BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 8 miesiąc temu #426121 przez klaudia_286
chyba jak urodze :P

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426165 przez klaudia_286
oj ja to chyba mam za duzo czasu wolnego...:(

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426208 przez malwinsien
Klaudia - ja niestety jestem przeziębiona też i w głowie mi się kręci, jade na wszystkich babcinych sposobach :cheer: Na katar proponuję ci sól na patelnie, potem do szmatki i położyć jak worek na zatokach, a na noc wysmaruj szyje i klatkę piersiową amolem to może w oddychaniu ci pomoże :) Ja właśnie nakroiłam cebuli z cukrem i czekam na syropek :)

HERI - współczuje wymiotowania, chociaż jak miałam mdłości to marzyłam o tym, żeby sobie ulżyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426209 przez klaudia_286
eh dzieki,robie to juz od kilku dni i coraz gorzej

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426238 przez asia26

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426263 przez Dave
miki jakoś bardziej niedobrze tak od dwóch dni.
Mają zasnela, mąż działa z gladzia w kuchni a ja síe u rodzicow obijam.

wybaczcie za byki,ale klikam z telefonu.

pogoda masakryczna. na pewno nie polepsza naszego samopoczucia.
najchętniej bym síe pod kolderke wsunęła.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426294 przez klaudia_286
ja właśnie odebrałam mała z przedszkola,bylam sobie cos dobrego kupć do jedzonka na popołudnie a teraz na drzemke bo meczy mnie ten katar na oczy juz nie widze,

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426322 przez ppaulinka1990
Cześć dziewczynki:):)
Ja dziś sie za porzadki wzielam, wena w koncu nadeszla:) Czekałam na nią cały tydzien:)
A co do przeziebienia to wspolczuje kochana, naprawde. Dziwi mnie tylko ze lekarz nie potrafil Ci jakos ulżyc..;/

Ja wymiotów nie mam ale mam straszne nudności, najbardziej pomaga mi pepsi z puszki i woda gazowana:)


[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43735 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426324 przez ppaulinka1990
a pogoda u mnie tez niezaciekawa...szaro, buro, mokro izimno...brrr aż z domu nie chce sie wychodzic, dobrze ze nie musze:) Jedynie z pieskiem ale to krótki spacerek:D z reszta przyda mi sie troche ruchu:D


[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43735 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426336 przez mankowa
Hej , ja pamietam ze przy pierwszej ciazy tez ok 8 tyg zaczely sie wymioty i trwaly 1,5 m-ca calymi dniami i nocami, lekarz wyslal mi leki przeciwymiotnei dzieki nim zaczelam jakos funkcjonowac. Teraz tez jakos zaczyna mnie bardziej ciagac, a wczesniej byly mdlosci....hm...jejkus juz nie moge sie doczekac konca I trymastru. A co do chorob, to tutaj w USA tez kobiet w ciazy nie chca leczyc, wiec tez pozostaja naturalne spopoby, no i polecam prenalen syrop, dla kobiet w ciazy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426337 przez mankowa
a na katar moze masc majerankowa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426368 przez MoNiaaa
ale sie rozpisalyscie :P

u mnie tez ciagle pada i zimno jak fiks..do tego ciemno tak mi sie nie chcialo isc do pracy;/

co do objawow to przy Julce pamietam ze mdlosci tez dopiero po jakims czasie mialam takze calkiem mozliwe ze dopiwro u was zaczynaja wystepowac choc zycze jak najmniej takich negatrywnych i meczacych

a jakbys do ginki poszla z tym katarem to moze ci cos przepisze?ja raz bytlam przeziebiona w ciazy to nawet nie szlam do rodzinnego tylko przy najblizszej wizycie powiedzialam co i jak i mi przepisala jakis specyfik

moj M wzial sie wczoraj za remont prezdpokoju jak wrocilam z pracy to wszedzie kurz i caly dom zawalony...zeby sie tak nie obijac ja zaczelam cos pakowac zeby pozniej bylo mniej ale slabo mi to szlo:P spakowalam 3 pudla i poszlam spac ;)

oj poszlabym juz na to l4...

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #426397 przez agi-p
Woow od wczoraj mnie nie było , a tu 264 wiadomosci :P Kiedy to ogarnę :P

Heri fasoleczka śliczna i urocza :) Gratulacje :) Coś nie mogę Cię dodać na FB :(

Malwinsien super , ze wyniki dobre :) Tak trzymać :)

Asiu ja tez już utyłam , i mimo że to wcześnie to brzuch niestety też mam juz widoczny :( Normalnie pewnie znowu będę miała sporo kg na plusie :(
A z tym karmieniem piersią , to karmiłam Amelke 14miesięcy i 17 dni , ale nie miało to wpływu na zrzucanie kg . Pomału mi schodziły :(

Majka ale super wieści :) Maleństwo całkiem duże już :)
Ale z tym słodkim , to mi zalecali na odwrót . Po słodkim dzieci dostaja energii i szaleją dodatkowo !

Klaudia , ale piekny brzusio juz masz !!!!
Dom z Twoich opowiadac imponujący , zazdroszcze zwłasza kuchni , bo moja malutka niestety :(

Na FB konto posiadam :) Wysłałam Wam zaproszenia :)


Dave u Nas też etap ksiązeczek . Codziennie po kilka razy czytamy te same . Oczywiscie już na pamieć je znam :P
Bardzo dobra decyzja o tym usg , jednak jak bedziesz spokojniejsza , to i dzidzia będzie lepeij się czuła :)

Mankowa z tym spaniem na lewym boku to fakt . Ale pamiętam jakie to uciażliwe było . Kupiłam poduszkę do spanie , dzięki neij było lepiej . Musze ją wyciagnąć , bo jest rewelacyjna :)


Mnie męczą mdłości , ale i kilka razy wymiotowałam . Głowa mnie pobolewa i senność okropna mnei dopada . Ale co z tego , Amelka nie chce współpracowac i spać wtedy kiedy mi sie chce :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426401 przez HERI
agi-p napisał:


Heri fasoleczka śliczna i urocza :) Gratulacje :) Coś nie mogę Cię dodać na FB :(


No to daj swojego linka :) Nie możesz mnie dodać, dopóki nie mamy wspólnych znajomych ;) Jak dziewczyny Cię zaakceptują to mnie będziesz mogła też dodać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426428 przez agi-p
Już Cię zaprosiłam :)
Zaraz sobie Wasze foteczki pooglądam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl