BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 1 miesiąc temu #607549 przez Natalia1991
Dave-ja święta jestem z muszona spędzić
w pizame..
Po pierwsze nikt mnie stad nie chce wypisać....
Po drugie nawet gdyby Bartus sie wreszcie
zdecydowal (tona co sie nie zapowiada)
i tak byśmy wyszli po świętach..
Ilonah, Anafora- mi też odszedł juz ten czop...
Ale tez nie wiem czy caly bo odchodzi takimi
kawałkami...
Życzę wam wszystkim wesołych świat i szybkich
oraz szczęśliwych porodow...:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607557 przez creatura
Dave, i Ty w tej piżamce ostentacyjnie się wynurz z sypialni - niech teściowie widzą, że nie mają za grosz wyczucia..... :blink:

Natalia, Anafora, Ilona też zazdraszczam czopów i innych oznak zbliżającego się porodu :silly:
Ale będą jaja jak się Wam dzieciaczki urodzą 1 kwietnia :lol: I fajną historię będziecie miały do opowiadania swoim pociechom, jak to mama całą Wielkanoc czekała czy się zajączek zdecyduje czy nie.

Suzi a jakiejś dietetycznej paschy z chudego twarogu i słodzika nie mogłabyś sobie skonsumować, no chyba, że nie lubisz serowych deserów :S

Od czwartku już urzęduję u rodziców - roboty więcej jak w swoim domu, ale jednak też bardziej czuć te święta.
Koszyczek już mamy poświęcony, wbijam z powrotem do kuchni robić swoją paschę - mniam :side:

Jeśli nie uda mi się już wpaść na forum to:

Życzę wszystkim błogosławionych, pełnych miłości i spokoju świąt. A zaraz po lawiny szybkich porodów
:woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #607590 przez ilonah
Ja też już poświęciłam koszyczek, teraz troszkę odpoczywam i tak jak pisze Creatura zastanawiam się czy malutka wytrzyma Święta w brzuszku.
Anafora- na razie mam spokój i nic już nie wypada.
Dave - współczuję też bym nie miała ochoty oglądać teściowej u siebie w domku w te Święta, a tak przy okazji to powinna pomyśleć, że macie remont i poczekać aż się ogarniecie a o tym, że jesteś w 9 miesiącu ciąży to już nawet nie wspomnę
Natalia- trzymaj się w tym szpitalu

Również życzę Wam kochane pogodnych, spokojnych i wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, ciepłych rodzinnych spotkań oraz radosnego wiosennego nastroju :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607601 przez Dave
juz mam duuuzo zrobione.
niestety kosztem Majosa,bo siedzi przed bajka prawie non stop.
dzis to nie wiem jak sie do lozka dowloke.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607617 przez Suzi
Hej, witam Wielkosobotnio,
Ja w proteście przeciwko tej wrazej pogodzie nie poszłam z rodziną święcić święconki
( masełko maślane :silly: ) poza tym po tych moich przygodach żołądkowych jeszcze nie doszłam do formy i jakaś bezsilna jestem :( przygotowałam pisanki i cały koszyczek ale do wyjścia się nie palę, zbieram siły na wieczorne obchody Triduum ( chociaz 1 dzień...)
Poza tym nie wiem jak Wy, ale najbardziej ze wszystkich pozycji wyczerpuje mnie stanie. Tuż po staniu lezenie na wznak - stojąc, nie wiedzieć czemu duszno mi masakrycznie już w pierwszej minucie :ohmy: :unsure: mogę chodzic ( niezbyt szybko :P ), moge siedzieć ale stanie=omdlenie.
Co do "niemania" na plusie 15kg to prawda, a teraz po tych żołądkowych przejściach to nawet i mojego półtora kilograma juz nie mam.
creatura słodziki to samo zło wiec odpadają, ale odkryciem i objawieniem był ksylitol - naturalny cukier z brzozy, zero chemii i sztuczności więc rozważam serniczek z ksylitolem :lol: jeśli dam radę wystac w kuchni żeby go zrobić :silly:
przyłączam sie do chóru pozytywnie zazdoszczących chociaż objawów porodu, no ale ja to dopiero koncówka kwietnia, więc nie pozostaje mi nic innego jak Wam sekundowac i zagrzewać do "boju"z pozycji obserwatora :blink: No ale jest nadzieja, że jak już przyjdzie na mnie pora to moze ta pogoda będzie juz bardziej na wiosenną wyglądać
Młody szaleje w brzuszku jak nie on. Chyba mi sie w koncu wyrwie przez pępek, niczym "obcy" :silly: :woohoo:
kaikai, też dziś do męża mówiłam, że kombinezon zimowy rozmiar 62 nie został w garderobie Miqsia w ogóle przewidziany :P a tu proszę.....No ale do mojego terminu daj Boże coś sie wreszcie zmieni

Życzę Wam Kochane kwietnióweczki błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, dużo sił i zdrowia, bezpiecznych, szczęśliwych, niepowikłanych i szybkich porodów, zdrowych Maluszków i duuużo miłości i zadowolenia z życia rodzinnego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607622 przez agat
Jeżeli chodzi o pozycje to ja się najlepiej czuję siedząc po turecku (tzn pseudo turecku w tym stanie). Jak tak siedzę to ani mi żołądek do gardła nie podchodzi (a tak jest gdy leżę), ani w kroku nie ciągnie (jak chodzę czy stoję), ani plecy nie bolą. No ale ani w kościele ani na śniadaniu u teściówki tak nie zasiądę :P

W ogóle to po raz ostatni tak jest, że nie robię NIC światecznego - ani ciasta ani żadnej potrawy. Jutro u jednych rodziców, pojutrze u drugich, jeszcze tonę wałówki nam dadzą. A dziś? Ciasta bym zjadła, jakąś przystawkę... Na obiad u nas dziś wielce świąteczne spagetti :P Po raz ostatni tak sie zgodziłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607651 przez Magdalena9t
Dzień dobry wszystkim :)
właśnie obudziłam się z popołudniowej sjesty poobiadkowej, trzeba jakąś kawusie zapodać i spróbować ciasta :lol:
życzę wszystkim mamusiom, które są już tuż, szczęśliwych, bezproblemowych porodów :blink:
Mój synek spokojnie czeka na swoją kolej i piękniejszą pogodę :blink: ( właśnie u mnie lekko prószy śnieg z deszczem :( )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607682 przez Dave
a ja bym juz chciala,zeby bylo po swietach!! no i oczywiscie zeby juz wiosna przyszla:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607710 przez Magdalena9t
Ja też chcę wiosne :ohmy:

I żeby było cieplo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607712 przez kaikai
Witam

Suzi ja dzis kupilam ten kombinezon,tez mam termin pod koniec kwietnia i myslalam ze nie bedzie potrzebny,ale jak mam rodzic po swietach to mysle ze bedzie zimno jeszcze.

Mialam Wam odpisac cos, ale juz nie wiem co, a pisze z telefonu i ciezko mi sie cofac jeszcze raz.

Nasprzatalam sie dzis i siedze taka zdyszana. P mnie denerwuje i kloce sie z nim caly czas:(

Dziewczyny Zdrowych i Udanych Swiat Wam zycze.
Natalia przytulam Cie, bo Ty biedactwo w szpitalu. Trzymam kciuki zebys szybko zobaczyla dzidzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607726 przez Dave
Kochane,
Spokojnych i radosnych Świąt.
Szybkich i delikatnych porodów,
cudownych i zdrowych dzieciaczków,
i spełnienia w macierzyństwie :kiss: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607740 przez malwinsien
Wesołych :woohoo:

Ja dzisiaj posprzątałam cały dom, byłam na baaaardzo długim spacerze, bawiłam się dużo z psem, a jutro ostatni etap prób czyli SEX :) ...po 3 miesiącach abstynencji :cheer: strach się bać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607755 przez Dave
Malwi - no to wióry polecą :lol: :lol: :lol:

Oby był efekt :) :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607766 przez Dave
A ja się teraz obijam, chociaż jeszcze mnie jakieś małe sprzatanko korci, ale nie!!

Zjadłam sobie jogurcika z musli i kilka śliwek. A wcale głodna nie byłam. Tylko taka zachciewajka, albo przyzwyczajenia - jogurcik wieczorem.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607770 przez malwinsien
dave ale jaka zdrowa zachciewajka :) ja niestety mam pełno łakoci w kuchni i mazurek z karmelem wcinam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl