows,masę na bazie żelatyny i tą co mi podałaś,na margarynie. Żelatyna mnie odpycha zapachem,pianki lepkością,marcepan ciężko rozwałkować na duży placek,tej z margaryny nie znam,więc nie wiem czy nadaje się do pokrycia tortu czy tylko do figurek. Gdyby była kasa to bym zamówiła,zapłaciła 100 czy 150 i byłaby piękna Minnie i do tego smaczna,a tak myślę o tym non stop. Czasu co raz mniej,a ja muszę się zaopatrzyć w stosowne artykuły. Ach,normalnie...

Dobra uciekam,bo coś trzeba porobić. Miłego dnia!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #591486 przez Dave
Gosia - wow, piękny torcik. Wy to kobietki kombinujecie.

Chociaż ja o tym nie myślę, chyba po prostu przez zmęczenie. Dziś parę razy musiałam ze szmata latać i już ledwo dycham.

Ale już coraz bliżej :)

Ja to zamówię, coś gotowego i z głowy. Musze poszperać w ofertach pobliskich cukierni. Chociaż nie wiem nawet na kiedy planować urodzinki, bo jak to u nas będzie tego nikt nie wie :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #592357 przez ilona
Witam
Padła propozycja w wątku o poszukiwaniach moderatora
www.zapytajpolozna.pl/39-miejsce-na-suge...sie-2013.html#592132
aby watek w którym sporo się dzieje miał swojego moderatora. :)

Stad tez pomysł abyście spośród Mamusiek kwietniowych 2011 po jakiś mniejszych lub większych negocjacjach wytypowały jedna osobę i zgłosiły jej kandydaturę (link powyżej).

Czekamy na propozycje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #593119 przez Dave
Moje Drogie,
co tu tak cicho??
Maja dzis zrobila sobie drzemke w dzien:-)
i od razu lepszy humorek miala.
ale zasnela dopiero ok.20.30
dobranoc.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #593656 przez Dave
Hop, hop dziewuszki :ohmy:

Co u Was? Jak wasze skarby?

Z rozpędem przygotowujecie 2 urodziny, to nawet na forum nie lukniecie :(



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #594369 przez Dave
Majon śpi.
Dziś coś nie mogła się nagadać i na śpiewać przed snem.

Ale powiem Wam, że dziś mnie pięknie przywitała :kiss: :kiss: :kiss:

Ja się budzę, a jej ogromne ślepia już na mnie zerkają i mówi :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: mi tak - Kocham Cię :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Normalnie wymiękłam. I od rana często to powtarza :kiss: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #595040 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

Dave,no Twoje "niemyślenie" o 2-gich urodzinach jest jak najbardziej uzasadnione. Co by było,gdybyś wyciągnęła sobie wszystkie składniki do tortu,wbiła jaja i odeszły Ci wody?! Końcówka ciąży,emocje z tym związane swoją drogą,a urodzinki Mai swoją,prawda?! Bez żadnego zastanawiania zleciłabym to komuś :) Jedynie pomyślałabym o formie tortu :)

Ja chyba zdecyduję się jednak na Minnie. Znalazłam lukier plastyczny o smaku białej czekolady i chcę go wypróbować. Tylko aktualnie nie ma go w sklepie. Mam nadzieję,że zdążą zaopatrzyć magazyn. Teraz nie ma ani tego lukru ani marcepana :( Pozostałoby mi zrobić własną masę.

Moja Kluseczka się obudziła,więc muszę zmykać. Pewnie by jeszcze pospała,ale Michu wparował do pokoju jak czołg :( No to idę grzać zupkę :)

Miłego dnia!

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #595463 przez Dave
Dobry wieczór!

Gosiu - no lepiej żeby mnie to wszystko nie zaskoczyło w jakiejś dziwnej sytuacji.
Muszę poszukać w okolicznych cukierniach, bo jeszcze tego nie zrobiłam.


Czy Wasze młode też od jakiegoś czasu mają miliony pytań?? Majosowi się buzia nie zamyka i ciągle, mamo co to, babciu co to, tato o to itp.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #596805 przez Dave
Dobry wieczór kobietki :laugh:

Co tam??

U nas mamy kolejnego maluszka :) Czyżby się za niedługo kwietniówki rozsypały :unsure: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #597133 przez Kasik88
Hej, hej
Dave Alek od listopada zadaje mnóstwo pytań z serii a co to? więc to chyba u naszych maluchów normalne :) Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie :)
I chciałam Wam się pochwalić, że Alek będzie miał siostrzyczkę :)
Miłego dnia !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #597591 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry!

Bosze,znowu dosypało śniegu. No,ja nie wiem co się dzieje :( Mamy tu już co najmniej pół metra. Ja chcę WIOSNĘ!!! I to już! :silly:

Kasik,to super info :) Wybraliście już imię?

Dave,moja Kluska już raczej nie zadaje takich pytań,ale był taki czas. Teraz mówi "to jest..." i patrzy na nas czy powiedziała dobrze. Na czasie bardziej pytanie:"tatuś,cio lobiś" lub ktokolwiek inny. Generalnie to jest ciekawska ta moja Hania,ale też bardzo... nie wiem jak to powiedzieć... zachowuje się tak jakby wiedziała wszystko najlepiej :silly: o wszystkim nas informuje(o tym co zrobiła)czekając na brawa,a jak ktoś nie bije czy nie zwraca na nią uwagi to mu zwyczajnie zwraca uwagę :blush: trochę masło maślane... Chwali się wszystkim i bieda temu kto nie powie czegoś w stylu "ale śliczna dziewczynka" lub "no bardzo ładnie" albo "ale Hania jest mądra". I tak wszyscy utwierdzają moje młodsze dziecię,że jest najwspanialsze na świecie :silly: Ale pamiętam,że Misiek też tak miał,a mimo to jest normalnym chłopcem,wcale nie zadufanym w sobie i takim co to myśli,że jest najważniejszy,nie. Na szczęście :D

O Maluszku wiem,bo bywam na majówkach :)

Zasypianie w dzień co raz gorsze,czyli co raz dłuższe :( No chyba,że uda nam się wyjść z rańca na spacer to wtedy Kluska pada i śpi minimum 2 godz.

Miłego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #597727 przez Kasik88
Gosiu Hania będzie u nas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #599391 przez Dave
Kasik - GRATULACJE :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Moja Gwiazda dopiero poszła spać. Dziś zrobiła pobudkę o 4:30, więc w dzień miała 2 godziny drzemki i obsuwę w zasypianiu :side:

A tak ogólnie to się kulam :silly:

Byłam dziś u fryzjera i brewki zrobić. Znów wyglądam jak ludź :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl